49ers پیش نویس پیشنمایش: رسیدن به بالا برای DeForest Buckner جایگزینی?

تجارت دور DeForest Buckner فورا ساخته دفاعی در مقابله با بزرگترین جای خالی در 49ers’ صف.

آنها از دست گیرنده گسترده امانوئل ساندرز در رایگان آژانس اما فصل گذشته NFC-پیروزی تیم کوک با یک جلو دفاعی است که با تکیه زیادی بر Buckner.

است از دست دادن خود را به اندازه کافی سریع به 49ers به انتخاب دفاعی lineman با خود بالا پیش نویس انتخاب برای پنجمین بار در شش سال ؟

با تراکم در Nos. 13 و 31 در دور اول 49ers قرار به گیر دفاعی مقابله با شروع بالقوه و یا کسی به چرخش در یک نکردم بازیگران.

SANTA CLARA, CA – ژانویه 11: San Francisco 49ers’ DeForest Buckner (99) و سان فرانسیسکو 49ers’ نیک Bosa (97) مقابله با وایکینگها مینه سوتا’ Dalvin کوک (33) در سه ماهه سوم از NFC بخشی از بازی حذفی در ورزشگاه لیوایز در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, روز شنبه, ژان. 11, 2020. سان فرانسیسکو 49ers شکست وایکینگها مینه سوتا 27-10. (خوزه کارلوس Fajardo/اخبار منطقه خلیج گروهی)

Re امضای Arik آرمستد بود کمک می کند تا 49ers’ علت و در سال 2017 انتخاب شماره 3 انتخاب جزایر توماس باید پرداخت در حال حاضر بیشتر از همیشه. D. J. Jones, رونالد بلر Kentavius خیابان و کوین مسلمات نیز در تماس هستند.

با نیک Bosa و دی فورد در لبه 49ers به سادگی باید نگه دارید که دفاعی در مقابل تهدید آمیز نیروی. تقویت در پایان دفاعی نیز می تواند در.

Bosa سابق ایالت اوهایو هم تیمی تعقیب, جوان, چهره به خارج از هیئت مدیره در اولین دید. بیایید نگاهی به پیش نویس چشم انداز وجود دارد:

DT جرثقیل قهوه ای (Auburn): 6-پا-5, 245 پوند دفاعی در مقابله با اتحاد غرایز قدرت عالی اهرم و لات تاثیر جایزه, برای, کالج, فوتبال برتر, مدافع روشن و خاموش میشه. او به احتمال زیاد نمی خواهد آخرین به شماره 13 و 49ers نباید خود را صرف حقوق صاحبان سهام محدود به تجارت ، پرسیده شده توسط تیم در ترکیب چرا او را به عنوان سازگار در سال 2018 به عنوان ’19 قهوه ای پاسخ: “که مرد نمی وجود داشته باشد و نه بیشتر.”

DT Javon Kinlaw (کارولینای جنوبی): قدرت خود را overpowers linemen خود را به طور مداوم رانندگی مختل جیب و چابک ذهنیت دیده می شد در شخص کارولینای جنوبی محصول Deebo ساموئل. Kinlaw (6-5, 324) غلبه بی خانمانی به عنوان یک جوان. بهترین فوتبال حرکت می کند ؟ “Corrida,” Kinlaw گفت: در ترکیب. که یک چیز قدرتمند هنگامی که شما می توانید یک مرد و می دانم که او به آن همه به او کردم و راه رفتن او را به عقب. من عاشق نگاه کردن در چشمان او و او دانستن او نمی تواند شما را متوقف کند.”

DT راس Blacklock (TCU): پدرش جیمی, بازی های برگزار شده بیش از 2500 بازی برای Harlem Globetrotters و در حال حاضر یکی از مربیان خود. “او هرگز تحت فشار قرار دادند من به عنوان یک بازیکن بسکتبال است. او می دانست که فوتبال بود که در آن من می خواستم به” Blacklock (6-3, 290) گفت: در این سراغ ترکیب. “بسکتبال است فقط بیش از حد نرم ، بیش از حد نرم است.”

DT جاستین Madubuike (Texas A&M): این 6-3, 293-پوند متصلب تا 11 کیسه دو فصل گذشته با کیفیت رفت و آمد حرکت دست قدرت و غرایز. در میان مدل های نقش: 49ers’ Super Bowl تهدید کریس جونز. “من افتخار بزرگی در تصویب عجله مطمئن شوید من کارفرمایی خارج از جیب و او را ناراحت کننده” Madubuike گفت.

DT Raekwon Davis (آلاباما): تولید کاهش یافته و بیش از گذشته خود را دو فصل اما 6-6, 311-پوند دیویس ارائه می دهد تطبیق پذیری که 49ers مانند خود linemen. مورد علاقه خود را NFL بازیکن تیمی سابق Quinnen ویلیامز آنها 49ers بحث پیش نویس در سال گذشته بیش از نیک Bosa.

دفاعی به پایان می رسد: The 49ers در بر داشت خود را در حال اجرا پایین در دفاعی به پایان می رسد به فصل گذشته پیشرفت کرده پس از اضافه کردن یک یا دو در پیش نویس قابل تصور است اگر نمی رود. در میان خدمه به تماشای A. J. Epenesa (Iowa), Yetur ناخالص-Matos (Penn State), K’Lavon Chisson (LSU), Alton رابینسون (سیراکیوز) و کنی Willekes ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>