49ers پیش نویس پیشنمایش: فوقالعاده را در حال اجرا پشت در دور اول?

پیشنهاد می Splurging بدهید در حال اجرا در پیش نویس است و نه فقط چیزی از این 49ers’ رژیم می کند.

می تواند تغییر در این سال ؟

آن را بسیار بعید است که با توجه به 49ers’ در حال اجرا پشت سپاه می رود پنج عمیق با شروع کالیبر گزینه های.

پیشرو که واحد است Raheem eagles report که شکست در سال 2019 و انباشته حق رای دادن-رکورد 220 عجله متری در NFC قهرمانی برنده بیش Green Bay.

The 49ers نیز باید برای احساس شادمانی در مورد همکار returners Tevin کلمن مت Breida جف ویلسون جونیور و منتظر آن Jerick مک کینون که دوباره قرارداد خود را به 49ers شات گم شده و پس از دو فصل گذشته با مصدومیت زانو.

بنابراین بدون نیاز به پیش نویس یک در حال اجرا به عقب, راست? به خوبی نگه دارید وجود دارد.

مربی Kyle Shanahan دارای تعهد مسائل هنگامی که آن را به یک گروه اختصاص داده های اصلی حمله کننده. او می چرخند بچه ها تا زمانی که یک خط داغ پدیدار مانند eagles report فصل گذشته.

SANTA CLARA, CA – ژانویه 19: San Francisco 49ers’ Raheem eagles report (31) نمره زمین نشستن کامل هواپیما در مقابل از Green Bay Packers’ Jaire الکساندر (23) در سه ماهه اول سال خود را بازی NFC قهرمانی در ورزشگاه لیوایز در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, روز یکشنبه آذر. 19, 2020 (خوزه کارلوس Fajardo/اخبار منطقه خلیج گروهی)

شاید وجود یک میخ چشم انداز آنها طمع به عنوان یک اسب بارکش. حداقل Shanahan معتقد است که آن را تبدیل به یک ضرورت بیش از یک لوکس به حمل چهار پشت در حال اجرا. عمق حیاتی برای مسلما NFL بالا عجله حمله.

آه که تنها در حال اجرا پشت انتخاب شده در سه پیش نویس تحت Shanahan و مدیر کل جان لینچ? آن جو ویلیامز یک سال 2017 چهارم دور سینه. همچنین شایان ذکر the 49ers استفاده نشده انتخاب در دور اول در حال اجرا بازگشت پس از سال 1994 (ویلیام Floyd).

در اینجا این است که چگونه این پیش نویس ممکن است تولید یکی دیگر از ورود در حال اجرا به عقب:

#17 ویسکانسین-Alex Hornibrook #12 Wisconsin Badgers به نظر می رسد به دست کردن به جاناتان تیلور #23 در طول نیمه اول در حالی که بازی Wolverines میشیگان در 13 اکتبر 2018 در ورزشگاه میشیگان در آن آربور میشیگان. (عکس توسط گرگوری Shamus/گتی ایماژ)

ردیف بالا نامزدها: D’Andre سویفت (گرجستان) جاناتان تیلور (ویسکانسین), J. K. Dobbins (ایالت اوهایو) طب Akers (ایالت فلوریدا). نه تنها پشت در حال اجرا رفته اند در دور اول گذشته هفت پیش نویس و اگر 49ers هستند به یکی از آن خواهد شد از طریق شماره 31 کلی انتخاب کنید اگر سریع یا تیلور اسلاید. اگر 49ers معدن و تجارت از که انتخاب آنها به احتمال زیاد خواهد شد را دوباره وارد کنید و دوم و سوم و یا چهارم دور که رسیده نقاط به پیش نویس پشت در حال اجرا.

سویفت, تیلور, Dobbins و یوتا زاک خزه (5-9, 223 پوند) تنها پشت در حال اجرا در میان 58 چشم انداز به تایید شرکت عملا در تلویزیونی پیش نویس پوشش.

سرعت تله: The 49ers عاشق tout در سال گذشته با چه سرعتی خود را پشت در حال اجرا بودند که آنها می تواند یک 4×100 متر رله تیم. که با سرعت کمک می کند تا در خارج-منطقه اجرا می شود. تیلور (5 فوت و 10 226 پوند) رهبری همه پشت در حال اجرا با یک 4.39-دوم 40-حیاط داش در ترکیب.

“بسیاری از بچه ها فکر می کنم ویسکانسین فوتبال است قدرت فوتبال و خارج از منطقه طرح این است که” تیلور گفت: در ترکیب. “مربی (پل) Chryst انجام یک کار بزرگ ساخت تاکید نقطه برای قرار دادن من در فضا قادر به نمایش گذاشتن که توانایی.”بعد سریع ترین در میان ترکیب rushers شد آپالاچی دولت Darrynton ایوانز در 4.41 ثانیه است. دیگران که رفت زیر 4.5 بودند سویفت (4.48), UCLA جاشوا کلی (4.49) و مریلند آنتونی مک فارلند (4.49). خزه 4.65.

Tevin کلمن (26) از سان فرانسیسکو 49ers, Raheem eagles report (31) از سان فرانسیسکو 49ers و مت Breida (22) از سان فرانسیسکو 49ers در آغوش قبل از بازی خود را در برابر لس آنجلس قوچ در لس آنجلس یادبود سالن بزرگ در 13 اکتبر 2019 در لس آنجلس ، (جو Scarnici/گتی ایماژ)

سویفت مقایسه: سویفت یک فیلادلفیا مرد به عنوان 49ers’ 2018 بالا پیش نویس انتخاب مایک McGlinchey. اما NFL pro که اسمیت است که در مقایسه با لیگ حاضر پیش نویس مشخصات: Frank Gore the 49ers’ تمام وقت عجله کرد. سویفت تطبیق پذیری (9 متری در پذیرش فصل گذشته) قطعا می تواند آرزو Shanahan.

چشم برای استعداد: Dobbins نمی اجرا در ترکیب به دلیل بالا پيچ خوردگی مچ پا در ایالت اوهایو آخر. چه او بهترین دارایی است ؟ “قطعا چشم انداز من. من فکر می کنم من باید دید که از این دنیا. آن را قطعا یک خدا داده استعداد” دابینز گفت.

یکی دیگر از جت: TCU را Darrius “جت” اندرسون (5-10, 208) ممکن است یک جای خواب موجود در 3 روز بعد از پیش نویس. جت مک کینون در مقابل جت اندرسون که به 49ers ترجیح می دهید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>