2 تریلیون دلار COVID-19 بسته محرک می شود خانه OK تهمت امضا

پس از ایالات متحده آمریکا سنا و مجلس را تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل به قانون در جمعه 27 مارس ، ایالات متحده آمریکا مجلس به بسته تصویب نهایی آن توسط یک صدا رای ساعت قبل از روز جمعه.

با ایالات متحده در حال حاضر گزارش بیشترین تعداد مثبت COVID-19 نفر در جهان, اتوبوس لایحه ارائه مستقیم پرداخت تا $1,200 به فردی مالیات دهندگان $2,400 برای زوج های متاهل به علاوه 500 دلار برای هر کودک واجد شرایط برای جبران اقتصادی ، آن را نیز ارائه کمک به کسب و کارهای کوچک تقویت متحده’ بیمه بیکاری برنامه ها و چشم پوشیدن از مجازات برای بازنشستگی زود هنگام حساب برداشت.

تشکر. جیم Hagedorn R-مینه سوتا در بیانیه ای گفت: پس از رای که او با حمایت این لایحه به دلیل آن است که “در حال حاضر بیش از همیشه حیاتی برای قرار دادن سیاست را کنار گذاشته و به جای جای رفاه آمریکایی ها برای اولین بار.”

“برای بسیاری از آمریکایی ها زندگی شده است کج روی محور خود با توجه به عمیق و مایع تاثیر COVID-19 pandemic,” او گفت:. “از طریق عبور از این قانون دو حزبی ما باید دسترسی بیشتر به منابع و ابزار برای کمک به مقابله با کروناویروس به حداقل رساندن از دست دادن زندگی دوباره به اقتصاد ما و بازگشت میلیون ها نفر از آمریکایی ها به کار می کنند.”

در سراسر راهرو مینه سوتا دموکراتیک تشکر. انجی کریگ گفت: روز جمعه رای یک گام به سمت تسکین آمریکایی ها که در حال از دست دادن شغل خود درآمد کسب و کار, سلامت, و گاهی اوقات زندگی می کند اما کار بیشتری باید انجام شود.

“من صحبت با صاحبان کسب و کارهای کوچک که گرفته اند از حقوق صاحبان سهام و خطوط اعتباری برای کسب و کار خود را زنده غیر انتفاعی که overextending خود را برای دیدار با نیازهای خود را در جوامع و خانواده هایی که نمی دانم اگر اینترنت خود را پشتیبانی خواهد کرد بچه های خود را آموزش در خانه” کریگ گفت.

از داکوتای جنوبی, جمهوریخواه, کنگره گرد و خاکی جانسون گفت که او شنیده است از ترکیبات خود را از مشکلات مالی را تحمل پس از “قوی ترین اقتصاد جهان را به توقف آمد.” او گفت: این کنگره موظف به اقدام است.

“برچسب قیمت اقدام به بالا است اما قیمت انفعال بالاتر است. در طول این زمان از عدم اطمینان آمریکا به کمک نیاز دارد و امیدوارم که از آن رهبری است. این لایحه را فراهم می کند.”

داکوتای شمالی جمهوری خواه در کنگره کلی آرمسترانگ نیز پشتیبانی می کند این لایحه است. او گفت: آمریکایی ها تا به حال به پاسخ در “فوق العاده و بی سابقه ای راه در زمان بحران ملی” که قبلا اما این زمان ماندن در منزل و اجتماعی فاصله باعث شده است که کسب و کار به شاتر و کارگران به از دست دادن شغل خود.

“مردم آمریکا نمی تواند باعث این بحران هستند اما پاسخ راه آنها همیشه در حال هوشمند, سخت, و, دلسوز,” او گفت:. “ما آن را مدیون به آنها این حمایت است.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>