پنج راه هایی برای بهبود یادگیری با عملکرد مدیریت

[ad_1]

همگرایی آموزش و مدیریت عملکرد ایجاد یک فرصت برای تشخیص و تجویز راه های بهتر و توسعه انتقادی استعداد. با یکپارچه سازی یادگیری و عملکرد سازمان ها می توانند به راحتی شناسایی نیروی کار روند در پیش بینی شیوه هدف سازمانی قابلیت شکاف و افزایش اتصال به ساخت تراز با نیازهای کسب و کار.

آیا ادغام یادگیری و عملکرد رانده شده توسط سازمان آموزش و منابع انسانی در هر دو گروه نیاز به می دانم که چگونه به استفاده از این همگرایی است. این مقاله پنج راه که مدیریت عملکرد می تواند به بهبود آموزش طرح های:

 • تولید و توسعه برنامه های که کار می کنند
 • بهبود برنامه های توسعه رهبری
 • ساخت فرصت های یادگیری بیشتر قابل مشاهده است
 • هماهنگی با بخش آموزش به سازمانی نیاز دارد
 • ساخت یادگیری و منابع انسانی استراتژیک

مقدمه: یکپارچه سازی یادگیری و عملکرد

وقتی که می آید به حفظ بحرانی استعداد مدیریت جانشینی, طرح و دادن کارکنان مهارت های آنها نیاز به موفقیت, آموزش های مدیریت و فرآیندهای مدیریت عملکرد نیاز به همگرایی.

مصرف کاغذ از کاغذ بازی ممکن است به دلیل به اندازه کافی به طور خودکار مدیریت عملکرد, اما, منابع انسانی (HR) می توانید با استفاده از عملکرد مدیریت به حفظ نیروی کار قوی و مدیریت استعداد به درایو عملکرد بالا خط و مزیت رقابتی است. با حرفه ای و برنامه ریزی جانشینی ابزار سازمان می تواند به کاهش گردش مالی کارکنان و حفظ قوی مولد نیروی کار است.

اما یک سازمان نیز نیاز به تکمیل مدیریت عملکرد با یادگیری مدیریت را قادر می سازد که کارگران برای ساخت مهارت های رقابتی و کمک می کند تا تراز کارمند آموزش و اهداف شغلی با اهداف کسب و کار. همگرایی آموزش و مدیریت عملکرد می تواند به طور قابل توجهی کمک به یک سازمان بیشتر نیروی کار خود را با کمک به:

 • توسعه کارکنان فراتر از ارزیابی با اقدام فوری و عملی توسعه
 • حفظ بحرانی استعداد توسعه رهبران و کاهش حجم معاملات
 • کنترل جانشینی خطر و کاهش هزینه معاملات
 • تراز کارمند اهداف با اهداف سازمان برای بهینه سازی بهره وری نیروی کار
 • لینک شایستگی مبتنی بر جبران خسارت به عملکرد کارکنان
 • به طور خودکار عملکرد و فعالیت های توسعه و کاهش اداری زحمتی

آیا ادغام یادگیری و عملکرد رانده شده توسط سازمان آموزش و منابع انسانی در هر دو گروه نیاز به می دانم که چگونه به استفاده از این همگرایی و در خصوص چگونگی آموزش گروه می تواند در بهبود آموزش طرح های با عملکرد مدیریت.

در زیر پنج راه هایی که آموزش می توانید با استفاده از عملکرد مدیریت برای کمک به ایجاد یک استعداد واقعی چارچوب توسعه.

1. تولید و توسعه برنامه های که کار می کنند

بیشتر سازمان ها در تلاش برای اتخاذ برنامه های توسعه موفق به طور مستقل از طریق سیستم مدیریت آموزش (LMS). زمانی که مدیریت عملکرد خودکار است و به فرایند یادگیری سازمان و کارکنان به طور یکسان هستند احتمال بیشتری برای خرید به طرح توسعه مجتمع. توسعه برنامه های چین به طور مستقیم با اهداف سازمان و در نتیجه مربوط به این شرکت را به طور کلی استراتژی است. تعهد کارکنان در تجویز یادگیری خاص برای بهبود هنگامی که کارکنان ببینید که چگونه این توسعه روابط به طور مستقیم به عملکرد خود را ارزیابی شایستگی ها و ملاحظات.

2. بهبود برنامه های توسعه رهبری

توسعه رهبری است یکی از محبوب ترین طرح های آموزش – و دلیل خوب است. جمعیتی شیفت افزایش گردش مالی کارکنان و افزایش تخصص در محل کار همه کمک قابل توجهی به استعداد کمبود. مدیریت عملکرد مجهز به حرفه ای و برنامه ریزی جانشینی ابزار ارائه تشخیص به صفر در کار توابع و هدفمند افراد که نیاز به توسعه رهبری است.

