2 دوقلو شهرستانها مردان در حال ساخت فیلم مستند در هاکی فرهنگ

ST. پل Minn. — Adam Howard و Casimir Semlak بازی فیلم های تفریحی, هاکی, چند بار در هفته. آنها همچنین برای اتصال به شبکه رسانه ای یک شرکت تولید در شهرهای دوقلو.

حدود یک سال پیش اواز یا موسیقی دو نفری صحبت شد پس از بازی در مورد رفتن به اروپا و بازی برخی از بازی هاکی بازی بیش از وجود دارد. سپس آنها گفتند: “چرا ما نمی صحبت کردن با مردم در مورد هاکی بیش از وجود دارد در مورد خود عشق بازی کنیم؟” و از وجود آنها تصمیم گرفتند که به فیلم مستند در هاکی فرهنگ از چندین مکان های مختلف.

این فیلم را به نام “4 عشق از جن” (4theloveofpuck.com/). در بعد از 5-6 ماه آنها امیدواریم که این مستند به پایان رسید. آن را گرفته و آنها را به یک تعداد انگشت شماری از کشورها در اروپا کالیفرنیا و تورنتو و مینه سوتا است. این شامل افرادی که بازی های تفریحی, هاکی, سورتمه, هاکی, کور, هاکی, هاکی غلتکی و بیشتر.

هوارد و Semlak همکاری تولید کنندگان و شرکت مدیران این فیلم که در آنها بودجه خود را و امیدوارم که برای ورود به جشنواره های فیلم.

هوارد چرخش سرسره زنده غرفه شنبه در طول بیایید بازی هاکی نمایشگاه در RiverCentre در سنت پل را به گپ زدن در مورد این مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>