10 متحده در حال دیدن بالاترین میانگین روزانه جدید COVID-19 موارد

توسط هالی یان و مادلین Holcombe | ایسنا

فقط به عنوان بسیاری از ما بود, بهبود, 10 متحده در حال دیدن بالاترین هفت روز به طور متوسط جدید کروناویروس موارد در هر روز پس از همه گیر ماه پیش آغاز شده با توجه به سی ان ان و تحلیل داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

این اطلاعات شامل موارد جدید گزارش شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از طریق پنج شنبه. ایالات متحده شاهد رکورد بالا به طور متوسط آلاباما, آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا, نوادا, کارولینای شمالی, Oklahoma, اورگان, کارولینای جنوبی و تگزاس.

تگزاس نیز گزارش داد یک رکورد بالا تعداد روزانه Covid-19 بستری شدن در بیمارستان در روز دوشنبه با 2,326.

لس آنجلس که حساب برای تقریبا نیمی از کالیفرنیا موارد در روز چهارشنبه گزارش داد یکی دیگر از تک روز بالا از موارد جدید هر چند مقامات گفت: سنبله بود که با توجه به عقب مانده در گزارش آزمون.

در حالی که برخی از سیاستمداران را نسبت بالاتر مورد اعداد, به, بهتر, تست های اخیر موج در حال پیشی افزایش در آزمون گفت: دکتر حزقیال Emanuel صندلی از گروه اخلاق پزشکی و سیاستگذاری سلامت در دانشگاه پنسیلوانیا است.

“شما می توانید یک درصد افزایش به دلیل آزمایش از نظر تعداد موارد,” او گفت:.

“اما زمانی که شما نگاه کنید به 50 درصد یا 150 درصد افزایش در تعداد موارد شما در حال دیدن — که چیزی است که ما در حال دیدن در سراسر جنوب — که نه تست. که موارد جدید. که در جامعه گسترش یافته است.”

چگونه متحده می روند

با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز:

• 21 متحده شاهد روند صعودی در تازه موارد گزارش شده از یک هفته به بعد: آلاباما, آلاسکا, Arizona, California, California, دلاور, Florida Georgia, هاوایی, کانزاس, اورگان, لوئیزیانا, مونتانا, نوادا, کارولینای شمالی, اوکلاهما, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس, ویرجینیای غربی و وایومینگ.

• هشت متحده در حال دیدن مداوم تعداد تازگی گزارش موارد: Connecticut, ایندیانا, مین, می سی سی پی, اوهایو, داکوتای جنوبی یوتا و واشنگتن است.

• 21 متحده شاهد یک روند رو به پایین: Colorado, آیداهو, ایلینوی, آیووا, کنتاکی, مریلند, ماساچوست, میشیگان, مینه سوتا, Missouri, نبراسکا, New Hampshire, New Mexico, New Jersey, New York, North Dakota, پنسیلوانیا, رود آیلند, ورمونت, ویرجینیا و ویسکانسین.

• یکی از ایالت ورمونت شاهد کاهش حداقل 50٪.

در سراسر کشور بیش از 2.1 میلیون نفر آلوده شده اند با کروناویروس و بیش از 117,000 فوت کرده اند.

آنچه متحده نیاز به انجام اگر آنها نمی خواهند به تعطیل دوباره

“ما در حال دیدن این شعلهور شدن این نقاط داغ در حال حاضر ظاهر در تعدادی از کشورها — به ویژه تگزاس فلوریدا و آریزونا” گفت: ارین Bromage استادیار زیست شناسی در دانشگاه ماساچوست دارتموث.

“کسانی که در مورد شماره ها واقعا بالا رفتن سریع. و از همه مهمتر تعدادی از بستری شدن در بیمارستان در این کشورها در حال افزایش است که معمولا وقفه چند هفته پشت تعداد موارد جدید.”

فلوریدا ثبت شده تقریبا 2,800 جدید کروناویروس موارد در روز دوشنبه — بالاترین تعداد و موارد تایید شده در یک روز با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

اما رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: دولت نمی خواهد خاموش شود.

“ما در حال رفتن به رفتن به جلو. ما قصد داریم به ادامه حفاظت از آسیب پذیرترین” DeSantis گفت. او همچنین خواست ساکنان اجتماعی را حفظ فاصله و جلوگیری از جمعیت.

متحده نیازی به خاموش کردن دوباره به کنترل ویروس Bromage گفت. “آنها فقط نیاز به روشن تر پیام برای هدایت مردم خود را در مورد چه باید بکنید.”

“دریافت ماسک در جمعیت است. ما می دانیم که کمک می کند تا,” او گفت:.

“تقویت اجتماعی فاصله بین مردم است. و آهسته این مسابقه به (به طور کامل) بازگشایی شده است. چرا که اگر شما نمی ما می دانیم که این خوشه در موارد — اگر آنها در حفظ و افزایش راه آنها هستند — همیشه قبل واقعا در موارد زیادی در بیمارستان است.”

