موفقیت: شما واقعا می توانید برنامه ریزی برای موفقیت

[ad_1]

موفقیت است. شما واقعا می توانید طرح موفق خواهد بود ؟ برخی می گویند هیچ اما هنگامی که شما مطالعه کسانی که در واقع به دست آورد سطوح مختلف موفقیت روشن است که آنها برنامه ریزی برای موفقیت است.

موفقیت چیست ؟ بسیاری از بار وقتی که نگاه مردم به موفق شدن آنها آن را مربوط به کار و شغل و پول و وضعیت مالی. اما موفقیت واقعی در زندگی خیلی بیشتر. برای کسانی که می خواهند به تجربه موفقیت در زندگی باید آن عبارتند از حرفه خود و خانواده و عزیزان. داشتن تعادل در کل زندگی یک شخصیت واقعی از موفقیت است.

من به یاد داشته باشید که یک فروشنده جوان مصاحبه برای یک موقعیت در شرکت خدمات مالی. آنها را خریداری و من برای دیدار با VP فروش ما صحبت در مورد موقعیت ها و فرصت های این شرکت ارائه شده به آن فروشندگان. پس از مصاحبه به عنوان من بود که منجر به, آسانسور, من خواسته مدیر بود که راه رفتن من “بنابراین من خود را ببینید VP بسیار موفق است. او در اینجا آغاز شده سال پیش و از طریق صفوف افزایش. چگونه است که زندگی خانواده خود را?”

مدیر نوع لبخند زد و گفت: “اوه او طلاق گرفته و دو بار از او شده است در اینجا و در حال حاضر پدر و مادر تنها.” من در آسانسور و به خودم گفتم “من نمی خواهم آنچه او کرده است. من نه علاقه ای به خطر انداختن خانواده من به خاطر پول و یا موقعیت. من انجام همه این را به لذت بردن از یک زندگی بهتر با خانواده من است.”

وجود دارد برخی از ایده های جامد ما اتخاذ می به حرکت در جهت موفق بودن;

1) آیا منتظر نیست برای فرصت ایجاد آن – بسیاری از کارآفرینان در بر داشت موفقیت مالی چرا که آنها منتظر نیست برای پیدا کردن آنچه آنها می خواستند آنها ایجاد آن است. زمانی که ما نگاهی به افزایش استفاده از کامپیوتر (مایکروسافت) تبدیل تلفن های ما به پیاده روی کامپیوتر (اپل) و یا اتومبیل های الکتریکی (تسلا) هر یک از این شرکت ها ایجاد چیزی است که قبلا وجود داشته در قالب آنها آن را در زمان را.

2) کلید موفقیت این است که به تمرکز بر روی اهداف نه موانع – هیچ کس تا به حال تجربه موفقیت بزرگ بدون موانع بزرگ است. ادیسون سعی کردم بیش از 10 ، 000 برای ایجاد یک نمایش و یک آتش سوزی از بین رفته خود کارخانه و سال کار می کنند. انیشتین از طریق به توهمی و قادر به یادگیری است. راجر بانیستر شکست رکورد در حال اجرا توسط 4 minute mile که قبل از او آن را به حال انجام شده است. وقت و زمان دوباره عظمت یک نیاز به غلبه بر موانع با نگه داشتن چشم خود را بر روی هدف است.

3) اعتقاد خود و سخت کار کسب درآمد موفقیت – شما باید بر این باورند که شما می توانید کارهای بزرگ انجام دهد و اگر شما سخت کار موفقیت خواهد آمد. هیچ چیز می تواند مجاز به ایستادن در راه خود را به عنوان شما به دنبال موفقیت در زندگی.

موفقیت امکان پذیر است. نگه داشتن به دنبال راه خود را برای رسیدن به آن.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>