فروش کتاب دیجیتال

در شماره جدید “شیرازه کتاب” ، مجمع ناشران انقلاب اسلامی ، ویراستار فروش کتاب دیجیتال مهدی سلیمانی ، با عنوان “فصل رشد” ، به توسعه ، دستاوردها و راه پیش رو برای انتشار جبهه فرهنگی جبهه می پردازد. انقلاب
شیرازه سال را با کتاب “فصل رشد” به پایان رساند
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) ، مجله شیرازه کتاب در قسمت “خانواده نشر” علاوه بر اخبار دو ماه گذشته در زمینه نشر ، در مصاحبه با حجت الاسلام بهمنی ، مدیر تحقیقات تربیتی امام خمینی (ره) موسسه ، فعالیت مرحوم آیت الله مصبخ سوار حوزه کتاب و آثار وی. در ادامه این بخش گزارشی از جایزه ادبی فلسطین ، گزارشی از نمایشگاه کتاب مجازی تهران و گزارشی از سومین مسابقه فروش کتاب دیجیتال کتابخوانی پویا با محوریت کتاب کوفته کوفته و هفت داستان دیگر ارائه می شود.

در ویژه نامه این شماره از مجله شیرازه ، دستاوردها و تحولات انقلاب در دهه 1990 و همچنین رشد و توسعه ناشران جبهه انقلاب در این دهه نسبت به دهه های گذشته بررسی شده است. شیرازه کتاب در این بخش ، مصاحبه با مرتضی احمد آخوندی فروش کتاب دیجیتال، مدیر انتشارات دارالکتب الاسلامیه ، دکتر محسن پرویز ، رئیس هیئت مدیره انجمن قلم ، مهندس حسین سعیدی ، مدیر عامل انتشارات بهوانشار ، محمد هاگی ، مدیر كتابخانه معرفت ، نشر آتای ، مدیر م ofسسه فرهنگی هنری كدر در استان بود. علاوه بر این ، مجموعه ای از گزارش های برخی از فعالیت های انجمن ناشران انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف مانند: مقاله ، توزیع کتاب ، مطالعات اسکن ، فعالیت های نمایشگاهی فروش کتاب دیجیتال، تبلیغ کتاب در رادیو خرید کتابهای روانشناسی، جریان تولید ، جوایز ادبی و تولیدات و انتشارات مکتوب انجمن ناشران انقلاب اسلامی.

در قسمت “طعم کتاب” علاوه بر سری هشتم “نکات نوشتاری” نوشته فاطمه سلیمانی ازنداریانی ، نگاهی به کتاب های “مسجد رهبر” ، “کشیش معبد جینجا” و ” مرد با باران می آید “. در پایان این بخش ، بسته کتاب در فوریه فروش کتاب دیجیتال و مارس به مردم ارائه می شود.

در این شماره ، نویسندگان کافه شیرازه یادداشت های خود را به وضعیت کلی انتشار جبهه انقلاب و مسیری که در پیش گرفته بود متمرکز کردند و از ادامه راهی که باید طی شود صحبت کردند. در این شماره ، کافه شیرازه میزبان فروش کتاب دیجیتال یادداشت هایی از محمدعلی مرادیان ، میثم رشیدی مهرآبادی ، عاطفه جعفری ، مصطفی اکبری و امیرحسین موسیوند است.

برای تهیه نسخه فیزیکی این شماره از مجله شیرازه کتاب و شماره های قبلی فروش کتاب دیجیتال مجله می توانید به شماره 09396067731 (واتس اپ) مراجعه کرده و نسخه الکترونیکی آن را از طریق نرم افزار niche و وب سایت کتابفروشی تهیه کنید.
مریم پیمان ، نویسنده نوگلام شیرازی ، که اخیراً مجموعه ای از داستان های کوتاه با عنوان انباشت ایران کتاب غرور را منتشر کرده است ، می گوید: کتاب اول به همان اندازه فرزند اول بی نظیر است ؛ این به این معنی است که فرزندان بعدی ممکن است فروش کتاب دیجیتال زیبا تر یا باهوش تر باشند ، اما لذت دیدن اولین مراحل و رشد فرزند اول خاص است.
پیمان: کتاب اول همانند فرزند اول بی نظیر است
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در فارس ، ماریام پاگمن در 14 فوریه سال 1974 در شیراز متولد شد. وی تمام دوران کودکی ، نوجوانی و بخشی از جوانی خود را در این شهر گذراند و پس از ازدواج در تهران اقامت گزید. پیمان فروش کتاب دیجیتال در رشته ریاضی از دبیرستان آسیه شیراز فارغ التحصیل شد و از مهندسی کامپیوتر ، دانشکده فنی دانشگاه شیراز فارغ التحصیل شد.

این نویسنده شیرازی تجربه ای در زمینه نقد نوری بدست آورد و به مدت دو سال در ماهنامه ادبی چوک مقالاتی درباره نقد مشهور و تاریخی نوشت. یکی از داستان های «انباشت غرور» برنده جایزه ادبی زنان در سال 1399 شد و کتابی که وی از کودکی دوست داشت «داستانهای خوب مهدی آذری زادی» برای کودکان خوب بود. این نویسنده شیرازی هنوز عاشق شیراز است و کتابراه می گوید: “اولین کتابی که فروش کتاب دیجیتال خواندم ماهی سیاه کوچک صمد بهرنگی بود.”

مجموعه داستان کوتاه “انباشت مزخرفات” اولین تلاش ماریام پیمان در زمینه نویسندگی است که فروش کتاب دیجیتال اخیراً در 96 صفحه با قیمت 23500 جلد توسط انتشارات سیب سرخ منتشر شده است. به بهانه انتشار این کتاب با او به گفتگو نشستیم.

دیدگاهتان را بنویسید