مدیریت عملکرد ابزار کمک آموزشی گروه به طور سیستماتیک توسعه یک سازمان مهم استعداد. آنها می تواند مکمل generic رهبری برنامه های توسعه با کمک به حساب برای نقش پرواز خطر بالقوه است.

3. ساخت فرصت های یادگیری بیشتر قابل مشاهده است

در اکثر سازمان های LMS تنها یکی از بی شمار دیگر برنامه های کاربردی کارکنان نیاز به استفاده از. درگیر شدن کارکنان برای ورود به سیستم و به اطراف نگاه می تواند یک چالش.

با این حال پیش بینی نشده سود تحقق یادگیری به مشتریان که با عملکرد یکپارچه و یادگیری است یک افزایش قابل توجهی در تعداد افرادی که ثبت نام برای دروس اختیاری.

یک بار اجباری فرآیندهای گره خورده است به طور مستقیم به افزایش حقوق و دستمزد LMS استفاده از اعداد شروع به افزایش است. به عنوان مشتاق کارکنان تمرکز بر شایستگی شکاف و توسعه فردی قصد دارد آنها زمان بیشتری را صرف توسعه طرح های حرفه ای با ناخواسته فرصت های توسعه.

4. هماهنگی با آموزش بیشتر به نیازهای سازمانی

در بسیاری از سازمان ها بودجه اختصاص داده شده برای آموزش و توسعه در میان اولین به طور قطع در طول رکود اقتصادی است. یک راه موثر برای آموزش به تغییر این واقعیت است که برای اثبات چگونه برنامه های آموزشی به طور مستقیم مربوط به استراتژی های سازمانی.

با عملکرد یکپارچه مدیریت استعداد توسعه حرفه ای می توانید دقیقا ببینید که توسعه بیشتر مورد نیاز است. جمع آوری شده از بررسی داده ها نشان شایستگی شکاف تراز وسط قرار دارد و طرح های استراتژیک برجسته کردن مناطق که در آن یادگیری و توسعه گروه باید تمرکز. بنابراین آسان تر می شود برای آموزش گروه برای توجیه اهمیت استعداد توسعه در استراتژی های سازمانی. بسیاری از شرکت ها که یکپارچه یادگیری و عملکرد شده اند قادر به بهبود توانایی خود را برای پیش بینی و پیش بینی های رسمی توسعه نیاز دارد.

5. ارتباط آموزش و منابع انسانی استراتژیک ارزش

هنگامی که یادگیری و عملکرد توابع همگرا برای ایجاد یک استعداد واقعی چارچوب توسعه هر دو توابع بهره مند شدن بیشتر مربوط به حمایت از سازمان استراتژی مهم.

سنتی سازمانی توسعه فعالیت های مهم کسب و کار مانند مدیریت تطابق اجباری و گواهینامه بهبود خودکار ردیابی و گزارش. اما دیگر مناطق استراتژیک کسب و کار که نیاز به قوی رسمی و غیر رسمی آموزش. این شامل بسیاری از فشار دادن استعداد مسائل مربوط به مدیریت: حفظ بحرانی استعداد مدیریت جانشینی, طرح و دادن کارکنان مهارت های آنها نیاز به موفقیت.

واقعا عملی استعداد توسعه است و تنها عملی که مدیریت عملکرد و مدیریت آموزش همگرا.

نتيجه گيری: استفاده از مزایای یکپارچه یادگیری و عملکرد

همگرایی آموزش و مدیریت عملکرد ایجاد یک فرصت برای تشخیص و تجویز راه های بهتر و توسعه انتقادی استعداد. یکپارچه سازی استراتژیک سازمان را قادر می سازد به راحتی شناسایی نیروی کار روند در پیش بینی شیوه هدف سازمانی قابلیت شکاف و افزایش اتصال به ساخت تراز با نیازهای کسب و کار. ادغام سازمان را قادر می سازد به قرار دادن با هم عملی رهبری برنامه های توسعه برای کارکنان کلیدی به طوری که آنها خواهید بود بهتر آماده برای ارتقاء.

سیستم مدیریت آموزش (LMS) راه حل بخشی از ما صنعت پیشرو, واحد استعداد توسعه نرم افزار سوئیت, که به سازمان کمک می کند تا ساخت یک پلت فرم کامل برای توسعه بیشتر رقابتی مهارت کارکنان. آموزش سازمان ها می توانند از ما کامل بهترین نژاد استعداد توسعه راه حل برای کسب و کار خود را بهتر توسط کارکنان بهتر است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>