35% آگاه طاووس به عنوان جریان راه اندازی خدمات


تلویزیون زمان تماس و 26 درصد از کسانی که به احتمال زیاد برای عضویت

آگاهی از Comcast در, جدید, جریان, خدمات طاووس در حال رشد است به عنوان آن را راه اندازی به Xfinity و فلکس مشتریان یکشنبه, با توجه به یک گزارش جدید.

این نظرسنجی توسط تلویزیون زمان بخشی از شلاق رسانه های گروهی نشان داد که 35 درصد از پاسخ دهندگان آگاه بودند از طاووس و 26 درصد گفت: آنها به احتمال زیاد به اشتراک.

آگاهی از 28 درصد در یک نظرسنجی تلویزیون در زمان طول می گیرند.

“طاووس استراتژی برای ارائه محتوا برای همه–با مدل قیمت گذاری برای همه–در مسیر صحیح است. به عنوان آگاهی رشد می کند, آنها در حال آماده کردن خود برای سرمایه گذاری. این ممکن است یک پرنده است که نه فقط مگس اما soars” این گزارش گفت:.

مرتبط با: طاووس را به راه اندازی به Comcast مشترکین

کاهش قیمت ردیف طاووس بود که محبوب ترین در این نظرسنجی 45 درصد بیان یک اولویت برای طاووس رایگان 26 درصد به احتمال زیاد به انتخاب طاووس حق بیمه و 30 درصد میل به نسخه آگهی رایگان از طاووس حق بیمه.

زمان تلویزیون اشاره کرد که نتیجه نشان داد که مصرف کنندگان دوست داشتم که ad-پشتیبانی VOD مدل زیرا آنها در حال حاضر پرداخت برای اشتراک خدمات جریان در حال حاضر.

مرتبط با: طاووس می افزاید: تبلیغ به عنوان راه اندازی نزدیک شدن تاریخ

زمان تلویزیون را نشان می دهد طاووس بزرگترین تساوی با توجه به این نظرسنجی 51 درصد گفت که نشان می دهد در حال حاضر در ان بی سی بودند چه آنها بیشتر علاقه مند به مشاهده. که می تواند به دلیل برش طناب لازم نیست که دسترسی به پخش زنده محتوای تلویزیونی ،

“یکی از یافته های کلیدی بود که در حال حاضر پخش ان بی سی نشان می دهد که بزرگترین قرعه کشی به طاووس. بیش از نیمی (51%) از پاسخ دهندگان گفت که آنها بیشتر علاقه مند به دیدن خطی محتوای جدید, جریان, خدمات,” گفت: Cory شیر, VP فروش جهانی و توسعه کسب و کار, شلاق رسانه های گروهی. “به عنوان زمان می رود و مصرف کنندگان بهتر درک ارزش طاووس خدمات پلت فرم می تواند انتظار می رود برای دیدن رشد بالا در میان طناب-برش و کابل بینندگان به طور یکسان.”

طاووس اصل اعتراض به 34 درصد از پاسخ دهندگان. کسانی که اصل هستند به احتمال زیاد به تاخیر می افتد و به عنوان Coronavirus است متوقف شده تولید بیشتر اقدام زنده تلویزیون را نشان می دهد.

تنها 29 درصد گفت: آنها علاقه مند به تماشای ورزشی و دیگر حوادث زندگی می کنند بر روی پلت فرم است که فقط به عنوان به خوبی با بازی های المپیک توکیو در حال تحت فشار قرار دادند به 2021.

بچه ها برنامه نویسی جذاب بود فقط 14 درصد از افراد مورد بررسی.

بررسی های انجام شده بین Feb. 28 و 6 مارس با 4,184 پاسخ دهندگان که در حال کاربران فعال از زمان تلویزیون برنامه در ایالات متحده در این بررسی سابقه قبل از به COVID-19 شیوع است که سوخت یک افزایش بزرگ در جریان همانطور که مردم تا به حال به ماندن در خانه برای متوقف کردن گسترش ویروس.

تلویزیون زمان برنامه استفاده می شود روزانه نزدیک به 1 میلیون نفر برای پیگیری نشان می دهد و فیلم آنها در حال تماشای کشف آنچه برای تماشای بعدی و تعامل در یک جامعه جهانی با بیش از 13 میلیون ثبت نام طرفداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>