2020 بازی به تعویق افتادن سیگنال های رشد قدرت تغییر از کمیته بین المللی المپیک به ورزشکاران

روز بعد بین المللی المپیک acquiesced تاخیر انداختن بازی های المپیک تا ژوئیه سال 2021 و جرقه آنچه برخی می گویند می تواند یک تغییر دائمی در قدرت به دور از سلسله مراتبی حاکم بر بدن ورزشکاران است.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جاروب جهان, حامیان و پخش با میلیون ها دلار بر روی خط باقی ماند بیشتر سکوت در مورد زمان توکیو بازی های المپیک, برنامه ریزی برای باز کردن در ماه جولای. کارکنان فدراسیون های ورزشی به سادگی گفت: آنها را سرب خود را از کمیته بین المللی المپیک. اکثریت قریب به اتفاق ملت bided وقت خود را.

به صورت برافروخته Wickenheiser, 41, چیزی تا به حال به من بدهید.

“من فکر می کنم کمیته بین المللی المپیک اصرار این حرکت پیش رو با چنین اعتقاد غیر حساس و غیر مسئولانه با توجه به دولت از انسانیت” او است.

Wickenheiser کانادایی هاکی روی یخ مدال طلا و دکتر در آموزشی که هم به رقابت پرداختند در سافتبال در سال 2000 سیدنی, تابستان بازی ها به رویترز گفت که او نمی تواند خاموش ماندن.

“(ورزشکاران) اولین کسانی بودند که صدای واقعا هشدار جهانی به چه ناشنوا تن کمیته بین المللی المپیک شد,” او گفت:.

به عنوان یک نتیجه از کمیته بین المللی المپیک در روایت آمده “بر سر آن تبدیل” یوهانس Herber مدیر عامل شرکت در Athleten Deutschland گفت.

“واقعیت این است که کمیته بین المللی المپیک و ژاپن تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن تا حد زیادی به کار با این واقعیت است که ورزشکاران صحبت کرد و به وضوح گفت که داستان های خود را. آن را به نحوی ساخته شده است,” او گفت:.

“به طور رسمی هیچ چیز تغییر کرده است و ورزشکاران باید به طور رسمی هیچ قدرت بیشتر از قبل. اما قدرت آنها از طریق رسانه های اجتماعی به شکل افکار عمومی به وضوح نشان داده است.”

برخی در کمیته بین المللی المپیک اذعان ورزشکار قدرت کلیدی در این بی سابقه تعویق افتادن علامت یک چالش به بدن برتری.

“من می دانم که برای یک واقعیت است که برخی از همکاران messaged رئیس جمهور با اصرار او را به تعویق بیندازند چرا که آنها تحت فشار زیادی بازگشت به خانه هر دو از ورزشکاران و در برخی موارد دولت” یک عضو کمیته بین المللی المپیک صحبت به شرط ناشناس ماندن به رویترز گفت.

صحبت کردن در سراسر جهان

Wickenheiser بود که نه تنها صدای مخالف.

“ما ورزشکاران نقش مهمی در تصمیم گیری ما برای درخواست به تعویق افتادن بازی های 2020 گفت:” ایزابل McLemore سخنگوی ایالات متحده آمریکا شنا که در میان اوایل گروه تماس برای تاخیر.

اریک Kynard بالا جهنده که موفق به کسب یک مدال نقره در بازی های المپیک 2012 گفت: او خواستار به تعویق افتادن بازی های المپیک در مصاحبه های رسانه ای و نظرات خود را به ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست مدیره از که او عضو آن است.

“صدای ورزشکاران همیشه وجود دارد. این درست است که زمانی که شما بر روی یک پایه آن را دشوار است به شنیدن” گفت: Kynard که پدربزرگ این ویروس.

میشل کارتر یک مدال طلای المپیک برنده شات ور رفتن و عضو ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست مدیره گفت: سلامت و ایمنی خود را در ورزش’ مقامات — بسیاری از آنها مسن تر از 70 — و همچنین اعضای خانواده و طرفداران یک عامل ایجاد انگیزه.

“ما فقط در حال حاضر واقعا متوجه قدرت است که صدای ما است که آنچه که ما می گویند در مسائل بیش از آنچه ما فکر می کنیم” کارتر گفت.

آمریکا اما Coburn که در زمان برنز در 3000 متر اسبدوانی در ریو دو ژانیرو گفت که در حالی که وجود دارد هیچ “جنگ” با کمیته بین المللی المپیک این حادثه نشان داد ورزشکاران توانایی “به صحبت می کنند و می گویند آنچه آنها می خواستند.”

“در ذهن من نبود ورزشکاران در مقابل IOC; آن را حفره دار مانند آن. آن را به عنوان ورزشکاران این است که چگونه ما احساس می کنیم ما در حال برقراری ارتباط را برای شما و ما احساس می کنیم مثل آن کار خود را نه تنها به گوش دادن به آنچه که ما می خواهیم اما به آنچه که امن ترین انتخاب” گفت: Coburn که امیدوار به رقابت در توکیو در سال آینده.

تغییر دائمی?

راب Koehler رئیس جهانی ورزشکار جنبش که با هدف توانمند سازی ورزشکاران به رویترز گفت کمیته بین المللی المپیک باید بریس خود را برای فشار بیشتر و سفارش جدید از همه چیز.

“به طور کلی ورزشکاران متوجه می شوند که آنها را به قدرت و یا می توانید قدرت” او گفت:. “ورزشکاران استفاده می شود به گفته ‘که خود را در گودال ماسهبازی شما بروید و بازی در آن ما را پس از حکومت از ورزش است.

“شده اند وجود دارد برخی از لحظات مهم بیش از چهار سال گذشته که منجر به ورزشکاران نا امید و تحقق صدای خود نیست که به گوش.”

برای Wickenheiser وجود دارد هیچ عطف بازگشت: “ورزشکاران در جهان نیاز به ادامه استفاده از سیستم عامل خود را برای ایجاد تغییر و متوجه قدرت آنها است.”

گزارش Ossian, درخشش, امی Tennery و Makini Brice.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>