2 افراد گاز گرفته شده توسط کایوتی در کالیفرنیا پیاده روی دنباله

دو نفر در بیمارستان بستری شدند و پس از آنها گزارش گزیده کایوتی در امتداد یک دنباله در میشن ویجو باعث این شهرستان به دنباله روی Jeronimo فضای باز, مقامات گفت.

میشن ویجو خدمات حیوانات نامیده می شد به یک بیمارستان محلی پس از یک زن پذیرفته شد با یک نیش خوانده شده را علامت به پایین سمت چپ گوساله شهرستان سخنگوی کلی Tokarski گفت.

زن گفت: مقامات او در آن دویدن در کوچه دوچرخه همراه Jeronimo مجاور به فضای باز بین Pavion و Silleros که کایوتی بیت او را ترک چهار سوراخ به او گوساله Tokarski گفت.

حدود 6:30 صبح, حیوانات, خدمات, دریافت تماس از یک شخص دوم که گفته بودند از گاز گرفته شدن توسط کایوتی در سمت چپ مچ پا در حالی که آنها بر روی دنباله Tokarski گفت. اطلاعات بیشتر در مورد فرد بود بلافاصله افشا می شود.

خدمات حیوانات بود انجام تحقیقات در رابطه با, کالیفرنیا, ماهی ها و حیات وحش Tokarski گفت.

“در حالی که کایوتی گزش به انسان بسیار نادر و شهر منتخب به دنباله روی Jeronimo باز کردن فضا برای عبور و مرور در حالی که هر دو سازمان کار به کاهش امنیت عمومی موضوع” مقامات گفت.

این Jeronimo فضای باز اجرا می شود بین محله های همراه Jeronimo جاده و فقط در غرب Pavion پارک و Philip J. Reilly مدرسه ابتدایی. آن را بلافاصله شناخته شده چقدر طول دنباله دار خواهد بود بسته شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر