39 متحده در حال بررسی Juul بازاریابی شیوه های

توسط دیو کالینز و متی Perrone | آسوشیتد پرس

HARTFORD, Conn. — یک ائتلاف از 39 متحده خواهد شد نگاه به بازاریابی و فروش vaping محصولات Juul آزمایشگاه از جمله این که آیا این شرکت هدف جوانان و گمراه کننده ادعا می کند در مورد محتوای نیکوتین در دستگاه های خود را در انتخابات اعلام کرد.

به طور کلی وکیل از, کانکتیکات, فلوریدا, نوادا, اورگان و تگزاس گفت: آنها منجر خواهد شد چند دولت رسیدگی به سان فرانسیسکو-بر اساس Juul, که همچنین است در مواجهه با پرونده های حقوقی توسط نوجوانان و دیگران که می گویند که آنها معتاد به این شرکت vaping محصولات.

از مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها نیز بررسی خواهد شد این شرکت ادعا می کند در مورد خطر و ایمنی و اثربخشی آن vaping محصولات به عنوان ترک سیگار دستگاه.

“من نمی خواهد prejudge که این تحقیقات منجر خواهد شد” کنتیکت دادستان کل ویلیام تانگ در بیانیه ای گفت: “اما ما به دنبال خواهد داشت هر واقعیت و آماده به قوی عمل در رابطه با کشورهای سراسر کشور برای حفاظت از سلامت عمومی است.”

Juul منتشر شد بیانیه ای گفت این, متوقف, و, تلویزیون, چاپ و تبلیغات دیجیتال و حذف ترین طعم دهنده در پاسخ به نگرانی های مقامات دولتی و دیگران.

“ما همچنان به تنظیم مجدد بخار دسته در آمریکا و به دنبال کسب اعتماد جامعه کار همکاری با وکلای طور کلی تنظیم کننده های مقامات بهداشت عمومی و سایر ذینفعان برای مبارزه با کمتر از سن قانونی استفاده و انتقال بزرگسالان سیگاری از احتراق سیگار” بیانیه ای گفت:.

فلوریدا دادستان کل اشلی مودی گفت: زیر سن قانونی vaping تبدیل به یک بیماری همه گیر در سراسر کشور است.

“من نمی تواند نشستن در حاشیه در حالی که این بیماری همه گیر بهداشت عمومی رشد می کند و نسل بعدی ما می شود معتاد به نیکوتین” مودی گفت.

نوادا دادستان کل هارون فورد افزود: “Preying در کودکان و کسانی که به دنبال کمک به ترک سیگار یکی از شنیع ترین نمونه از خطر زندگی مردم برای شرکت سود است.”

زاییده افکار دو دانشگاه استنفورد طراحی دانش آموزان Juul راه اندازی در سال 2015 و به سرعت به فلک کشیده و به بالای چند میلیارد دلاری vaping بازار است.

این شرکت در ابتدا به فروش آن بالا نیکوتین غلاف در میوه و دسر طعم از جمله انبه و نعنا و کرم. این محصولات را تبدیل به یک معضل در ایالات متحده بالا و مدارس با یک چهارم نوجوانان گزارش vaping در ماه گذشته با توجه به آخرین فدرال آمار و ارقام. Juul محبوب ترین نام تجاری ترجیح داده شده توسط 60 درصد از دانش آموزان.

Juul را صعود کرده و پس از عقب نشینی شتابزده در ماه های اخیر در میان کشور های سیاسی واکنش بیش از vaping.

اگر چه Juul باقی مانده این بازیکن در غالب در ایالات متحده vaping بازار این شرکت ساخته شده است که چندین امتیازات از جمله توقف تبلیغات آن و کشیدن آن به جز طعم منتول و تنباکو از بازار است. غذا و داروی آمریکا به تازگی در جای خود قرار داده و طعم محدودیت های طراحی شده برای جلوگیری از استفاده از pod-based e-سیگار مانند Juul.

FDA و کنگره پانل در حال بررسی این که آیا این شرکت در اوایل تلاش های بازاریابی که شامل اثرگذارندهها آنلاین و محصول جالب — عمدا هدفمند افراد زیر سن قانونی.

نه به طور کلی وکیل قبلا اعلام شده پرونده های حقوقی علیه این شرکت بیشتر ادعا که این شرکت به تصویب راهکار از توتون و تنباکو توسط برگشتاندن نوجوان با جوانان گرا بازاریابی در حالی که عدم توقف زیر سن قانونی فروش.

ماساچوست’ Maura هیلی شکایت کرد و این شرکت در این ماه با استناد به سوابق شرکت به ادعا می کنند که Juul خرید تبلیغات در وب سایت های طراحی شده برای نوجوانان و کودکان از جمله Seventeen.com, Nickjr.com و Cartoonnetwork.com.

کالیفرنیا شکایت کرد Juul Labs در نوامبر ادعا این شرکت عمدا به بازار عرضه شده و به فروش می رسد خود را با طعم محصولات نیکوتین به نوجوانان توسط, در میان چیزهای دیگر با استفاده از رنگ های روشن و جوانی و مدل برای جذب کاربران زیر سن قانونی و عدم به اندازه کافی بررسی مشتریان سنین و هویت در وب سایت خود را.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر سال گذشته امضا قانون افزایش حداقل سن برای خرید توتون و تنباکو و vaping محصولات از 18 تا 21 در سراسر کشور. Juul پشتیبانی از اندازه گیری با استناد به این نیاز به محدود کردن زیر سن قانونی vaping.

سخنگوی تانگ گفت: مسئولان نمی تواند ارائه یک لیست کامل از 39 متحده گفت: برخی از کشورهای محروم از افشای تحقیقات.

کشورهای دیگر بررسی شامل گرجستان, کانزاس, میشیگان, کارولینای جنوبی, تنسی و ویرجینیا با توجه به اطلاعیه های رسمی.

Juul بزرگترین سرمایه گذار است, توتون و تنباکو لوله Altria ساز از سیگار مارلبورو که صاحب یک سوم سهام این شرکت است. پس از اکتبر Altria به کاهش ارزش آن Juul سرمایه گذاری بیش از $8.5 میلیارد دلار به این شرکت نصب چالش های قانونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>