وضعیت فعالیت کاربران چت روم فارسی احساس چت

به مدت ده روز ، هر روز به مدت ده ساعت (در زمان های مختلف) ، وضعیت اتاق های گفتگو بررسی شد و صدها تصویر مستند از پیام های عمومی رومی ایجاد شد. در رومی های مختلف پارسی ، از جمله رومیان پارسی یا رومی های آسیا ، به تعداد زیادی از مردم پیام هایی مبنی بر اینکه چه هدفی از ورود به چت روم فارسی دارید ، پیام می دهد؟ ارسال شد ، اما مطمئناً فقط بیست درصد مردم با اصرار فرستنده از پاسخ کوتاه راضی بودند و بقیه هم جواب ندادند یا کلمات ناپسند نوشتند و اگر اصرار می کردند مانند یک فرد نادان رفتار می کردند. برخی از پاسخها و مشاهدات به شرح زیر بود (لازم به ذکر است که محیط مجازی مانند محیط واقعی نیست که شخص مقابل نسبت به پر کردن یک پرسشنامه یا پاسخ دادن به س questionsالات متعهد باشد) ، که احتمالاً در آینده پس از نتیجه گیری درج خواهد شد. :

شصت و پنج درصد از پاسخ دهندگان گفتند که دلیل آنها برای گپ زدن با رومی ها صرفاً سرگرمی و گذراندن وقت بدون کار بدون هدف خاص است (که از آسیب چت نیز در امان نیست). در این مورد ، بدیهی است که به دلیل برخی محافظه کاری ها ، مردم هرگز قصد اصلی خود را برای آمدن به اتاق گفتگو ابراز نمی کنند ، اما پیام های مختلفی که آنها به روم می فرستند اهداف دیگری مانند دوستی با جنس مخالف را نشان می دهد (بیشتر بخشی از مخاطبان فقط با یک i D برای اولین نمایش های خصوصی و عمومی ، بدون شناسه و نام مستعار اضافی ، پیام های منتشر شده در اتاق اصلی)

حدود پنج درصد ، آزمایش انواع نرم افزارها برای بارگذاری ، کرک ، ظاهر شدن با چندین شناسه در لیست مخاطبان ، آزار و اذیت دیگران با بارگیری ، آزمایش نرم افزار برای هک کردن رمز عبور شناسه یا تلاش برای فریب کاربر برای گرفتن رمز عبور پیام رسان ، فروش سوئیچ فیلتر ، تبلیغات محصول یا خدمات و غیره هدف چت رومی ها محسوب می شوند.

ده درصد می گویند که آنها برای افزایش دانش خود ، کسب اطلاعات در مورد آموزش بیشتر یا روش های بازاریابی و کسب تجربه با افراد تحصیل کرده و باتجربه یا دانش آموزان در یک زمینه خاص صحبت کرده اند.

پنج درصد از مردم (آنها معمولاً می گویند بالای بیست و شش سال) برای یافتن نیمه گمشده ای به رم آمده اند و می خواهند فرد ایده آل خود را در آن محیط پیدا كنند ، بشناسند ، مطالعه كنند و بشناسند. پیدا شد و شاید ازدواج کرد! حمیدرضا ترکمندی ، کارشناس اجتماعی

ده درصد مردم صریحاً اظهار می دارند که برای یافتن دوست (به روشی غیرمعمول) به گپ آمده اند. (هدف اصلی شصت و پنج درصد اول یافتن دوست بود)

پنج درصد مردم نیز اهداف مختلف خود را در چت بدون توضیح بیشتر بیان کردند: یافتن شخصی برای حمایت مالی ، دریافت هزینه از دیگران برای مصرف زیاد ، یافتن همدردی ، یافتن همدردی ، یافتن یک دوست همجنسگرای خوب و ایده آل ، خلاص شدن از شر بی نظمی ، ازدواج موقت ، کنجکاوی در مورد پچ پچ ، یافتن محرمانه از رازها ، دریافت آهنگ از دیگران ، درخواست آدرس اینترنتی ، غلبه بر دلتنگی ، پر کردن جای خالی شکست عشقی اخیر ، کمبود جا واقعی ، دل درد ، مشاوره گرفتن ، بیکاری ، یافتن اطلاعات در مورد فلان شهر ، یافتن یک دانشجوی همکار ، یافتن شخصی در تحصیلات عالی ، دانستن آخرین اخبار جهان و …

وجود پیام های ارسال شده توسط روبات های خارجی با اسناد شخصی زنانه ، که با پیام های غیراخلاقی و جنسی مردم را ترغیب می کند روی لینک کلیک کنند و حتی به اشتباه معتقدند که برخی از کاربران ناشناخته افرادی با پیام واقعی هستند و جنسیت را تحریک می کنند عنصر مضر دیگری را در چت برای بیننده فراهم می کند اتاقها.