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت گزارش ششم شیوع مربوط به کلیساها. سه نفر از آنها هنوز هم فعال است.

حداقل 32 نفر شناسایی شده اند در یک کلیسا در Greenbrier شهرستان و چهار مورد در یک کلیسا در اوهایو, شهرستان. عدالت نمی گویند که چگونه بسیاری از محله های کشیش نشین تا به حال آزمایش مثبت در Boone County کلیسا سوم فعال شیوع محل.

تگزاس شهرداران می خواهید به نیاز به ماسک در فضاهای عمومی

نه تگزاس شهرداران از جمله کسانی که در هوستون و دالاس, آستین و سن آنتونیو را خواست رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به آنها قدرت نیاز به ماسک توان در مکان عمومی “که در آن فاصله فیزیکی را نمی توان انجام می شود.”

در نامه ای به ابوت شهرداران گفت: “بسیاری از مردم در بسیاری از شهرهای ما هنوز به دلیل خودداری از پوشیدن این پوشش صورت حتی اگر این پوشش از نظر علمی ثابت شده است برای کمک به جلوگیری از این بیماری از گسترش است.”

فرماندار توافق کردند که “با پوشیدن یک ماسک بسیار مهم است” اما ابراز رزرو در مورد اجرای بالقوه و مجازات است. “همه ما یک مسئولیت جمعی برای آموزش عمومی است که با پوشیدن یک ماسک است بهترین کاری که به انجام است.”

تعداد فزاینده ای از مطالعات نشان می دهد ماسک صورت کاهش گسترش coronavirus به ویژه به دلیل بسیاری از مردم مسری هستند قبل از آنها را نشانه و دلیل این ویروس می تواند گسترش و تنها با صحبت کردن و یا تنفس.

آریزونا دولتی mlb مقاومت تماس از پزشکان در سراسر دولت خود را به حکم پوشیدن ماسک در اماکن عمومی گفت: او را که تا به شهرداران برای تصمیم گیری به این دلیل که سطح انتقال متفاوت است از منطقه ای به منطقه است.

Montgomery, Alabama, شهردار, استیون نی صدور یک فرمان اجرایی نیاز به ماسک یا پوشش صورت به تواند در مکان های عمومی, یک روز پس از شورای شهر موفق به تصویب یک مهمات با آن مورد نیاز است.

حدود 230,000 به 450,000 موارد این ویروس جلوگیری شد در ایالات متحده است که تصویب الزامات مورد نیاز برای استفاده از ماسک بین 8 مارس و آوریل 15, مطالعه گزارش روز شنبه داشت.

“این یافته ها نشان می دهد که در صورت نیاز به استفاده از ماسک در مکان های عمومی ممکن است کمک به کاهش COVID-19 گسترش” نوشت: Wei لباس lyu و جورج Wehby با وزارت بهداشت مدیریت و سیاست در دانشگاه آیووا کالج بهداشت عمومی.

یکی دیگر از مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست نیز گفت: با پوشیدن یک ماسک صورت کاهش احتمال گسترش coronavirus.

2 موج ممکن است اما ما هنوز در 1st موج

“موج دوم” از coronavirus می توانید شروع به در اواخر ماه اوت با ما رسیدن به بیش از 201,000 Covid-19 مرگ و میر در اکتبر 1 با توجه به موسسه ملی سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن است.

اما تحلیلگران می گویند نرخ coronavirus حتی کاهش یافته و به یک سطح پایین به اندازه کافی به تماس موج اول ،

به عنوان ویروس گسترش می یابد به نظر می رسد زیر بزرگراه ها به عنوان مردم بیشتر بیرون بروید و بیشتر در مکان بازگشایی محققان از بیمارستان کودکان فیلادلفیا و دانشگاه پنسیلوانیا میگوید. آنها ذکر جنوب به شمال گسترش همراه I-95 در سواحل شرق, I-85 در جنوب و I-5 و من-10 در غرب این تیم گفت.

میان نیویورک و نیوجرسی دیگر دارای بالاترین سرانه عفونت رای دادن. خواهد بود که ملت ناواهو که دهانه قطعات جدید مکزیک ایالت یوتا و آریزونا است و جمعیت مورد 173,600 مردم است.

ملت ناواهو اعلام کرد مستندات بیش از دو تعطیلات آخر هفته سعی کنید برای کمک به سرکوب شیوع. این اولین بار است که انتظار می رود روز جمعه تا دوشنبه آینده برگزار خواهد شد آخر هفته زیر.

“در حال حاضر زمان به عقب, به” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez گفت. “پوشیدن ماسک تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را.”

برخی از آمریکایی ها خسته از این همه گیر اذعان دکتر Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه. اما مردم نمی توانند اجازه نگهبانان خود را پایین.

“ما ممکن است با انجام این بیماری همه گیر” او گفت:, “اما همه گیر انجام شده است نه با ما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>