10 جدید پروژه های مسکن آمدن به دلوت به عنوان بخشی از شهر زمین رایگان برنامه

بازسازی دلوت است اعطای زمین رایگان به 10 پروژه جدید برای مسکن. اگر تصویب در دلوت توسعه اقتصادی اقتدار جلسه برنامه ریزی شده برای پایان مارس به پروژه های جدید را به ارمغان بیاورد 30 واحد مسکن به یک شهر در میان مقرون به صرفه مسکن.

این پروژه قیمت و همچنین بهره وری انرژی متنوع محوطه سازی و امکان سنجی در نظر گرفته شد که انتخاب دریافت کنندگان گفت: جیسون هیل ارشد توسعه مسکن با شهر دولوت.

“یکی از امیدها و اهداف این است برای گرفتن ایده از راه های خلاق و یا ابتکاری راه بهتر استفاده بهتر مخلوط کردن زیرساخت های” هیل گفت. “اگر ما یک دسته از پتانسیل بسیاری است که متعلق به نهادهای عمومی و ما می تواند به تشویق سرمایه گذاری های جدید در محله های در سراسر شهر و توسعه به ویژه مسکن, پس از آن ما می خواهم به انجام این کار است.”

30 واحد به طور متوسط مربع از 763 متر مربع است. پروژه ها خواهد شد که تخمین زده می شود ارزش بازار در حدود $105,000, Hale گفت.

دلوت مبتنی بر توسعه شرکت 1 LLC اهدا شد بسیاری در لینکلن پارک برای ساخت یک خانه کوچک گفت: جاش MacInness مدیر توسعه برای 1, LLC.

این خانه شامل یک حمام کامل, اتاق نشیمن, den, آشپزخانه و انبار شامل اتاق خواب. آنها حرکت رو به جلو با کوچک طراحی خانه است که در مجموع حدود 500 فوت مربع زیرا بسیاری است ناچیز 25 فوت عرض MacInness گفت.

A rendering of 1 LLC's proposed tiny home in Duluth. (Courtesy of 1LLC)

یک رندر از 1 LLC پیشنهاد کوچک خانه در دولوت. (حسن نیت ارائه میدهد از 1LLC)

“آنچه ما در حال انجام به عنوان یک کسب و کار, ساختمان, ساده, طراحی, ساخت و ساز با کیفیت و مقرون به صرفه ساختمان با نرخ بازار مسکن,” او گفت:.

“هر هزینه اضافه” در هنگام ایجاد مسکن جدید است. وجود دارد هزینه های سایت دبستان, زمین, ساخت و ساز, نرم افزار و بنابراین از بین بردن هزینه های زمین برطرف مجموع هزینه های پروژه است.

“ما فقط یک نیاز بزرگ برای مسکن های جدید سهام … از همه نوع در سراسر شهر,” او گفت:.

یکی دیگر از پروژه های پیشنهاد شده توسط Twin Cities, معماری, کسب و کار Aventūr را در دو معاصر townhomes به منطقه شمال دلوت را در دامنه کوه محله گفت: معمار و Aventūr جمهور Gary Johnson.

سقف عرشه متصل خواهد شد که حدود 1500 فوت مربع townhomes هر که خواهد خانه سه اتاق خواب و سه حمام و سرویس بهداشتی جانسون گفت. نیز وجود دارد بالقوه برای استفاده از یکی از اتاق در هر خانه به عنوان یک میکرو آپارتمان است که می تواند بسته از بقیه از خانه و سپس اجاره.

A rendering of Aventūr's townhome project in Duluth. (Courtesy of Aventūr)

یک رندر از Aventūr را townhome پروژه در دولوت. (حسن نیت ارائه میدهد از Aventūr)

خانه خواهد شد به احتمال زیاد جذاب برای حرفه ای جوان که علاقه مند به داشتن یک خانه معاصر, او گفت:.

“جاذبه های من به این سایت این است که من فکر می کنم شما باید نمایش دریاچه به دنبال شرق و غرب به دنبال,” او گفت:.

جانسون و MacInness هر دو مطمئن نیستید اگر آنها را اجاره خواص و یا قرار داده و آنها را در بازار به عنوان مداوم coronavirus همه گیر شده و باعث عدم اطمینان در مورد بازار آینده است.

این پروژه ها خواهد شد به احتمال زیاد شکستن زمین در اواخر تابستان. شهر ممکن است برگزاری دور دیگری از بازسازی دلوت با سایت های جدید Hale گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>