معمولاً خانم های خانه دار در شیفت صبح ، وقتی همسر و فرزندانشان در خانه نیستند ، وقت بیشتری را در اتاق های گفتگو می گذرانند و معمولاً کامپیوتر خود را به صورت آنلاین رها می كنند و مشق شب خود را انجام می دهند و گهگاه با صفحه مانیتور وسواس می كنند. بپرسید آیا پیامی برای او ارسال شده است یا خیر؟

_ از ساعت 11 شب به بعد ، به غیر از پسران و مردان مجرد ، دانشجویان دختر که در خوابگاه ها یا خانه های مجردی زندگی می کنند و دیگر دختران ساکن خانه های شخصی ، به دور از چشم والدین به بهانه کار و پروژه های رایانه ای ، جستجوی مطالب و غیره. n در چت رومی ها ظاهر می شوند و معمولاً مخفیانه گپ می زنند.

اخیراً ، مشاهده شده است که حضور (اندک) برخی از همسران در کنار هم در چت و به اشتراک گذاری اتاق ویس یا حضور والدین با فرزند کوچکشان که در رم سر و صدا می کند ، چیزی عجیب و غیرمنتظره است. اعتقاد بر این است که هر فرد آگاهی می داند که آسیب این حضور بسیار بیشتر از فواید آن خواهد بود ، اما متأسفانه معرفی یک کودک کوچک به جامعه روم یک کلاس و شناسایی یا آموزش زودهنگام توسط والدین تلقی می شود. جای س questionsالات و بحث های بیشتر وجود دارد به شرطی که جملات سختگیرانه ای توسط افراد عصبی به اتاق اصلی ارسال شود یا حتی سخنان توهین آمیز به این افراد عصبانی گفته شود که این تنها راه مقابله است .

امکان سازماندهی برخی اقدامات در چت روم ها دور از انتظار نیست

امکان سازماندهی برخی اقدامات در اتاق گفتگو به طور کامل منتفی نیست ، زیرا مطالعات مکرر نشان داده است که چندین شناسه مختلف با عبارات مختلف به طور همزمان ، اما اهداف یکسان در اتاق های گفتگوی مختلف با وب کم مشخص وجود دارد. آنها غالباً رومیان دیگر را ترک کرده و وارد آنها می شوند و با ارسال پیام های عمومی گسترده به رومیان اصلی ، افراد دیگر از جنس مخالف را به دیدن وب کم های غیراخلاقی خود دعوت می کنند (اقدامات غیراخلاقی را پیشنهاد می کنند) و به آنها پاسخ می دهند. آنها حق الزحمه یا پول دریافت می کنند و بی شرمانه تا ساعت ها به این کار ادامه می دهند و حتی با ترس و وحشت بی پروا به قول غیراخلاقی خود عمل می کنند و به آنها اجازه می دهند تصاویر برهنه و ناپسند خود را با مقدار کمی از جمله هزار تن در وب کم آنلاین ببینند. آنها اتهام می زنند و عمداً فضای “خارجی ها” را “چنان” می كنند كه گویی ایرانیان از طریق گرسنگی و فقر به دنیای مجازی فروخته می شوند یا از طریق پیام هایی حاوی یك همكار در استانها و شهرهای مختلف كشور با درآمد بالا. آنها پیشنهاد می کنند کارهای غیراخلاقی انجام دهند و باعث تحریک جنسی در نوجوانان شوند!

البته تعداد قابل توجهی از این افراد پسرانی هستند که کلاهبرداری و جرم می کنند و برخی از مردان ساده لوح فریب می خورند و اتهامات یا فیلم های خصوصی ، عکس و غیره را پیدا می کنند ، اما فیلم های آماده (با استفاده از برخی نرم افزارهای جدید و نرم) به جای وب کم live و در نتیجه اشتهای خاصی در کاربران مبتدی چت ایجاد می کند که زمینه را برای انواع پرخاشگری ها ، فحاشی ها و پرخاشگری ها در دنیای واقعی هموار می کند.

