کاهش وزن و طب سنتی چینی

[ad_1]

طب سنتی چینی به معنی یک روش سالم برای از دست دادن وزن است. به عنوان یک قانون شما را پیدا خواهد کرد گیاهان و طب سوزنی به عنوان ستون اصلی دره تنگ و باریک راه تبدیل شدن به نازک تر است. اگر شما نمی خواهید به استفاده از داروهای کاهش وزن به منظور از دست دادن وزن, کاهش وزن, گیاهان داروئی چینی هستند یک گزینه قابل اعتماد و همچنین به عنوان یکی از طبیعی. طب سنتی چینی برای کاهش وزن اعمال در سوخت و ساز بدن و با شتاب آن و در نتیجه بالا بردن سرعت روند سوزاندن کالری. وجود دارد مقدار زیادی از گیاهان چینی که انجام دقیقا همان است که آنها در دسترس هستند در بازار است که در آن مواد غذایی طبیعی است تجاری.

یکی از محبوب چینی عصاره گیاه مورد استفاده در کاهش وزن است Condonopis. آن است که یک گیاه مقوی اما خفیف تر از دیگر گیاهان مقوی برای مثال از جینسنگ. Condonopis خواهد شد در نتیجه دو برابر مقدار انرژی بدن و افزایش میزان سوخت و ساز بدن – بنابراین مواد غذایی خواهد شد هر چه زودتر رد و بدل به انرژی بهبود بالقوه بدن به از دست دادن وزن است. سرچماقی ها یکی دیگر از مکمل های طبیعی در دسترس برای کاهش وزن است. آن را نیز افزایش انرژی بدن و کاهش اشتها. علاوه بر این, آن را به عمل مثبت خود را در ایمنی بدن و گردش خون است. به طور کلی دو بار در هر روز دولت برای یک ماه باید منجر به انتظار از دست دادن وزن.

این گزینه با گیاهان داروئی چینی متعدد هستند. اما همان طب چینی به ما می آموزد که گیاهان به تنهایی نمی خواهد انجام این ترفند. بر خلاف شما نیاز به ترکیب آنها را با یک سری دیگر از شیوه زندگی در حال تغییر فعالیت است. برای مثال شما نیاز به غذا خوردن به طور منظم. جهان طبیعی است که به طور منظم و با بدن انسان سازگار به successions از حوادث. جانشینی از گرسنگی و سیری است که یکی از این قسمت. زمان بندی ضروری است برای مطلوب اختلاط در دسترس مقادیر بهینه از آنزیم های گوارشی و بی درنگ. خوردن منظم باعث افزایش جذب مواد مغذی و به شما پیشنهاد بالاتر حجم انرژی از یک کوچکتر از مواد غذایی است.

بعد, شما باید غذا خوردن را با خود نظم و انضباط. وجود دارد گیج کننده طیف وسیعی از رژیم غذایی گمانه زنی اما صرف نظر از تلاش برای متقاعد کردن شما را از خلاف کالری شمارش و پیگیری آنها بسیار عالی برنامه ریزی. اگر شما را در بیش از 1500 کالری در هر روز در تمام احتمال, شما نمی خواهد از دست دادن وزن – خود-نظم و انضباط بسیار حیاتی است. این کمک خواهد کرد که شما غذا خوردن کمتر از 1500 کالری در هر روز و بیش از 1000 (که مورد نیاز برای اینکه بدن به احساس می کنید قادر به رفتن در یک رژیم غذایی برای طولانی تر در حالی که).

در نهایت, چینی, توصیه ما برای پیدا کردن یک شغل سالم. غالبا افرادی که از خوردن بیش از حد آن را انجام دهد چرا که آنها در واقع نه یک گزینه. آنها هیچ ربطی به طوری که آنها پیدا کردن یک شغل در غذا خوردن. در حالی که گیاهان ممکن است کمک به آنها ثابت خواهد کرد که بی فایده است مگر اینکه شما در پیدا کردن یک فعالیت است که نگه می دارد ذهن خود را به دور از نیاز به غذا خوردن. به عبارت دیگر این شلوغ شما هر چه زودتر شما را فراموش کرده ام در مورد مواد غذایی است. با گیاهان افزایش میزان سوخت و ساز و بیشتر رویکرد فعال به زندگی شما افزایش تعداد شانس رسیدن به هدف از دست دادن وزن.

چربی ذوب xocoslim شکلات, دستور العمل کمک می کند تا برای کاهش وزن رژیم غذایی و استفاده شده توسط مدل های بین المللی و نرم افزار-بازیکنان تنیس به علاوه بسیاری از راهنمایی های بیشتر!

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>