نقد و بررسی کتاب: Rich Dad, Poor Dad

[ad_1]

برای این نظر من بحث در مورد یکی دیگر از کتاب بزرگ مالی آموزش و پرورش. اولین کتاب رابرت Kiyosaki نوشت: Rich Dad, Poor Dad, ارائه, ساده اما قدرتمند درس مدیریت شخصی امور مالی با استفاده از داستان ساده و آسان به دنبال مفاهیم.

ثروتمند پدر فقیر پدر: چه غنی خود آموزش کودکان در مورد پول-که فقرا و طبقه متوسط نیست!

این کتاب فوق العاده وظیفه توضیح چنین خشک حسابداری مفاهیم درآمد و ترازنامه بسیار قابل خواندن و قابل فهم فرمت. این نشان می دهد که جریان نقدی الگوهای از مردم فقیر و طبقه متوسط مردم و افراد ثروتمند. آن را نیز نشان می دهد که چگونه از شدت نظر مالی آن است که طبقه متوسط جریان نقدی که الگوی مطلق بدترین یکی را داشته است.

اما بیش از حسابداری مفاهیم آن مورد بحث است که غنی مردم فقط فکر می کنم متفاوت در مورد پول چگونه به استفاده از آن قدرت از آن و فضایل آن است. من به مدت طولانی مشاهده شده است که ایالات متحده یک کشور است که اشتیاق موفقیت اما متنفر افراد موفق. بیش از حد اغلب مردم بدنام شدن که تنها جرم آنها این است که آنها سخت کار می کرد و موفقیت و ثروت. زمانی که من جوانتر بود من بیش از حد مشترک بسیاری از این نظرات.

اعطا شده, وجود دارد تعداد کمی از مردم که در عمل به عنوان زالو و زندگی مکیدن مالی مغز از زندگی دیگران (روز پرداخت وام مردم و بسیاری از فروشندگان محصول مالی به ذهن می آیند) ولی اکثر افرادی که دست ثروت انجام داده اند تا از طریق کار سخت و خدمت به دیگران.

یکی از قدرتمند ترین مفاهیم این واقعیت است که شما تنها درآمد بسیار کار برای چک. ممکن است برای پولدار شدن کار برای دیگران اگر شما شروع به در اوایل و مدیریت جریان نقدی خود را به خوبی. اگر شما برای باز کردن کسب و کار خود را در سمت پتانسیل برای پاداش بسیار بالاتر است به عنوان یک صاحب کسب و کار. در علاوه بر این به عنوان کارمند در خدمت شما کارفرما در طراحی نقش. این به این معنی است که به احتمال زیاد این نقش بود و نه به طور خاص طراحی شده برای شما و به تبع آن نبود طراحی شده را به استفاده از خود را هدیه منحصر به فرد و استعدادهای. این است تنها زمانی که شما باید این فرصت را به سادگی در نقش یک, فقط برای شما, شما باید بهترین فرصت را برای موفقیت است. در نهایت زمانی که شما برای یک چک به جای سود و شما می توانید تعداد در امن و جریان ثابت درآمد شما اغلب ناخودآگاه خاموش کردن بخشی از خود را خلاق مراکز لذت را در مغز است. هنگامی که خود را در رفاه مالی به تولید ایده های جدید شما خواهد شد شگفت زده چقدر شما می توانید خواب و زندگی را به. مگر اینکه شما در حال آموزش به دنبال فرصت شما آنها منتقل شده.

حیاتی ترین آموزش به دست آوردن از این کتاب است که تحقق است که کارمند طرز فکر محدود و یک. کارمند به عنوان تا حد زیادی قابل درک امروز یک یادگاری از عصر صنعتی و کارخانه کشت. قبل از عصر صنعتی پول به طور کلی به دست آمده توسط کشاورزان و کسبه خرید و فروش این میوه ها از کار خود را. در اثر همه بود و خود اشتغالی. در دهه 1800 و 1900 نقش طراحی شده بودند برای مردم به عمل به عنوان دندان در فرآیند تولید. وظایف توسعه یافته توسط مدیران به مراحل تاسیس و آخرین چیزی که مدیران می خواستم برای یک کارمند به استفاده از مغز خود را به طراحی مجدد سیستم و یا رویا تا راه برای تغییر همه چیز. در ازای انجام کارهای دقیقا راه مدیران گفت: شما را به انجام آنها کارمند پرداخت حقوق و دستمزد. اعتقاد به عصمت مدیریت تصمیم گیری خوشبختانه رفته دور در اکثر محیط های کاری مدرن, مدیریت تفکر در حال حرکت است بسیار بیشتر در کارکنان طراحی محل کار است که پرداخت مبتنی بر عملکرد و تولید. اما کارخانه/کارمند طرز فکر است که هنوز زنده و سالم است. آن است که بسیار خطرناک را در آب و هوای اقتصادی از سال 2000. به رقابتی باقی می ماند در یک اقتصاد جهانی شما نیاز به قادر به اهرم استعداد و خلاقیت خود را از مردم و کارکنان طرز فکر است که یک مانع واقعی کسب و کار نیاز به غلبه بر.

با رد کارمند طرز فکر و اتخاذ یک خود اشتغالی طرز فکر (حتی اگر شما یک کارمند) شما نه تنها رفتن به تشخیص خود را به کارفرمای خود شما نیز رفتن به ادامه ورزش و رشد خود را خلاق عضلات و توانایی خود را برای شناسایی و سرمایه گذاری بر روی فرصت ها.

ثروتمند پدر فقیر پدر و یک کتاب بزرگ است که به ارمغان می آورد شما چند درس بزرگ.

اگر من الهام بخش شما برای انتخاب کنید تا ثروتمند پدر فقیر پدر من شما را تشویق به کلیک بر روی این لینک کلیک کنید در این پست و یا در صفحه من. YouthFinancialEducation.com نه تنها یک محل عالی برای یادگیری در مورد چگونه به موفقیت مالی آن را نیز یک محل است که من به طور مداوم اعمال نفوذ من خلاقیت و مهارت های شما را به ارزش. با کلیک بر روی لینک کلیک کنید از اینجا به شما کمک کند پاداش من برای آوردن که ارزش به شما است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>