کمربندهای لاغری زنانه و مردانه

انواع مارک ها هنگام خرید کمربند شکمی و کمربند جانبی

بخشی از قیمت کمربند لاغری به مارک تجاری بستگی دارد ، اما آنچه مهمتر از مارک روی کمربند لاغری است این است که به درستی کار می کند و فرد را به آنچه می خواهد می رساند ، قابلیت استفاده برای مناطق مختلف بدن ، از جمله شانه ، کمر ، ران ، بازوها ، پاها و اطراف قفسه سینه.

شکل 8

یکی از بهترین کمربندهای لاغری مارک دار که در فروشگاه Land of Slimming نیز موجود است:

-بایور

شاندرمن

نمونه های آینه

-متشکرم

-تولید پیشرفته

-مدیسانا

-لانا فرام

-رابیم

قیمت کمربند شکمی و کمربند جانبی در هر یک از مارک های ذکر شده متفاوت است و هر یک از آنها ویژگی های خاص خود را دارند که در تجارت پر رونق زمین هر برند کاملا توضیح داده شده است.

اثرات مثبت روانشناختی در کاهش وزن:

هنگامی که فردی از کمربند لاغری برای سوزاندن چربی های شکم و پهلو استفاده می کند ، یک اثر روانی مثبت برای فرد ایجاد می شود که با پوشیدن آن و ورزش منظم و داشتن رژیم غذایی مناسب می تواند به تناسب اندام برسد ، اما بدون کمربند لاغری ، افراد ورزش و رژیم را بعداً به تعویق می اندازند .

آیا کمربندهای لاغری عوارضی دارند؟

علاوه بر مزایا ، هر محصول و دستگاهی عوارض جانبی خاص خود را دارد ، اما در این رابطه باید بررسی شود که آیا مزایای آن از عوارض جانبی بهتر است یا خیر ، اگر لباس های غیر قابل جبران غیر قابل جبران هستند ، پس از آن محصول نباید استفاده کرد اصلاً

عوارض استفاده از کمربند لاغری چیست؟

مشکلات پوستی:
استفاده طولانی مدت از کمربند لاغری باعث التهاب در ناحیه می شود. البته تعریق و دمای زیاد باعث قرمزی پوست می شود و حتی در بعضی موارد باعث سوختگی پوست می شود ، بنابراین در صورت مشاهده اولین علائم حساسیت پوستی دیگر نباید از آن استفاده کرد.

آبیاری:
آبیاری یعنی کم آبی. هنگام استفاده از کمربند زنجیره ای ، اگر یکی از موارد زیر را تجربه کردید ، باید بدانید که بدن شما کم آب است و باید مقدار آب مصرفی روزانه را افزایش دهید تا جایگزین آب از دست رفته شود. بدن به دلیل استفاده از کمربندهای لاغری و افزایش دمای بدن دچار کمبود آب شده است ، ویژگی مثبت فروشگاه Slimming Land این است که همه این نقاط را مستقیماً به مشتری می فرستد. البته بعد از مدتی فروشگاه Slimming Land از طریق تلفن در مورد وضعیت افرادی که کمربند لاغری می بندند سوال می کند.

مواردی که فرد پس از کمبود آب بدن متوجه آنها می شود:

دهان خشک

-خواب

کاهش دفع ادرار

-سردرد و سرگیجه

– خشک در پوست

عدم تعادل الکترولیت:
هنگامی که شروع به کاهش وزن می کنید ، اگر گرفتگی عضلات را دارید و بلافاصله یک نوشیدنی الکترولیت می نوشید ، دیگر از آن استفاده نکنید.

مشکلات داخلی:
استفاده طولانی مدت از کمربندهای لاغری می تواند منجر به سوi هاضمه و سایر مشکلات داخلی شود ، این مشکلات عبارتند از:

تحت فشار: اگر به درستی بسته نشود ، به بدن فشار می آورد و می تواند به اندام آسیب برساند.

– برداشتن اندام: بعضی اوقات از رباط های اندام برای اصلاح اندام استفاده می شود ، البته زیر نظر متخصص ، اما استفاده نادرست باعث آسیب و اختلال در نظم اندام می شود.

باعث سو ind هاضمه و سوزش معده می شود: لرزه ای که ایجاد می کند می تواند چنین مشکلی ایجاد کند.

اکسیژن کافی به اندام ها نمی رسد: به دلیل اتصال محکم کمربند ، گاهی اکسیژن کافی به اندام ها نمی رسد.

پس از خرید فروشگاه Land of Slimming ، در صورت بروز مشکل می توانند با مشاوران بصورت آنلاین تماس بگیرند.

راه حل موثر برای کاهش وزن:
اگر وقت زیادی برای کاهش وزن دارید ، بهتر است هفته ای 250 ساعت ورزش هوازی و تمرینات استقامتی انجام دهید. این ورزش ها می توانند: پیاده روی ، دویدن ، دوچرخه سواری و شنا باشند. و بهترین روش عضله سازی انجام ورزش هوازی 2-3 بار در هفته و حداقل 2 روز متوالی و ورزشهای منعطف حداقل دو بار در هفته است.

شکل 9

قیمت کمربندهای لاغری شکم:

قیمت کمربند معده از 150 هزار تومان شروع می شود و تا 10 میلیون تومان ادامه دارد. با مشاوره رایگان که به شما ارائه می شود می توانید کمربندهای لاغری را با قیمت مناسب در فروشگاه Slimming Land خریداری کنید. فروشگاه Slimming Land در کمربندهای لاغری زنانه قیمت های مختلفی دارد که تنوع کیفیت و قیمت را در فروشگاه Slimming Land نشان می دهد. البته در فروشگاه Slimming Land به مشتریان تخفیف داده می شود.

انواع کمربند لاغری:
فروشگاه Slimming Land دارای کمربندهای لاغری متنوعی است که هر کدام در جای خود خاص و متفاوت هستند و به طور کلی موارد زیر قابل ذکر است:

-دو دستگاه

-هوشمندانه

ارتعاش

-تولید پیشرفته

-تناسب اندام

همه آنها هدف مشترک ایجاد بدنه ای مناسب برای مشتری دارند و به موازات این هدف مشترک از نظر کیفیت و قیمت با یکدیگر رقابت می کنند. فروشگاه Slimming Land تمام کمربندهای مورد تایید وزارت بهداشت را دارد.

شکل 16

آیا به استاندارد کمربند باریک نیاز دارید؟

اکثر افراد معتقدند که کمربندهای لاغری لازم نیست استاندارد داشته باشند ، در حالی که کمربندهای غیر استاندارد نه تنها شکم و پهلو چربی را کاهش می دهند بلکه از نظر مشکلات پوستی و گوارشی نیز می توانند مشکلات بیشتری را برای فرد ایجاد کنند. تمام افرادی که از فروشگاه Land of Slimming خرید می کنند تضمینی را دریافت می کنند که حاوی تمام استانداردها باشد و بنابراین فروشگاه Land of Slimming بهتر از فروشگاه های دیگر است.

 

بهترین سن برای بستن کمربند لاغری چه سنی است؟

مطابق با

دیدگاهتان را بنویسید