1 هوستون افسر پلیس کشته و 1 مجروح در سقوط هلی کوپتر

هوستون (AP) — هوستون پلیس هلیکوپتر سقوط کرد, اوایل روز شنبه, کشته شدن یکی از دو افسر در هیئت مدیره و به شدت زخمی, دیگر, مقامات گفت.

یک خلبان و تاکتیکی پرواز افسر بودند سرنشین یک هلیکوپتر پلیس هنگامی که آن را سقوط در یک مجتمع آپارتمانی در اطراف 2 صبح آنها پرواز به یک بیمارستان که در آن تاکتیکی پرواز افسر درگذشت رئیس پلیس هنر اکودو گفت: چند ساعت پس از تصادف در یک کنفرانس خبری که در آن او پیوست و با شهردار این شهرستان سیلوستر ترنر.

بخش بعد توییتی که افسر که فوت شد تاکتیکی پرواز افسر Jason ناکس. او جان سالم به در با همسر و دو فرزند جوان بودند که در بیمارستان همراه با پدر و مادر خود و در قوانین اکودو گفت: در کنفرانس خبری.

“جیسون خواهد بود از دست رفته اما ما او را حمل خواهد کرد در قلب ما و خاطرات ما. ما خواهد نونهالان به عنوان یک گروه و به عنوان یک درجه واحد به دلیل Jason خواهد تقاضا آن را از ما. هنگامی که زدم این مرد همیشه رو به بالا” فرمانده گفت: در بیانیه ای همراه با انتشار ناکس نام.

خلبان که نامش نبود بلافاصله منتشر شد تحت عمل جراحی قرار گرفتند و از ضرب دیده تا” اما پلیس امیدوار بودیم او را زنده Acevedi گفت و اشاره کرد که محققان هنوز نمی دانند چه چیزی باعث سقوط.

وجود دارد بدون آسیب به هر کسی که بر روی زمین در آپارتمان پیچیده نقاب اکودو به خبرنگاران گفت:.

هلیکوپتر قرار بود برای کمک به جستجو برای بدن در نزدیکی یک شاخه فرعی است که باعث شده یک نکته که رئیس پلیس مشخص به عنوان “احتمالا جعلی تماس با ما نمی دانیم.”

ماموران به دام افتاده بودند در “لت و پار” خرابه قبل از برش توسط آتش نشانان شهرستان که کار را برای حدود یک ساعت اکودو گفت: ستایش آتش نشانی به عنوان “فوق العاده است.”

اکودو شناسایی دو نقره لنت در اولین کنفرانس خبری: در حالی که خرابه شد “بسیار مهم” از آن نمی گرفتن آتش و هلیکوپتر اجتناب شود قابل توجه اشغال ساختمان های آپارتمانی. این هم کلیپ این پستها در Cityview مجتمع محل باشگاه وانجمن, او گفت:.

اداره پلیس است تعطیل پرواز تا زمانی که آن را فرصتی برای ارزیابی مجدد در روزهای آینده خواهد شد و با تکیه بر وزارت امنیت عمومی تگزاس و هریس شهرستان کلانتر دفتر پرواز در حمایت از دولت موقت.

اکودو شناسایی هلیکوپتر به عنوان “75 روباه.”

“این بسیار جالب است که دیروز ما فارغ التحصیل کلاس و ما تا به حال روباه پرواز از آنجا که ما تا به حال COVID بنابراین ما نمی تواند انجام دهد سنتی خود را از فارغ التحصیلی بنابراین ما می خواستم برای انجام کاری خاص” اکودو گفت. “و اگر کسی به من گفته بود که چند ساعت بعد که ما تا به حال یک هواپیما پایین و ما از دست دادن واقعا مرد خوب, من می خواهم که گفت:” هیچ راهی وجود ندارد.'”

ملی ایمنی حمل و نقل و هوانوردی فدرال را بررسی اکودو گفت: در حالی که اداره پلیس انجام موازی homicide investigation.

ترنر, شهردار, به نام مردم شهر “به ادامه بلند شماره یک هر دو خانواده به خصوص بلند کردن خانواده افسر پلیس است که درگذشت. و پس از آن در همان زمان بلند کردن کل HPD خانواده است.”

اکودو به ذکر است که عکس های رنگ در سراسر خیابان را از صحنه در حدود ساعت 3 صبح شش نفر را بازداشت گرفته است. اکودو تاکید کرد که پلیس تا به حال هیچ اطلاعات نشان می دهد که هلیکوپتر ممکن است گرفته شده توسط دشمن عمل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>