چمدان سایز متوسط در اندازه های متفاوت


در هنگام جستجوی چمدان حمل یا چک در چه مواردی باید در نظر بگیرید.
چمدان ها و چمدان های متعدد
ربکا سیارامیدارو
ربکا سیارامیدارو
وقتی مشغول برنامه ریزی تعطیلات بعدی خود هستید ، می توانید از جزئیات کوچکتر در هیجان غافل شوید – مثلاً ، از چه نوع چمدانی استفاده خواهم کرد؟ آیا به یک چمدان بزرگ یا فقط یک کالسکه نیاز دارم؟ یا به هر دو نیاز دارم؟ خرید اولین بار درست است به این معناست که چمدانی خواهید داشت که مهم نیست دوست شما در مسافرت مورد اعتماد شما باشد. اشتباه کنید و می توانید با چرخ های بد بو ، دستگیره ضعیف یا فضای کافی برای گیر کردن تعطیلات خود به خانه گیر نکنید.

صدها دلار را می توانید در یک چمدان هزینه کنید ، اما قیمت همیشه نشانگر کیفیت نیست. این مهم است که قبل از خرید ، بازرسی های خود را از چمدان انجام دهید ، تا مطمئن شوید که با داشتن چمدان مناسب برای شما تمام می شود. این راهنمای خرید به سؤالات شما در مورد آنچه باید در یک چمدان جستجو کرد ، پاسخ خواهد داد. وقتی آماده خرید هستید ، بررسی چمدانهای ما را ببینید .

در این صفحه:

مورد نیاز چمدان
چمدان چک
حمل و نقل چمدان برای خدمات داخلی استرالیا
پروازهای بین المللی چطوره؟
بنابراین چه چیزی را باید در چمدان جستجو کنم؟
هزینه
چمدان سایز متوسط
مورد نیاز چمدان
با اندازه چمدان خود را خیلی دور نکنید. به یاد داشته باشید هر چه بزرگتر باشد ، بیشتر با خود سبد خرید خواهید کرد. نه تنها این ، هر هواپیمایی محدودیت های اندازه و وزن خود را برای چمدان های چک شده و حمل دارد.

چمدان حمل
به دنبال چمدان هستید؟
ما آزمایش کرده ایم تا بهترین ها را پیدا کنیم.

نحوه خرید بهترین چمدان
چمدان چک
محدودیت وزن و اندازه از هواپیمایی تا هواپیمایی متفاوت است ، بنابراین حتماً ابتدا بررسی کنید. به طور کلی ، چمدان شما می تواند در هر جایی بین 15 کیلوگرم تا 32 کیلوگرم وزن داشته باشد. برای جلوگیری از هزینه های اضافی ، محدودیت های شرکت هواپیمایی را رعایت کنید.

حمل و نقل چمدان برای خدمات داخلی استرالیا
هر شرکت هواپیمایی برای چمدان های حمل بار الزام دارد . کیف هایی که کمی بزرگتر از مقررات مجاز هستند ممکن است در زیر رادار پرواز کنند ، زیرا چمدان های کابین همیشه توسط کارکنان هواپیمایی بررسی نمی شوند. اما آیا این چیزی است که شما می خواهید آن را ریسک کنید؟ اگر شک دارید ، همیشه ایده خوبی است که قبل از عزیمت با هواپیمایی خود چک کنید. در اینجا برخی از الزامات برای برخی از شرکتهای هواپیمایی اصلی ذکر شده است:

(ابعاد با اضافه کردن طول ، ارتفاع و عمق کیف اندازه گیری می شود.)

Qantas (داخلی با برخی موارد مستثنی)
جتستار (اقتصاد)
ویرجین استرالیا (داخلی)
هواي آسيا
خطوط هوایی آمریکا
Qantas (اقتصاد بین المللی)
هواپیمایی سنگاپور (اقتصاد)
پروازهای بین المللی چطوره؟
نیازهای چمدان با هر هواپیمایی متفاوت است. اگر مسافرت چند بخش داشته باشید و با چندین شرکت هواپیمایی در حال پرواز باشید ، سیاست چمدان برای مهمترین شرکت حامل در برنامه سفر شما اعمال خواهد شد. اگر مطمئن نیستید ، برنامه سفر خود را بررسی کنید یا از نماینده سفر خود بپرسید.

بنابراین چه چیزی را باید در چمدان جستجو کنم؟
سبک وزن
چه یک چمدان کوچک داشته باشید که از آن برای حمل استفاده کنید ، یا یک چمدان بزرگ که برای ورود به آن نیاز دارید ، وزن مورد به سمت کمک هزینه چمدان شما حساب می شود.

اندازه
چرخ ها و دسته قابل افزایش فضای داخلی را به خود اختصاص می دهند ، بنابراین ابتدا بررسی کنید که کیس دارای حجم مناسب برای نیاز شما باشد. اگر می خواهید یک چمدان کوچک برای چمدان حمل داشته باشید ، حتما ابعاد آن را مطابق با الزامات شرکت هواپیمایی بررسی کنید.

نرم یا سخت
در نظر بگیرید که چگونه می توانید از آن استفاده کنید (برای پرواز ، رانندگی یا مسافرت) و مکان ذخیره سازی آن. چمدان های یک دست سبک وزن سبک تری دارند و به شما امکان می دهند وسایل اضافی را بچرخانید ، در حالی که چمدان های سفت و سخت از محافظت بیشتری برای وسایل شما استفاده می کنند اما درهم ریختن وسایل اضافی در داخل یا قرار دادن آن در یک فضای تنگ ممکن است مشکل پیدا کند.

