معرفی حرف آخر

در طول سال کنکور ، همیشه منابع داوطلبان و والدین آنها مسائل زیادی دارند و اکثر افراد به دنبال بهترین منابع هستند ، اما این به دلیل منابع بسیار زیاد ، بسیار دشوار است. اما امروز موسسهE ، یکی از مارک های بزرگ محصولات آموزشی را در این رقابت راه اندازی کردیم. بعد از چند دقیقه خواندن این مقاله ، ممکن است با چند معیار مهم آشنا شوید که باید هنگام انتخاب منابع آموزشی در نظر بگیرید. در ادامه می توانید اجی مجی چهارم دبستان با تدریس فرزانه صدیقی را هم مشاهده کنید.

تاریخچه موسسه حرف آخر

موسسهE در سال 2011 با راهنمایی پروفسور عبدالراز منتظری ، مدرس ریاضیات در این زمینه راه اندازی شد و اولین کسی بود که در کشور پویایی ایجاد کرد. در این سبک یادگیری دو ستون وجود دارد. اولین عنصر شهود است. این به معنای استفاده از تصاویر در آموزش است. هدف این است که درک داوطلبان آسان شود. در ادامه می توانید مقاله بودجه بندی ادبیات کنکور را هم مشاهده کنید.

سطح دوم استفاده از مدل سازی است. این روش داوطلبان را ملزم به یادگیری روش ها و فرمول های مربوط به هر سوال می کند ، اما روش سریع به شما امکان می دهد به سرعت به تمام سوالات مربوطه پاسخ دهید. شهود کاملاً در آموزه های دینی ادغام شده است و تقریباً همه ادیان به صورت شهودی آموزش داده می شوند. وقتی نوبت به مدل سازی می رسد ، می توانید یکی از فصول فیزیک ، فیزیک و فیلمبرداری را نیز ذکر کنید ، اما روش حرف آخر نیازی به استفاده از فرمول های سوالات برای داوطلبان ندارد و به آنها امکان می دهد تا به تمام سوالات پاسخ دهند. من می توانم آن را انجام دهم مدل مورد استفاده ..

شما می توانید تأثیر این روش آموزشی را در دوره آموزشی خود مشاهده کنید که می تواند در وقت شما صرفه جویی کند. بنابراین ، داوطلبان شرکت کننده در موسسه حرف آخر می توانند حداقل 100 آزمون ورودی و یک بانک برای حل آنها حداقل در 4 ماه ارائه دهند. ، تست ها و نظرات

مشاوره و برنامه ریزی حرف آخر

موسسه حرف آخر موسسه جامع است. داوطلبانی که از این موسسه استفاده می کنند نیازی به منابع دیگری مانند کتاب های درسی ، برنامه درسی یا حتی کتابهای آزمایشی ندارند ، اما این پایان کار نیست ، اما با حرف آخر ، آزمایش و مشاوره از منابع دیگر در دسترس است. با این کار دیگر نیازی به آزمایش و تحقیق نیست. است. آنها داوطلب هستند و در صورت مشاوره و برنامه ریزی ، داوطلبان برنامه ای دارند كه مشخص می كند داوطلب هر روز چه دوره هایی را می گذراند ، چه دوره هایی را در هر دوره می گذارد و چه مدت هر مبحث را مطالعه می كند. ارائه خواهد شد به .. انجام دادن. ارائه می دهد.

از طریق این برنامه ، داوطلبان در حدود چهار ماه آزمون ورودی را به پایان می رسانند. علاوه بر این ، با حرف آخر در یک بسته 5 روزه ، می توانید 40 سوال ثابت را از 1400 کنکور به صورت رایگان شرکت کنید.

حرف آخر بالاترین امتیاز است

بدنه داستان در رتبه بندی حرف آخر و رتبه بندی کلی آن است. این رتبه بندی تأثیر یادگیری را در موفقیت دانش آموزان تعیین می کند. بنابراین می توانید به کنکور 98 مراجعه کنید. امسال یک سال شگفت انگیز و رویایی است. رویا. در مسابقات حرف آخر ، فقط 51 بازیکن زیر 300 سال حضور داشتند ، اما تعداد آنها در طول دوره به 100 نفر می رسید. از این موقعیت برتر ، آریلزا مردانی ، دهم ، امیر جهاندیر ، 83 ، آرماند رنجور ، 26 ، 12 و 18. سجاد باوری (سجاد نوری) ، رتبه 71 ، تجربی و …

سؤال چیه؟ لطفا نگران نباش. لطفاً “نام دوره” را به سامانه مرکزی حرف آخر 10002907 ارسال کنید تا مشاوران ارشد موسسه در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. ما علاوه بر ارائه راه حل مناسب ، از حرف آخر هدایایی نیز دریافت می کنیم.

مشاهده ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید