چهل و چهار آمریکایی که در حال سفر بودند در الماس شاهزاده آلوده شده اند, Anthony Fauci, مدیر متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت واشنگتن پست در روز یکشنبه.

حدود 400 آمریکایی در این کشتی کروز که در آن لنگر انداخت در و ژاپن وزارت دفاع گفت: 300 نفر از آنها را متحرك یکشنبه شب آسوشیتد پرس گزارش داد. هنگامی که آنها به زمین در خاک ایالات متحده آمریکا به مسافران خواهد بود قرنطینه و نظارت اضافی برای 14 روز در پایگاه های نظامی در تگزاس و کالیفرنیا.

تعداد coronavirus تشخیص همچنان ادامه دارد به شدت افزایش می یابد در میان 3,700 مسافر و خدمه در اصل در هیئت مدیره. ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: اوایل یکشنبه که قرنطینه کشتی شناور در نزدیکی توکیو دارای 355 مورد تأیید و یا حدود 30 درصد از 1,219 افرادی که آزمایش شده اند تا کنون. که نشان دهنده یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت در جهان است.

“درجه توانايی انتقال در آن کشتی کروز است که در اصل شبیه به بودن در یک نقطه داغ” Fauci, که همچنین یک عضو از کاخ سفید نیروی کار برای کروناویروس گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

الماس شاهزاده قرنطینه شده پس از Feb. 5. کسانی که انتخاب می شوند به چشم پوشیدن چارتر پرواز به ایالات متحده انتظار می رود به ترک کشتی در فوریه. 19 اما مقامات گفته اند که آنها قادر نخواهد بود برای پیدا کردن یک متفاوت خانه پرواز حداقل تا 4 مارس.

انگیزه های خود برای ماندن در پشت متنوع است. برخی از مسافران را بیمار و اعضای خانواده که برای درمان coronavirus در بیمارستان. دیگران می ترسید آنها می توانند در معرض این ویروس در محدود هواپیما و یا مخالف بودند فرار یک قرنطینه تنها برای ورود دیگر با توجه به گزارش رویترز.

Cheryl و پل Molesky از سیراکیوز نیویورک به اسوشیتد پرس گفت که آنها مایل بودند آن را به خطر است.

“ما بسیار خوشحالیم که به رفتن خانه” شریل Molesky گفت: تلویزیون NHK در ژاپن آسوشیتد پرس گزارش داد. “این فقط یک کمی ناامید کننده است که ما باید برای رفتن از طریق قرنطینه دوباره و ما احتمالا نمی تواند به عنوان راحت به عنوان الماس شاهزاده احتمالا.”

“بزرگترین چالش شده است عدم اطمینان,” او اضافه شده است.

فیلم نشان داد که چندین اتوبوس به انتظارنشسته بودند تا در کنار کشتی کروز یکشنبه شب به عنوان آمریکایی مسافران دلپذیر است.

کانادا و کره جنوبی و ایتالیا و هنگ کنگ یکشنبه اعلام کرد آنها نیز به ترتیب پروازهای چارتر.

سه اسرائیلی در هیئت مدیره یافت شده است مثبت برای این ویروس با توجه به تصمیم وزارت بهداشت اما خود بیماری خفیف است و آنها در حال حاضر در یک بیمارستان در ژاپن است. این وزارت افزود که پزشک متخصص فرستاده شده است برای برقراری ارتباط با مقامات بهداشتی.

الماس شاهزاده خانم و دیگر کشتی کروز Westerdam در کامبوج در حال نما لجستیکی و بهداشت عمومی چالش هایی را برای دولت به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری از گسترش این بیماری شناخته شده به عنوان covid-19 و به بازگرداندن شهروندان است.

نگرانی های نصب شده در یکشنبه که مقامات کامبوج از جمله سفارت آمریکا مقامات اجازه داده بود که مسافران آلوده به ویروس coronavirus به پیاده از Westerdam کشتی کروز و ترک برای دیگر شهرها و کشورها در سراسر جهان پس از مالزی گفته است که یک دوم آزمون برای یک بیمار مسافر بازگشت مثبت است.

مالزی معاون نخست وزیر Wan Azizah Wan اسماعیل به خبرنگاران گفت: روز شنبه که 83 ساله آمریکایی مسافر در بوش کروز آزمایش مثبت برای coronavirus – یک بار در روز جمعه و هنگامی که در روز شنبه – پس از او فرود آمد در کوالالامپور با وجود اینکه نمایش قبل توسط کامبوج مقامات بهداشتی.

“نتایج یکسان بود. که مثبت و منفی برای همسرش” Wan Azizah به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری گفت که مالزی در حال حاضر بار ورود برای همه مسافران از کشتی کروز به گزارش رویترز،.

غیر منتظره پیدا کردن upends یک فرض اساسی توسط دولت های مختلف از جمله ایالات متحده است که کشتی ویروس رایگان و مسافران می تواند استقبال در مجاورت بدون محافظ دنده و مجاز به سفر.