ساخت و ساز محکم
به دنبال دسته هایی باشید که محکم به بدنه کیس چسبانده شوند. این موارد کمتر به نقاط ضعف و شکست می پردازند.

دسته قابل تمدید
این باید به آسانی کشیده و جمع شود ، راحت باشد و در صورت تمدید در محل محکم قفل شود. باید تا ارتفاع راحت افزایش یابد ، بنابراین هنگام کشیدن ، قضیه در برابر پاهای شما خم نمی شود.

چرخ ها
کیس باید به راحتی چرخانده شود ، و هنگام کشیدن گزاف گویی یا نوک نداشته باشید. مدلهای چرخنده چهار چرخ 360 درجه می چرخند و مانور آنها را آسان تر می کند. شما می توانید آنها را در کنار خود ، جلوی خود فشار دهید یا آنها را به پشت خود بکشید (همانطور که می خواهید با یک چرخ دوچرخه انجام دهید) ، اما کنترل برخی از موارد در هنگام فشار بر روی زمین های پر پیچ و خم دشوار است و اگر در مسیر خود قرار بگیرید ، می توانند غلت بزنند. دور. از طرف دیگر ، مدلهای دو چرخ فقط به جلو و عقب حرکت می کنند اما معمولاً برای پاکسازی محدوده ها و چرخیدن روی انواع سطوح ناهموار بهتر هستند.

قابل گسترش است
این کار بسیار مفید است اگر شما نیاز به فشار در چند مورد اضافی دارید.

جیب داخلی و خارجی
اینها برای سازماندهی وسایل شما مفید هستند. جیب های خارجی برای دسترسی سریع عالی هستند ، اما اگر می خواهید از آنها برای موارد مهم استفاده کنید ، قفل آنها را قفل کنید.

دستگیره اضافی
هنگام بلند شدن ، به داشتن دسته های حمل در پایه و یا طرفین چمدان کمک می کند.

زیپ
زیپ ها باید هموار باز و بسته شوند. برچسب های فشرده باید به اندازه کافی بزرگ باشند تا بتوانند به راحتی چنگ بزنند و سوراخ هایی داشته باشند تا بتوانید آنها را قفل کنید.

تسمه های داخلی
اینها به فشرده سازی و نگهداری وسایل شما کمک می کنند. آنها باید از یک طول مناسب برخوردار باشند و دارای سگهای آزاد شونده سریع باشند.

مقاومت آب
هیچ چمدانی کاملاً ضد آب نیست و موارد سخت لزوماً نسبت به موارد پارچه ای مقاوم در برابر آب نیستند. آب هنوز هم می تواند در دسته قابل افزایش و زیپ ها شکاف ایجاد کند.

هزینه
چمدان های حمل شده می توانند از 29 دلار تا 699 دلار قیمت داشته باشند.

چمدان های بزرگتر برای چک در محدوده قیمت از 39 دلار تا 949 دلار است.

نکات سفر مفید
هنگام مسافرت بعدی این موارد را به خاطر بسپارید:

کمک هزینه حمل برای عمده شرکتهای هواپیمایی استرالیا برای سفرهای داخلی یا بین المللی به طور کلی 7 کیلوگرم است.
اگر فراتر از این باشید ، می توانید با پرداخت هزینه اضافی هزینه کنید یا ممکن است نیاز به چک کردن چمدان خود داشته باشید.
مقررات دولتی میزان مایعات ، ذرات معلق در هوا و ژل هایی را که می توانید در پروازهای بین المللی داشته باشید ، محدود می کند.
ظروف نباید بزرگتر از 100 میلی لیتر باشد و کلیه ظروف باید در یک کیسه شفاف بسته بندی شده zip (که نمی تواند بیش از 1L باشد) محکم شود. فقط یک کیسه قفل زیپ در هر مسافر مجاز است.
موارد ممنوعه شامل برخی از کالاهای ورزشی ، وسایل آشپزخانه ، وسایل و سایر اشیاء با لبه ها / نقاط تیز است که می توانند به کسی آسیب برساند. قوانین مختلفی برای پروازهای داخلی و بین المللی اعمال می شود .
قبلاً موارد ممنوعه مانند چترهایی با نقاط فلزی ، سوزن بافندگی و قلاب بافی ، پرونده های فلزی ناخن و بریدگی ناخن ، بازوها و راکت هایی که در ورزش هایی مانند کدو تنبل و تنیس مورد استفاده قرار می گرفت ، هم اکنون می توانید در پروازهای داخلی انجام دهید.
اطمینان حاصل کنید که مشخصات تماس شما به طور واضح بر روی هر کیسه با برچسب ضد آب و ایمن وصل شده است ، بنابراین می توانید در صورت مخلوط کردن یا گم شدن چمدان با شما تماس بگیرید.
اگر مجبورید سوزن هایپودرمی را حمل کنید ، باید در هنگام ورود ، مستندات و شناسنامه ارائه دهید.
چمدان خود را بدون مراقبت رها نکنید و همیشه بسته بندی خود را انجام دهید. قفل یکی از راه های جلوگیری از سارقان است.
اشیای قیمتی خود را داخل چمدان حمل کنید.
همچنین ایده خوبی است که در صورت نیاز به جایگزین کردن کالاهای گمشده یا سرقت شده ، از بیمه مسافرتی جامع استفاده کنید.
چمدان خود را در میان جمعیت ایستادگی کنید – به جای انتخاب مشکی مشکی رنگ روشن.
اگر چمدان مشکی مورد نظر شماست ، چیزی را روی دسته ببندید تا بتوانید به راحتی آن را در ترکیب چمدان مشخص کنید.
چمدان حمل

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>