2012 – آشنایی با قانون جاذبه و پارادایم جدید

[ad_1]

برخی از حکمی است که در سال 2012 خواهد بود که پایان جهان است. اما منابع متعدد استدلال می کنند که پایان تقویم تولیدی صنعتی مایان فولاد در سال 2012 نشان دهنده تولد دوباره: یک سیگنالینگ از یک پارادایم جدید در آن گسترده قانون جاذبه ویندوز از فرصت ها خواهد شد به طور فزاینده ای تبدیل شدن به در دسترس برای کسانی که به درستی آماده شده خود را.

وجود بی نهایت جرم و همچنین شخصی تکاملی پتانسیلهای. شما می توانید توجه ما در حال حاضر جهانی توده پتانسیل تکاملی (یا پارادایم) به عنوان تنها یکی از بی نهایت موازی در حوزه انرژی. هر یک را تحت سلطه خود را عجیب و غریب مجموعه اعتقاد و ارتعاش. در حالی که هر موازی دیگر EP باقی مانده جسمی از رسیدن از واقعیت بیداری زمین است از عمل نقطه کانونی: تنها بازی در شهر.

افکار و احساسات سرچشمه های مختلف سیاسی و وحدت بخش مسائل مربوط به ثبت نام به عنوان یک جرم نقطه (ع) از قصد. این نیروی مغناطیسی در نهایت به تساوی یک یا چند توده EP تعیین جهت جامعه و ملت و یا حتی کل جهان است. در طول تاریخ برخی از رهبران باید بهره برداری از این با تولید مفید یا unbeneficial امتیاز از قصد. ذکر شده در بالا آماده سازی شامل یک تغییر در آگاهی نسبت به یک اعتقاد شخصی شایستگی; جایی که در حال حاضر سه شايع باورهای محدود کننده: “به اندازه کافی”, “بهتر از” و “بقای اصلح” جایگزین خواهد شد توسط یک آگاهی کلی از عشق و محبت. هر توده EP رویداد به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار دهد (به درجه ای از مشارکت) کسانی که میرم کمک به فکر اصلی فرم: “گاهی تمام طول می کشد این است که مردم به اندازه کافی به دانستن در مورد یک مفهوم خاصی. در واقع افکار می تواند این دوره از تاریخ است.”-کوان یین

اینشتین برای همیشه لطفا برای تعریف جهان به عنوان آن را قبلا ظاهر شده بود در فیزیک نیوتنی. در محدودیت های تئوری های خود را در جهان به تصویر کشیده شده است که بی نهایت نرم و قابل انعطاف و پیچیده: در آن زمان/فضا استمرار عمل به عنوان یک موج فشار واقعیت-پارامترهای سمت یا به دور از توجه به نقطه مرجع. برای اهداف این بحث نقطه مرجع است فردی یا جمعی نقطه (ع) از قصد.

از من تحقیقات گسترده از Kuan یین را مثلها و برخلاف گفتار من به این نتیجه رسیدند که قانون جاذبه آموزه می تواند در نظر گرفته شود در هماهنگی با پویایی انیشتین نظریه نسبیت. باورها و احساسات مشابه با توده بدن. وقتی کسی دارای گسترده اعتقادات و احساسات و در نتیجه زمینه انرژی طنین انداز ظاهری ایجاد یک زمان/فضا انحنای قادر به جلو و در واقعیت-پارامترهای انعکاس چنین مفید پرتو. طرز فکر شما, سپس مجموعه تار جایی که واقعیت-پارامترهای خواهد شد ‘سوار’ نسبت به شما.

تبدیل شدن به ستاره ها و کهکشان ها کوان یین ماهرانه به تصویر می کشد که چگونه ديناميک پارچه در جهان است که در واقع یک فرمت از خود ما آگاهی.

کوان یین اعلام کرده است: “سقوط به آب!” این بیانیه بسیار مهم است به عنوان آن پیداست به عمد سطح مفید بازیگوش رها و inquisitiveness. این نیز حاکی از اعتماد رویکرد; که یکی باید پرورش اعتقاد منظم رؤوف و جهان فراوان. تسلط بر این طرز فکر می تواند مجموعه ای در حرکت یک قدرتمند و گسترده انرژی جهت دستیابی به روشنگری معنوی.

در حالی که یکی همیشه ممکن است آگاهانه از تنوع فوق العاده ای از یک حس درونی داده های آن باقی مانده است با این وجود در دسترس ذهن خودآگاه است. توده حوادث: منحصر به فرد خود را لحظات در فضا و زمان اغلب بازی های انجام شده: خود به خود دوباره بارها و بارها در غیر مربوط به خط و جهت یابی خلسه و خواب. شبیه به دیگر رویای تجربیات آنها می تواند مورد تجزیه و تحلیل واقع, ‘خطی آشتی’ در طول یک حالت بیداری است.

برای توده واقعیت-پارامترهای; بالقوه مخالف طبیعت های مختلف جذب “سیاره اثر’ انرژی: (“هر زمان که یک رویداد رخ می دهد وجود دارد یک “سیاره اثر’. انرژی های کشیده شده به آن اثر. مشابه انرژی هستند و سپس کشیده شده به موجود انرژی.”), ضروری یک آستانه خاص از توافق میان فردی نیت برای یک تغییر عمده رخ می دهد. قوی اساسی فعلی از مردم خواسته ها و نیات جذب و سپس شناور هر رویداد قابل تصور.

چون کوان یین مدعی است که “همه رویدادها در حال حاضر رخ داده است”تاریخی توده تکاملی پتانسیل ها و نتایج خود را می تواند اضافه شود بخواهند صفحاتی دوباره مرتب شده و یا به طور کامل تبدیل شده بسته به تصمیم جمعی. این طول می کشد مراقبت های ویژه. فقط به عنوان زمانی که فردی می گوید “نه” به چیزی است که در نتیجه آن انرژی هر نظر پتانسیل جذب دقیقا آنچه در آن مخالف. با توجه به آنچه که می خواهد را جذب کند و سپس اجازه می دهد آن را به آشکار شدن است که بیشتر مصلحت رویکرد است.

و طبق قانون جاذبه یکی تنها قادر به درک اطلاعات در این فرکانس که چین با یکی از عمیق ترین احساسات. شاید این در عمق تجزیه و تحلیل است که تعریف عقل درست!

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>