قیمت انواع بخارشوی مکش دار در بازار سال 99 ایران

LIGHT ‘N’ EASY Steam Mop Floor Steamer
هیچ کثیفی بیش از حد و سطل های سنگین در حدود 3.5 پوند وجود ندارد ، راهی آسانتر برای حمل مونپس در اطراف اتاق هنگام تمیز کردن. با کمک گرمایش فوری می تواند… اطلاعات بیشتر

پاک کننده فرش هوور SteamVac Plus F5914901NC
هوور SteamVac Plus تمیز کردن عمیق و خشک کردن سریع است. برس های چرخشی Hoover Spin Scrub همه زوایای الیاف فرش خود را برای عمق اطراف خود پاک می کند… بیشتر

قیمت انواع بخارشوی مکش دار
پاک کننده بخارشوی NEAT یک راه حل کارآمد ، فوق العاده قابل اطمینان برای تمیز کردن و بهداشت آن است. این بخارشوی برای عملکرد ، سهولت استفاده و دوام طراحی شده است … بیشتر

راهنمای خرید بخارشوی برای خرید اتومبیل
هنگام صحبت از اتومبیل ، ضروری است که بخارشوی پاک کننده همراه با اتصالات تمیز کننده مناسب باشد یا با آن سازگار باشد. در این راهنمای مختصر ، ما بحث خواهیم کرد که چه مواردی باعث می شود دستگاه تمیزکننده بخارشوی اثاث کشی با کیفیت بالا و چه نوع ضمیمه هایی را برای نگه داشتن چشم داشته باشد.

انواع سازگار با بخارشوی تمیز کننده ها
یک بار دیگر ، تنها نوع بخارشوی تمیز کننده ای که برای این کار خاص طراحی نشده است ، بخارشویپز است. چقدر ناخوشایند است که بخارشوی تمیز کننده بخارشوی طولانی و سر شیپور آن را روی صندلی و داشبورد اتومبیل خود بکشید؟ حتی برخورد با فرشهای سطح پایین آن می تواند با استفاده از بخارشوی بخارشوی ناامید کننده باشد.

در مورد انواع تمیز کننده بخارشوی باقی مانده ، همه آنها خوب هستند. مدل های دستی به دلیل مخازن کوچک آب و دیگهای ضعیف تر کمی در سمت آرام هستند. سیلندرها و بخارشوی پاک کننده های بخارشوی عالی هستند و شیلنگ های بخارشوی بلند آنها مشکل مانور در خودرو شما را برطرف می کند.

3 تمیزکننده بخارشوی برتر برای فرش
سازگاری با اتومبیل
با این وجود ، انتخاب هرگونه بخارشوی دستی ، سیلندر یا بخارشوی تمیز به طور تصادفی به شما و فضای داخلی اتومبیل نمی انجامد. مهم است که بخارشوی پاک کننده را بررسی کنید تا مطمئن شوید این دستگاه با اتومبیل سازگار است. بسیاری از مدل ها گرما و فشار بیش از حد را تحمل می کنند که در نتیجه می توان پلاستیک ، ذوب پلی استر و چرم را بطور دائم چسباند.

پیوست های تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی
چندین نوع ضمیمه مختلف وجود دارد که برای تمیز کردن فضای داخلی خودرو شما استفاده می شود. واضح ترین ضمیمه های تمیز کردن ، پدهای شستشو و برس های مثلث است. اینها برای تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی اتومبیل شما ، از بین بردن اشکالات آروغ و ضایعات چسبناک پوسته بسیار عالی هستند.

ضمیمه عالی دیگر نازل یا نطفه ای است که جریان متمرکز بخارشوی را در یک ناحیه کوچک ریخته است. این برای تمیز کردن داشبورد ، بین کوسن های صندلی و دستگیره درب داخلی فوق العاده است.