این زن آمریکایی که هویت اعلام نشده بود در میان صدها نفر از مسافران برطرف بودند که اجازه خاموش Westerdam روز جمعه و استقبال و آغوش کامبوج نخست وزیر کامبوج که به عنوان اپیدمی تهدید و توصیف این تصمیم به آنها را در خشکی به عنوان یک عمل بشر دوستانه و حسن نیت.

کشتی شده بود سرگردان در دریا, نزدیک به دو هفته بود و در حال اجرا پایین در مقررات پس از آن تکذیب شد ورود به تایوان و ژاپن و فیلیپین و تایلند و ایالات متحده آمریکا, قلمرو گوآم.

سفیر ایالات متحده, W. پاتریک مورفی نیز آورده خود خانواده پردازنده کشتی کروز و مطرح برای تصاویر روز شنبه با آمریکا مسافران است. مورفی و مسافر دیگر به نظر نمی رسد به پوشیدن ماسک در عکس های به اشتراک گذاشته شده در سفارت را حساب توییتر.

تخلیه بود که راه را برای ادامه بیش از آخر هفته متوقف شد و مسوولان به کامبوج روزنامه نگاران در صحنه است.

هلند و امریکا کروز اپراتور در بیانیه ای گفت: روز شنبه که هیچ دیگر مسافران یا خدمه بودند که در کشتی باید گزارش هر گونه علائم کروناویروس. حدود 1000 نفر از مردم باقی می ماند در کشتی با بقیه در راه خود به خانه.

اعطای Tarling امریکا هلند افسر ارشد پزشکی گفت: در بیانیه ای که در این شرکت مشغول به کار بود با کارشناسان بهداشت و درمان به تماس ملی مقامات بهداشتی در سراسر جهان به بررسی و پیگیری با افرادی که ممکن است در تماس با این زن آمریکایی برای حمل ویروس.

روز شنبه, کامبوج, وزیر بهداشت با صدور یک بیانیه عمومی ترغیب عمومی به “نمی توان بیش از حد می ترسم” اما به اقدامات حفاظتی. آن شب پرواز چارتر است که در اصل برنامه ریزی شده به Westerdam مسافران به کوالالامپور لغو شد توسط مقامات مالزی.

یکشنبه, مقامات در سراسر جهان به شمارش تقریبا 69,000 موارد بیماری و 1,669 مرگ و میر. اکثریت قریب به اتفاق عفونت باقی می ماند در سرزمین اصلی چین است که گزارش 2,009 موارد جدید در روز شنبه.

در تایوان مقامات گزارش مرگ برای اولین بار در روز یکشنبه یک مرد در 60s خود را با دیابت و هپاتیت اما هیچ تاریخ اخیر از سفر خارج از کشور با توجه به دولتی خبرگزاری مرکزی. مقامات گفتند آنها هنوز هم بررسی چگونه مرد قرارداد این ویروس در حالی که زندگی در بخش مرکزی تایوان که تا کنون ثبت 20 مورد تأیید در سراسر جزیره است.

مقامات چینی روز جمعه گفت: آنها معتقد بودند که اقدامات انجام شده در سراسر کشور برای کنترل این بیماری همه گیر شد پرداخت. چندین شهر در منطقه مرکزی اعلام کرده اند سخت “در زمان جنگ اقدامات” که اجازه می دهد تا ساکنان به خانه های خود را ترک تنها چند بار در هفته و پس از تصویب از محله مقامات.

سپاه پاسداران در هوبئی مورد نیاز برای بررسی شناسایی 24 ساعت در روز در ورودی مسکونی ترکیبات و رانندگی نیز ممنوع برای همه غیر ضروری مقاصد تحت مقررات جدید منتشر شد یکشنبه.

تعداد موارد جدید در سراسر چین از جمله در هوبئی سقوط شده است گفت: چینی بهداشتی ملی سخنگوی کمیسیون Mi فنگ که اشاره کرد که پزشکان در بدترین ضربه استان در حال گسترش خود را تشخیص معیارهای برای بیماران مشکوک به مبتلا به این بیماری و قادر به درمان آنها را با سرعت بیشتری.

“اثرات ما ضد coronavirus اقدامات در هر بخشی از کشور در حال حاضر در حال تبدیل شدن به آشکار” Mi گفت.

این Westerdam اعتقاد بر این بود که هیچ عفونت پردازنده در میان 2,200 خدمه و مسافران بودند که سرگردان در دریا برای هفته ها به عنوان کشورهای رد ورود خود را پس از یک توقف در هنگ کنگ که در آن آنها زمان بر روی صدها نفر از مسافران است.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که coronavirus دشوار است شامل دقیقا به این خاطر که علائم اغلب خفیف و coronavirus می تواند فایل های فاسد داخل بدن انسان و آلوده کردن دیگران برای بیش از دو هفته قبل از بروز علائم در همه.

سفارت ایالات متحده در پنوم پن کامبوج گفت: مقامات به صورت جداگانه به نمایش در تمام توشه مسافران برای تب با کمک از کارکنان سفارت این هفته و هر مسافری که احساس بیمار دریافت کرده بود تست های آزمایشگاهی که همه بازگشت منفی است. آزمون پردازش شده بودند توسط یک آزمایشگاه مورد اعتماد توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ایالات متحده سفارت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im