1 بیمارستان بازدید بسیاری از صورتحساب ؟ چرا شما همه کسانی که صورتحساب های پزشکی, پاسخ

یک دقیقه صبر کنید, شما بپرسید: آیا من فقط بازدید از بیمارستان یک بار ؟ چرا من گرفتن بسیاری از اسکناس های مختلف?

ما در اینجا در فروم سرویس خبری شنیده ام این سوال بارها و بارها. بنابراین ما رسیده به Sioux Falls-بر اساس سانفورد بهداشت برای پاسخ در مورد نحوه حسابداری کار می کند, چگونه شما می توانید بدانید که لایحه پرداخت و با آنها شما باید به صحبت می کنند اگر شما نیاز به کمک.

زیر یک نسخه ویرایش شده از گفتگو با مارتا Leclerc, Sanford, بهداشت, معاون رئیس جمهور برای شرکت های بزرگ پیمانکاری یکی از نرم افزار در عملکرد داخلی پزشکی صدور صورت حساب و پرداخت.

چرا من بسیاری از صورتحساب های پزشکی از بیمارستان بازدید ؟

پاسخ: در هنگام مراجعه به بیمارستان شما اغلب در برخورد با بیش از یک شرکت است. بنابراین شما می توانید بیش از یک لایحه است.

برای مثال شما ممکن است رفتن به اتاق اورژانس در سنفورد سلامت بیمارستان. اما دکتر که رفتار شما ممکن است مستقل و یا ممکن است کار برای یک شرکت دیگر می گویند پزشکان ، این بدان معناست که بیش از یک لایحه: یکی از دکتر خود در یکی از بیمارستان است.

همان می تواند درست باشد برای دیگر خدمات مورد استفاده در بیمارستان. فقط به خاطر اینکه شما در حال گرفتن درمان در سنفورد بیمارستان معنا نیست که شما تنها برخورد با سانفورد-استخدام متخصصان مراقبت های بهداشتی.

چرا من بسیاری از لوایح برای همین ؟

پاسخ: بر خلاف خرید چیزی در یک فروشگاه که در آن شما می توانید یک لایحه از فروش پزشکی لایحه فرایند بسیار پیچیده تر وجود دارد مقدار زیادی بیشتر پستها.

اگر شما مانند بسیاری از بیماران شما یک مقدار زیادی از کاغذ بازی که در واقع یک نه لایحه. بسیاری از نامه های شما در این پست در واقع فقط اطلاعاتی اظهارات دکتر خود و شرکت بیمه خود را ملزم به ارسال شما.

شما دریافت مدارک از شرکت بیمه خود توضیح آن خواهیم پرداخت (توضیح از مزایای است که یک لایحه در تمام) و جدا کردن جزء به جزء صورتحساب از دکتر خود را در بیمارستان و غیره. این اضافه می کند تا بسیاری از پستها بیشتر از آن است که پایین خط بیل واقعی شما انتظار می رود به پرداخت.

شما حتی بیشتر از کاغذ بازی و این همه می تواند زمان بیشتری را پیچیده تر و ظهر خود را به بیمارستان مراجعه کنید.

هنوز هم اشتباه است ؟ هر سیستم مراقبت های بهداشتی است که شما می توانید تماس بگیرید برای کمک به شما در حرکت صورتحساب خود را. در سنفورد کسانی که مردم را می توان با تماس با 877-629-2999.

تا چه زمانی باید پرداخت کنم من پزشکی لایحه ؟

پاسخ: شما احتمالا نمی خواهید به پرداخت اولین لایحه ببینید لکلرک گوید. آن را به احتمال زیاد تولید شده قبل از خود را بیمه تصمیم چقدر از خود بیل به آن خواهد پرداخت.

به جای صبر کنید تا زمانی که شما یک لایحه است که نشان می دهد 1) چقدر بیمه خود را پوشش داده است قبض خود را و 2) چقدر مانده است که شما مجبور به پرداخت. که این لایحه را به شما پرداخت.

باید چه کار کنم اگر من می تواند به من پرداخت نشده پزشکی لایحه ؟

پاسخ: اگر شما نمی توانید پرداخت صورتحساب خود را, شما باید گزینه. تمام سیستم مراقبت های بهداشتی مردم شما می توانید تماس بگیرید به شما راه رفتن از طریق دقیقا چه گزینه های آن هستند (برای Sanford دوباره شماره: 877-629-2999).

در Sanford, گزینه های خود را شامل خواهد شد راه اندازی بدون بهره طرح پرداخت. اگر شما واقعا نمی توانیم به پرداخت سانفورد ممکن است از بین بردن تمام یا بعضی از اتهامات عنوان شده علیه خود و پوشش آنها را تحت نظام سلامت خیریه برنامه مراقبت.

مراقبت هر چند: هر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی است که می فرستد به شما یک لایحه باید به عنوان بسیاری از گزینه های پرداخت موجود به شما و یا موسسه خیریه مراقبت در دسترس برای کمک به اگر شما نمی توانید پرداخت.

چه اتفاقی می افتد اگر من نمی پرداخت, پزشکی, لایحه ؟

پاسخ: سنفورد می کند و در نهایت برخی از ارسال صورتحساب به مجموعه اگر آنها نمی تواند در تماس با بیمار یا اگر پرداخت می شود کار می کرد. اما سانفورد نمی کند ارسال صورتحساب های پزشکی به اعتباری گزارش آژانس که بدان معنی است که شما پرداخت صورتحساب های پزشکی را نمی خواهد تحت تاثیر قرار رتبه بندی اعتباری خود را.

تنها در موارد بسیار نادر خواهد سانفورد شکایت بیمار بیش از یک پزشکی لایحه لکلرک گوید و تنها پس از سنفورد متقاعد شده است که بیمار توانایی پرداخت هزینه و انتخاب است نه به انجام این کار.

در حالی که بسیاری دیگر از سازمان های غیر انتفاعی سیستم مراقبت های بهداشتی به دنبال اعمال مشابه ، و نه همه خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

باید مراقبت های بهداشتی مرتبط با صنعت سوال ؟ اگر شما یک سوال در مورد چگونگی مراقبت های بهداشتی کار می کند یا نمی کند در تماس و خواهیم دید که آنچه که ما می توانید پیدا کردن برای استفاده احتمالی در آینده مقاله. (هیچ پزشکی سوال لطفا ما نه پزشکان.) ارسال سوال خود را به جرمی Fugleberg از طریق ایمیل در jfugleberg@forumcomm.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>