کتاب پزشکی

“نگرش به کتاب های محافظه کار در صنعت نشر از کتاب پزشکی نفرت به خصومت آشکار تغییر یافته است.” و او معتقد است که این می تواند منجر به خودداری یک مدیر انتشارات از دادن چراغ سبز به معامله با ترامپ شود. “آنها بسیار سخت کار خواهند کرد زیرا کتاب پزشکی تهدید به حمله از بیرون و شورش از داخل وجود دارد. “و سپس صاحبان شرکت اصرار خواهند داشت که از جنجال جلوگیری کنند.”

تقریباً همه منابع تأیید کرده اند که ترامپ به ناشر بزرگی احتیاج ندارد. او ممکن است کتاب خودش را چاپ کند یا با ناشر کوچکتر به توافق مشترک برسد. گزینه دوم به نقل از مارگی راس ، مشاور صنعت و رئیس سابق انتشارات محافظه کارانه رگنری ، این است که کتاب پزشکی ترامپ نباید تسلیم شود. وی گفت حتی اگر م theسسات نیویورک ، که همگی کتابهای بسیار انتقادی منتشر کرده اند ، کتاب وی را بپذیرند ، وی باید به جای دیگری برود: “بهتر است ترامپ با کسانی کار کند که او را دوست دارند و در کنار او هستند. ”

این مردم چه کسانی هستند؟ راس از Regnary ، Humanics (بخشی از Newsmax ، متعلق به دوست ترامپ کریس رودی) و PostHillPress به عنوان مکان های احتمالی نام می برد. وی گفت در طول تصدی خود در این مituteسسه چندین معامله ترکیبی انجام داده و ترامپ بهترین نویسنده برای این کار خواهد بود.

کسانی که معتقد بودند ترامپ می تواند با ناشران بزرگ کتاب پزشکی همکاری کند (اگر تصمیم به این کار گرفت) گفتند که او با ناشران محافظه کار کار خواهد کرد. سوال این است که آیا مدیر یکی از این موسسات بزرگ با رئیس جمهور قرارداد منعقد می کند؟ تعدادی از منابع کتاب پزشکی معتقد بودند که یکی از آنها این خطر را پذیرفته است.

منابع دیگر روشن می کنند که رزرو کتاب در یک شرکت بزرگ می تواند برای رئیس جمهور به عنوان نویسنده کتاب اورجینال پیچیده تر از ترامپ به عنوان یک سیاستمدار باشد. در طول زندگی حرفه ای خود حدود 15 کتاب نوشت و برای انتشار آنها با ناشران بزرگ همکاری کرد. و ماهیت دشوار کار با آن در محافل انتشاراتی به خوبی شناخته شده است. کسانی که نمی خواستند نامشان ذکر شود گفتند که او واکنش عمیقی از روند انتشار در گذشته نشان داده بود – هم در خلق اثر و هم در ارتقا عناوین. با این حال ، دیگران این ارزیابی را به سخره گرفتند و گفتند كه نویسنده پشت صحنه می تواند به هر كتاب بازخورد خوبی بدهد و رئیس جمهور می تواند با چند توییت تعداد قابل توجهی از كتاب های خود را بفروشد.

همه منابع اذعان می کنند که رئیس جمهور در زمینه انتشار کمبود ندارد و به نظر می رسد بسیاری این واقعیت را پذیرفته اند که علی رغم آنچه در سطح شخصی می خواهند ، نمی توانند کارهایی را که صنعتشان انجام می دهد کنترل کنند. یک منبع کتاب پزشکی درباره احتمال توافق برای ترامپ گفت: “من فکر می کنم اضطراب و ناامیدی وجود خواهد داشت.” “من فکر می کنم در این مرحله ، مردم بسیار بدبین هستند و درک می کنند که در طول سال ها مرزهای زیادی عبور شده است و این مهم نیست.”

دیگری که برای ناشران بزرگ کار می کند ، گفت: “آزادی بیان قطعاً انتشار کتاب ترامپ را توجیه می کند ، اما من مجبور نیستم که خرید کتاب پزشکی این کار را انجام دهم.” “دشوار است که یک کار خوب را ارسال کنید و چیزی را که به آن اعتقاد ندارید ، پست کنید.”
علی رغم افزایش هزینه کتاب های چاپی ، به ویژه در میان کتاب های دانشگاهی ، بسیاری از دانشجویان به کتاب های الکترونیکی روی آورده اند و حتی بسیاری از کتابخانه های دانشگاهی مایل به ارائه کتاب پزشکی و وام دادن این کتاب ها هستند.
بهترین مارک ها را برای مطالعه کتاب برای دانشجویان پیشنهاد دهید
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) ، علی رغم افزایش قیمت کتاب های چاپی ، به ویژه در میان کتاب های دانشگاه ، بسیاری از دانشجویان به کتاب های الکترونیکی روی آورده اند و حتی بسیاری از کتابخانه های دانشگاه نیز مایل به ارائه و قرض دادن این کتاب ها هستند. کتاب های الکترونیکی ارزان تر از کتاب های چاپی هستند و با گذشت زمان خراشیده نمی شوند. امروزه ، بسیاری از دانشجویان آمریکایی دارای یک کتابخوان الکترونیکی هستند و دانلود کتاب pdf شرکت هایی که این دستگاه ها را تولید می کنند ، هر ساله انواع پیشرفته تری از این دستگاه ها را با توجه به کتاب پزشکی سلیقه و نیاز مردم به بازار وارد می کنند.

به گفته امی پایتون ، متخصص در زمینه خواندن دستگاه ها ، این نوع دستگاه ها برای کتاب پزشکی هر کلاس و برای یک هدف خاص معرفی می شوند و دستگاه های زیر با توجه به قیمت و ویژگی هایی مانند باتری و عمر دستگاه ، مقرون به صرفه و مناسب برای دانشجویان خواهد بود:

آمازون کیندل کاغذ سفید
بدون شک بزرگترین فروشنده کتاب الکترونیکی در آمازون است. مارک Kindle تولید کننده در مدل های مختلف از قیمت پایین تا کلاس بالا موجود است ، اما شاید مدل پیپریت مناسب ترین باشد. آمازون اکنون Kindle Piper 2018 را با پیشرفت های چشمگیر کتاب پزشکی نسبت به نسل قبلی معرفی کرده است. Kindle Piperight 2018 به همان اندازه نسل دوم Oasis ضد آب است و همچنین از کتاب های صوتی Audible با وجود بدنه سبک و لاغر پشتیبانی می کند. نمایشگر Pipervite 2018 اکنون با صفحه شیشه ای ادغام شده است. روشنایی آن نیز با LED های بیشتر افزایش می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید