5, مرگ و میر, 85 مورد جدید گزارش شده در مینه سوتا

روچستر, Minn. — مورد تأیید شده آزمایشگاهی از coronavirus در مینه سوتا پرید 85 روز چهارشنبه 8 آوریل به 1,154 با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت و بیماری ادعا کرد 5 بیشتر زندگی می کند.

کاج شهرستان گزارش یک مورد برای اولین بار به عنوان به خوبی.

مقامات بهداشتی هشدار می دهند که مورد تایید شده تعداد یک undercount و با این حال که کروناویروس در گردش است در سراسر کشور.

مرگ رخ داده در واشنگتن Wilkin, Winona و Hennepin County, که تا به حال دو گزارش از مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

تعداد Minnesotans بستری افزایش 15 تا 135 روز چهارشنبه اما تعداد coronavirus بيماران تحت درمان در بخش مراقبت ويژه تنظیم باید پایدار باقی مانده در 64.

خصوصی labs دوباره انجام بسیاری از تست برای بیماری پردازش بیش از 1400 نمونه در روز سه شنبه در حالی که کمبود-کمبود MDH آزمایشگاه پردازش فقط 90 نمونه.

سه جدید مراقبت طولانی مدت خانه گزارش یک مورد از coronavirus: ویستا دشت در ارتفاعات رودخانه در داکوتای شهرستان Anoka, توانبخشی و مرکز زندگی در Anoka County, و سنت جان لوتری در براون کانتی.

این داستان به روز خواهد شد. به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>