طول سیم برق
از آنجایی که یک بخارشوی تمیز کننده برق از درگاه فندک اتومبیل شما ، بلکه از پریز برق استفاده نمی کند ، ایده خوبی است که به طول سیم برق توجه کنید. طول مناسب کاملاً به این بستگی دارد که ماشین خود را از نزدیکترین محل خروجی پارک کنید و اینکه آیا یک کابل فرمت قابل اطمینان و مقاوم در برابر آب در دست دارید. سیم های برق به طور معمول از 9 تا بالای 15 پا متغیر هستند ، بنابراین یکی از آنها را پیدا کنید که مناسب شما و ماشین شما باشد.

3 تمیزکننده بخارشوی برتر برای اتومبیل

پاک کننده بخارشوی فشار چند منظوره Comforday
تمیز کردن یک مرحله ای: بخارشوی پز در یک مرحله ساده تمیز و ضد آب می شود. بدون سطل و بدون پاک کننده های شیمیایی لازم نیست! دئودورایزاسیون: بخارشوی باعث از بین رفتن بو باکتری های بو شده و… بیشتر

پاک کننده بخارشوی سطحی بخارشوی BISSELL 39N7A / 39N71
تمیزکننده سطح بخارشوی سطح عالی Thram Shot، 39N7A توسط BISSELL بخارشویپز و تمیز کننده کف سخت خلاص شوید و از سطل و سطل خود خلاص شوید و پاکیزگی کاملاً طبیعی و پابرهنه را پاک کنید … بیشتر

پاک کننده قابل حمل اتومبیل BISSELL SpotClean 7786A
BISSELL SpotClean Auto برای بدست آوردن گرد و غبارهای عمیق از تشک های اتومبیل ، صندلی های بدون درز و آستر طراحی شده است. با… اطلاعات بیشتر به مناطق کوچک و سخت قابل دسترسی برسید

سخنان نهایی
امروز چه چیزی یاد گرفته ایم؟ پاک کننده های بخارشوی در واقع روشی سازگار با محیط زیست برای تمیز کردن عمیق تقریباً هر سطح بی جان در داخل و خارج از خانه شما هستند. آنها یک تن استفاده دارند و بخارشوی با سرعت کم رطوبت سریع آنها را به ابزاری بهینه برای تمیز کردن تبدیل می کند.

بهترین پاک کننده بخارشوی
در مقاله امروز ، ما راهنمای خرید بخارشوی تمیز کننده را بر اساس آنچه بخارشوی هدف قرار می دهد ، به سه بخش مختلف تقسیم کرده ایم – کف ، فرش و فضای داخلی ماشین.

جارو برقی مناسب برای کف می تواند از هر نوع (دستی ، جارو بخارشوی ، بخارشوی تمیز کننده سیلندر و بخارشوی تمیز کننده) باشد – که همراه با یک مخزن بزرگ برای پر کردن مجدد نادر ، ضمیمه کفپوش کف و اتصالات پد خراش دهنده است اما برای ظریف کاشی های مرمر ، ما توصیه می کنیم به بخارشوی تمیز کننده بخارشوی که یک لایه مرطوب در پی آن باقی نمی ماند ، توصیه کنیم.

برای تمیز کردن فرش ها ، باید از تهیه بخارشوی گلی جلوگیری کنید که بخارشوی غلیظ به اندازه کافی برای فرش ها و فرش های عمیق تمیز و عمیق فراهم نکند. همچنین واحد باید قادر به حفظ دمای بالا باشد تا بتواند جریان مداوم بخارشوی تحت فشار را برای تمیز کردن مؤثرتر فراهم کند. لوازم جانبی مانند پدهای شستشو و برس مثلث باعث تمیز کردن فرش می شود.

در مورد پاک کننده های بخارشوی برای اتومبیل ها ، می توانید ماشین های بخارشوی را فراموش کنید ، زیرا آنها به راحتی نمی توانند در محدوده یک ماشین مانور دهند. در هنگام تمیز کردن بخارشوی صندلی ها و داشبورد اتومبیل ، پیوست های نظارتی MVP واقعی هستند. در حالت ایده آل ، این واحد با ضمیمه نازل ، یک پد تمیز کننده و یک برس مثلث همراه خواهد بود. هر چیز دیگری یک امتیاز عمده در تطبیق پذیری است.

بهترین راهنمای خرید بخارشوی تمیز کننده ها

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>