49ers ‘می’ در تام بردی می گوید Shanahan رفیق کریس ماجول

تام بردی یا بازگشت به میهن پرستان جدید انگلستان و یا سر به Tampa Bay Buccaneers و 49ers نیست در مخلوط با توجه به NBC Sports’ تحلیلگر کریس Simms.

“The 49ers از تام بردی” Simms گفت: در یک NBC Sports تصویری. “است که قصد ندارم به اتفاق می افتد. در فهم من این بود تام بردی شماره 1 انتخاب برای رفتن به سن franaciso و شروع کارفرمایی برای San Francisco 49ers.”

در حالی که آن را تعجب آور نیست که سن ماتئو-متولد بردی ممکن است بخواهید یک بازگشت پس از 20 فصل جدید انگلستان ماجول اشاره کرد که 49ers در نظر گرفته ممکن است مانند یک آژانس رایگان فیلم های پرفروش.

“من نمی دانم چه اتفاقی افتاده اما چیزی اتفاق افتاده است در طول چند روز گذشته به درک من برای پیدا کردن 49ers از تام بردی و آنها را پت ایستاده با جیمی Garoppolo خود را به عنوان شروع کارفرمایی گفت:” Simms که شده دوستان نزدیک با 49ers مربی Kyle Shanahan پس از روز خود را در دانشگاه تگزاس هم تیمی.

لس آنجلس شارژر نیز در نظر گرفته قوی گزینه برای بردی که برنده سوپر جام در 6 از 9 سفر.

تنسی تیتان نیز در بردی پس از امضای مجدد رایان Tannehill روز یکشنبه به چهار سال $118 میلیون معامله. هیچ کس نمی داند چقدر تیتان با توجه به بردی و همان می رود برای 49ers.

The 49ers نه عموم منحرف در تعهد خود را به Garoppolo که دو سال پیش امضا شد و به پنج سال $137.5 میلیون قرارداد.

در آخرین نظرات 2 1/2 هفته پیش در NFL سراغ ترکیب Shanahan و مدیر کل جان لینچ هر دو تایید شده Garoppolo. 28-در سال کارفرمایی غلبه 2018 زانو بازسازی و شروع هر بازی در فصل گذشته در مسیر به کاسه فوق العاده که در آن او تلاش همراه با هم تیمی های خود در سه ماهه چهارم سقوط.

“ما بسیار افتخار از جیمی و متعهد به جیمی رفتن به جلو. او ما مرد” لینچ گفت: در ماه گذشته. “به من گفت: از روزی که او راه می رفت به ساختمان او ما را بهتر, و ما همچنان به احساس می کنید که به این صورت است که هیجان انگیز ترین چیزی که در مورد او این اتاق را برای رشد.

“او نمی آیند نزدیک به هدف قرار دادن سقف, و من فکر می کنم این اتاق را برای رشد تجربه بیشتر او می شود در این سیستم تجربه بیشتر او می شود بازی به طور کلی ما فکر می کنم پیکان است و این یک چیز خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>