ما همچنین شاهد برخی اعلامیه های عمومی اسناد شخصی هستیم که از کشورهای خارجی به رم می آید و دانش آموختگان یا دانشجویان برخی از رشته ها مانند فیزیک و نخبگان را به گفتگوی خصوصی دعوت می کند و می خواهند از دانشجویان این رشته ها اطلاعاتی در مورد وضعیت دانشگاه ها دریافت کنند. ایرانی ها هستند و روند تحصیل و کار مشکوک است …

همچنین تعدادی اسناد شخصی را می بینیم که از کشورهای خارجی به اتاق گفتگو می آیند و می خواهند انواع عکس ها و فیلم های غیراخلاقی تهیه شده توسط ایرانیان را دریافت و مبادله کنند که قابل فروش و استفاده در سایت های غیراخلاقی غربی است و تبلیغات منفی علیه این کشور وجود دارد. ..

اخیراً در چت روم ها حتی تحقیر ، تحریک و تفرقه بین زبانها و اقوام مختلف ایرانی به امری عادی تبدیل شد و سرانجام کار به بسیاری از کلمات و جملات مبتذل و مضحک و حتی یک جمله مثبت درباره هیچ موضوعی ارائه نشد ، مبتکران این مباحث در چت روم ها معمولاً افرادی هستند که از وطن خود فرار کرده و زندگی می کنند ، یا پناهندگان در کشورهای خارجی ، که با مهارت های ویژه ابتدا در باغ سبز را نشان می دهند و اسنادی را که اکنون در یک کشور غربی سرگرم است حمل می کنند. آنها دیگران را به عنوان كوچكانی كه مایل به رفتن به خارج از كشور و گپ زدن هستند ، با حسادت نسبت به وضعیت حقوق بشر و نبود آزادی مطلق و آزادی جنسی هموطنان خود ، هوس كردند و مسئله پان و دیگران را حل و فصل كردند. متقاعد شده است که از سخنان آنها تقلید کند (گویی مردم نمی دانند سهم آنها از غرب و غرب کمتر است ، نه چادر بی اهمیت برای سفر!) …

انجام تعهد به امر به معروف و نهی از منکر در اتاق های گفتگو دشوار است

فضای اتاق های گفتگو به قدری نامناسب و احساسی است که دیگر جایی از افراد مشهور نمی شود یا از طریق ویس و نه از طریق پیام های عمومی و خصوصی ، و اگر کسی بخواهد جملات دلسوزانه و مفیدی را از طریق ویس یا پیام عمومی بگوید (که کمتر دیده می شود) ، این یک فرهنگ رایج است که باید فوراً آن را نادیده گرفته یا توسط روم آن را بپذیرید ، و اگر چنین اتفاقی نیفتد ، کسی که هشدار می دهد باید منتظر شنیدن هرگونه فحاشی و توهین باشد ، که بعد از چند بار پشیمان می شود و متوجه می شود ، که کار او در اینجا کارآمد نیست و خریدار ندارد. در یک تجربه مستمر ده ساعته توسط تعدادی از افراد تحصیل کرده و معتقد به معروف ، تنها 1٪ از مخاطبان در چت روم مجازی به کلمات یا پیام های افراد مشهور توجه داشتند و آنها معمولاً “افرادی بودند که اعتیاد و شیدایی وسواسی را در چت پیدا می کنند” و هیچ امیدی ندارند. برای خلاص شدن از شر این احساسات ناخواسته و می توان گفت انواع روشهای حرفه ای و فنی برای امر به معروف و جلب توجه و توجه مخاطب مورد استفاده قرار گرفت ، اما این م effectiveثر نبود ، از این نظر می توان گفت به دلایل مختلف هیچ فرهنگی (حداقل در حال حاضر) برای استفاده صحیح از اتاق گفتگو در ایران وجود ندارد و هر فرد با تحصیلات ، جنسیت ، سن و قومیت که به طور مرتب به چت روم ها مراجعه می کند از آسیب های مختلف اجتماعی ، روانی و فرهنگی رنج می برد ، به ویژه “دین این امن نیست .

دیدگاهتان را بنویسید