5.1-قدر زمین لرزه کارولینای شمالی; بدون آسیب گزارش

SPARTA, N. C. (AP) — قدرتمند ترین زلزله به آمار کارولینای شمالی در بیش از 100 سال را تکان داد بسیاری از دولت اوایل یکشنبه تند خانه کسب و کار و ساکنان.

خدمات ملی آب و هوا در گرین ویل گفت: 5.1-قدر temblor زده در 8:07 صبح پس از یک مقدار کوچکتر زلزله چند ساعت پیش از آن.

وجود دارد هیچ گزارش فوری از آسیب و یا آسیب.

مایکل هال ایستاده بود و در جلوی خانه خود را در خانه اش در اسپارت که او متوجه یک گروه از گوزن در حال اجرا است.

“حتی یک دقیقه گذشت و به سمت به سمت حرکت آغاز شده” هال گفت. “آن را به شما طول می کشد یک دقیقه برای تحقق بخشیدن به آنچه اتفاق می افتد و شما فقط می توانید آن را باور نمی کند. سپس آن را بیش از. آن را با صدای بلند بود و خدا بود و تکان دادن کوه در شما به معنای واقعی کلمه.”

کارن حامی در گرینزبورو آپارتمان زمانی که او در ابتدا بچه فاک در آشپزخانه خود را برای هم اتاقی خود را.

“جواب منفی آن درب کابینت ‘clinking’ باز و بسته! همسایه ها از سوی دیگر گفت: آنها احساس کردند ما آپارتمان ساختمان تکان دادن” حامی گفت. “خب متاسفانه هیچ شگفتی من در سال 2020 اما طوفان و زلزله در همان هفته دیوانه است.”

این بزرگترین زلزله برای ضربه زدن به دولت پس از سال 1916 که قدر 5.5 زلزله رخ داده در نزدیکی Skyland, آب و هوا خدمات گفت.

زمین شناسی ایالات متحده گفت: کانون زلزله حدود 2.5 مایل (چهار کیلومتر) جنوب شرقی Sparta درست در جنوب ویرجینیا-کارولینای شمالی مرز. USGS گفت: این جمعیت در منطقه تحت تاثیر ساکن در سازه “هستند که مقاوم در برابر زلزله تکان دادن هرچند ساختار وجود داشته باشد.”

این زمین لرزه احساس شد در نزدیکی متحده از جمله کارولینای جنوبی و تنسی.


تام فورمن جونیور کمک از وینستون-سیلم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme