چرا سرمایه گذاری بر روی پروژه بقیه الله یک فرصت مناسب است؟

در زمان خرید واحدهای این برج، انتخاب برای شما به دلیل وجود واحدهای با متراژ های متنوع بسیار راحت شده است و شما می توانید متناسب با خواسته ای که دارید دست به خرید بزنید. خرید واحدهای بقیه الله قیمت مناسبی دارند و با افزایش قیمت مصالح، واحدها چندان افزایش قیمت پیدا نکرده اند.

موقعیت مکانی پروژه بقیه الله

قرار گرفتن ملک در منطقه با جغرافیای خاص و مطلوب، از موارد و نکات قابل توجه در زمان خرید می باشد بنابراین اگر برای شما این ویژگی از اهمیت برخوردار است، خرید واحد از پروژه بقیه الله توصیه می شود زیرا دارای موقعیت های مکانی زیر است.

 • این برج در نزدیکی مروارید شهر قرار گرفته است.
 • وجود اتوبان هایی چون شهید همت و حکیم از راه های دسترسی مناسب به حساب می آید.
 • ساخته شده در منطقه 22 تهران می باشد که از مناطق با آب و هوای مناسب به شمار می آید.
 • نزدیکی به پارک چیتگر، استفاده از این فضا را فراهم می کند.

ویژگی ها و امکانات رفاهی پروژه بقیه الله

در پروژه بقیه الله برای ساکنان آن ویژگی ها و  امکانات رفاهی مناسبی را در نظر گرفته اند که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است.

 1. استفاده از دیوارهای عایق صوت و حرارت
 2. پارکینگ
 3. دارا بودن انباری برای واحدها
 4. لابی
 5. سالن ورزشی
 6. مقاومت بالا در برابر زلزله
 7. سالن اجتماعات
 8. درب های ضد سرقت
 9. پنجره های دوجداره

 

تعداد طبقات و واحدهای  پروژه بقیه الله

پروژه بقیه الله واحدهای با متراژ مختلف را داراست و این پروژه 30 طبقه می باشد. در هر طبقه 8 واحد ساخته شده است که متراژ ها با یکدیگر تفاوت دارند و براساس همین متراژ تعداد اتاق ها نیز متفاوت است و واحدهای آن ها دارای 2 یا 3 اتاق خواب می باشند.

 

نحوه خرید واحد از پروژه بقیه الله

پروژه بقیه الله گسترده می باشد و شرکت نامی اریکه پارسیان این پروژه را شماره گذاری کرده است که با نام های بقیه الله 1، 2و 3 مشخص گردیده اند. خرید این واحدها قسطی می باشد و قیمت ها براساس متراژ واحد تعیین می شوند.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet