لواندوفسکی، مسی را پشت سرگذاشت

[ad_1]

گروه ورزشی: بایرن مونیخ در هفته سی و سوم بوندسلیگا توانست با نتیجه ۳ بر یک فرایبورگ را از پیش رو بردارد. ستاره این دیدار روبرت لواندوفسکی بود که توانست دو گل به ثمر برساند و یک پاس گل هم بدهد.

لواندوفسکی در فصل جاری روی ۳۷ گل تیمش نقش داشته است که این بهترین عملکرد در ۵ لیگ معتبر اروپایی است تا جایی که او توانست مسی را هم پشت سر گذارد.این مهاجم لهستانی ۳۳ گل در بوندسلیگا به ثمر رسانده و ۴ پاس گل هم داده است این در حالی است که مسی روی ۳۵ گل تیمش نقش داشته است.رکورد گلزنی در تاریخ رقابت‌های بوندسلیگا در یک فصل در اختیار دیتر مولر ستاره کلن است که در فصل ۱۹۷۶-۱۹۷۷ توانست ۳۴ گل در یک فصل به ثمر برساند.با توجه به اینکه یک بازی دیگر تا پایان بوندسلیگا باقی مانده است لواندوفسکی در صورت زدن یک گل با رکورد مولر برابری خواهد کرد.لواندوفسکی با ۳۳ گل بیشترین شانس را برای کسب کفش طلای اروپا در فصل جاری دارد. نزدیک ترین تعقیب کننده او چیرو ایموبیله است که ۲۷ گل در فصل جاری به ثمر رسانده است.

بایرن مونیخ یک هفته قبل قهرمانی خود را در بوندسلیگا قطعی کرد و بازی پایانی این تیم هم تشریفاتی خواهد بود.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>