4,000 شهرهای دوقلو janitors به اعتصاب 24 ساعت روز پنج شنبه

مینیاپولیس — چهار هزار دوقلو شهرستانها سرایداران طرح به راه رفتن کردن شغل خود را پنج شنبه, فوریه. 27 پس از مذاکره کنندگان موفق به رسیدن به یک قرارداد توافق بین اتحادیه و کارفرمایان خود را.

این اعتصاب 24 ساعته آغاز خواهد شد در حدود 5 بعد از ظهر با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط کارکنان خدمات بین المللی اتحادیه های محلی 26, که نشان دهنده, سرایداران. یک رالی آغاز خواهد شد در 6:15 بعد از ظهر در خیابان هشتم و در مینیاپولیس, بازار Nicollet, به دنبال مارس از طریق این شهر مرکز شهر.

Janitors هستند subcontracted به کار در ساختمان های تجاری در سراسر مترو از جمله Ecolab شناسه مرکز و بزبان برج. آنها رای دادند Feb. 8 تا اجازه حمله به.

دو طرف شده بود و مذاکرات برای سه ماه زمانی که مذاکرات شکست دوشنبه گذشته با توجه به SEIU انتشار اخبار.

این اتحادیه به دنبال دستمزد بالاتر بیمار زمان و سبز “تمیز کردن” برنامه های آموزشی با هدف کاهش ضایعات و صرفه جویی در انرژی و کاهش استفاده از مواد شیمیایی سمی با توجه به SEIU.

چندین گروه های زیست محیطی خواهد شد پیوستن به سرایداران در راهپیمایی خود را از روز شنبه از جمله جوانان آب و هوا اعتصاب و باشگاه سیرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet