۱۰۰ بک لینک رایگان قدرتمند با اتوریتی بالا [ آپدیت ۲۰۲۰ ]

اگر کپی مطالب شما توسط دیگر وبسایت ها با ذکر منبع آزاد باشد ، بسیاری از آن ها ، مطلب ناب شما را کپی کرده و در وبلاگ خود منتشر می کنند و در نهایت هم برای ذکر منبع ، یک لینک به همین مقاله ارسال می کنند. پس به راحتی می توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که بک لینک های درج شده هرگز زودتر از زمان مورد نظر حذف نمی شوند و همینطور درصورت خرید رپورتاژ آگهی ، به دلیل اینکه تمام سایت ها متعلق به همین مجموعه است می توانید اطمینان داشته باشید که بک لینک های موجود در رپورتاژ آگهی شما هرگز حذف نخواهد شد و با یک خرید رپورتاژ آگهی ، شما در واقع خرید بک لینک دائمی کرده اید که همیشه از آن محافظت می شود. لینک هایی که به صفحات و یا یک صفحه از سایت اشاره دارد را backlink می گویند که کاربر با کلیک کردن بر روی آن ها می تواند به سایت مورد نظر خود وارد شود. پس با یک لینک شکسته روبرو هستید که احتمالا مالک سایت مورد نظر متوجه آن نیست.

با این همه تجربه ما نشان داده است که اگر عمر یک وب سایت زیر شش ماه تا یک سال باشد، بالا آوردن آن بسیار راحت تر خواهد بود. به عنوان مثال اگر کسب و کار شما لوله کشی هست و شما از دو سایت مختلف بک لینک دارید به طوری که سایت اول داری کسب و کار پرورش گل و گیاه و سایت دوم دارای کسب و کار فروش پکیج می باشد ، در این حالت ارزش لینکی که از سایت فروش پکیج به شما داده شده خیلی بیشتر از اولی می باشد. همه لینک هایی که به وبسایت شما می شوند دارای ارزش یکسانی نیستند و بسته به شرایط و عواملی که در زیر آورده شده با یکدیگر متفاوت هستند. در ادامه در خصوص چگونگی ایجاد لینک با ارزش و متقاعد کردن صاحبان سایت ها برای اضافه کردن بک لینک شما پیشنهاداتی ارائه گردید. البته این به معنی نیست که کلا ارزشی ندارد ولی به نسبت لینک فالو ارزش بالایی ندارد.

عمر صفحه : عمر صفحه نیز مانند عمر دامنه در میزان ارزشی که به لینک می دهد موثر است و هرچقدر عمر صفحه و لینکی که به صفحه شما داده شده بیشتر باشد دارای ارزش بیشتری است. در اینجا به برخی از متداول ترین سوالات پاسخ داده شده است. شما با تحلیل رقبا توسط این ابزارها میتوانید استراتژیهای آنها در سئو و لینکهایی که آنها برای سایت خود گرفتهاند را پیدا کنید و شما هم با استفاده از اصول لینک سازی آنها به رتبههای بالاتر گوگل برسید. سپس می توانید از ابزار Google’s disavow links برای حذف آنها از پروفایل بک لینک خود استفاده کنید تا Google دیگر آنها را بر علیه شما حساب نکند. سپس هر چقدر که دلتان میخواهد برای این پروفایل ها بک لینک بخرید ، اصلاً مهم نیست بک لینک هایتان همگی خوب باشد – به درد نخورترین بک لینک ها را هم بخرید و اگر حوصله دارید خودتان شروع کنید برای آنها بک لینک سازی کنید تا هزینه کمتری برایتان داشته باشد . مردم وقت زیادی را صرف تمرکز بر روی اولین مزیت می کنند که قطعاً مهم است. چرا بک لینک ها مهم هستند. چرا بک لینک ها اهمیت زیادی در سئو دارند؟ در این مقاله، نگاهی گذرا بر این موضوع صورت گرفت که بک لینک چیست، همچنین برخی از روش های تأثیرگذار بر سئو بررسی شد.

بهترین بک لینک ها فقط اعتبار SEO را ارائه نمی دهند، آنها همچنین ترافیک مربوطه را به وب سایت شما ارائه می دهند. در سایت زیر عضو شوید، همچنین میتوانید با gmail خود نیز میتوانید در این سایت به آسانی ثبتنام کنید. در نتیجه حضور لینک های نوفالو میتواند احتمال جریمه شدن سایت را به شدت کاهش دهد. به این نکته توجه داشته باشید که بک لینک را نمی توان از سایتهای با پیج رنک بالا خرید زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو قدرتمند به راحتی سایتهایی که جهت کسب رتبه بهتر در جستجو اقدام به خرید لینک میکنند را شناسایی نموده و از رتبه آنها کاهش می دهد. Google فقط به پیوندهای جداگانه توجه نمی کند، بلکه هنگامی که نمایه بک لینک شما الگویی را نشان می دهد که در تلاش برای بازی دادن سیستم هستید آن را به خاطر می سپارد. لینکی که بیشتر از متن لنگرهای مختلف نسبت به کلمه کلیدی استفاده می کند، هنوز هم ارزشمند است. اکثر پیوندهایی که در سراسر وب مشاهده می کنید با عنوان چند کلمه به رنگ آبی که زیر آنها خط کشیده شده نشان داده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید