فروشگاه چادر مسافرتی سال 2001


اشتراک گذاری
کمپینگ یکی از بهترین فعالیتهای خروجی است که در مدت زمان بسیار طولانی در سراسر جهان اتفاق می افتد. خاک ، هوای تازه ، کوهستان ، آشپزی در بیرون از منزل ، صدای همه چیزهایی که باعث می شود خوابیدن در طبیعت باز بسیار جذاب باشد.

بیشتر مردم از اردو زدن در باران ها ، بوی گل و لکه های تازه که باعث شکوفه های تازه می شوند از حیات وحش غروب خورشید لذت می برند. اما همه ما می توانیم قبول کنیم که سقوط عمده کمپینگ در باران چادر مسافرتی زباله است. بیدار شدن از خواب در وسط شب با یک گودال زیر آب به دلیل اینکه چادر مسافرتی شما ضد آب نیست یکی از دافعترین شرایط در کمپینگ است.

و به همین دلیل اهمیت داشتن چادر مسافرتی ضد آب بسیار مهم است. این فقط یک چیز روزمره نیست که کسی خارج شود و با چادر مسافرتی ضد آب به خانه بیاید. برای تصمیم گیری در مورد بهترین چادر مسافرتی ممکن که متناسب با نیازهای شما باشد ، تحقیقات و زمان بیشتری صرف شده است ، که در پایان به شما بهترین چادر مسافرتی کمک می کند که برای دهه های بعدی به طول انجامد.

بهترین چادر مسافرتی ضد آب

مطالب [ نمایش ]

نحوه انتخاب بهترین چادر مسافرتی ضد آب
انتخاب هر چادر مسافرتی برای ما درست کار خواهد کرد؟ بسیاری از شما فکر کرده اید ، و اعتماد به من برای انتخاب یک چادر مسافرتی مناسب ، دقیقاً به همان اندازه تحقیق و بررسی می کنید تا بفهمید چه چیزی برای شما مناسب است.

فروشگاه چادر مسافرتی

ضد آب
این روزها بسیاری از چادر مسافرتی ها ادعا می کنند ضد آب هستند و تمایل دارند که نباشند. بله ، باران های خفیف می توانند از باران باران را مهار کنند ، اما باران های سنگین بسیار دشوار است که چادر مسافرتی نتواند آب را از آب خارج کند و هیچ کس دوست ندارد در نیمه شب آب شود.

و نکته اصلی این است که پایه چادر مسافرتی را بررسی کنید که چه ماده ای برای ساخت آن استفاده شده است. متداول ترین آنها نایلون و پلی استر هستند زیرا هر دو برای مقاومت در برابر باران شدید می توانند ایده آل باشند.

وزن
این یکی از مهمترین عواملی است که هنگام انتخاب چادر مسافرتی روی فرد تأثیر می گذارد. هیچ نکته ای در خرید چادر مسافرتی 4 نفره برای یک نفره وجود ندارد بلکه فقط ارزش آن را ندارد. اما اگر می خواهید به یک سفر بزرگ خانوادگی بروید ، وضعیت فرق می کند.

اما معمولاً وزن از اهمیت زیادی برخوردار نیست زیرا از ماشین یا اتوبوس برای حمل و نقل کلیه مواد کمپ استفاده می کنید

اما معمولاً برای کوهنوردان یا کوهنوردان بهتر است چادر مسافرتی سبک تر باشد.

سهولت مونتاژ
این معمولاً مهمترین چیزی است که کمپین ها به دنبال آن هستند. از آنجا که بیایید بپذیریم که هیچ کس نمی خواهد به جای لذت بردن چادر مسافرتی ساعت را تلف کند ، می تواند باعث بروز اختلافات بین افراد شود زیرا اگر چادر مسافرتی مطابق آنچه انتظار می رود تنظیم نشود ، مخصوصاً اگر خسته و هوا باشید خسته می شود. مطلوب نیست

بنابراین بهتر است چادر مسافرتی هایی را انتخاب کنید که راه اندازی آن آسان است و همراه با یک دفترچه راهنما وجود دارد که مراحل تنظیم آسان آن را دارد.

اندازه
آزار دهنده ترین چیزی که می تواند در هنگام کمپینگ اتفاق بیفتد ، وجود فضای کافی در چادر مسافرتی برای تعداد افراد حاضر نیست.

کشش دشوار است که خوابیده باشید و اگر هوا بد باشد ، ناخوشایند است که باید در مقابل چادر مسافرتی فشرده شوید تا بافت باران را از داخل آن احساس کنید.

انتخاب هر اندازه چادر مسافرتی به هر دلیلی به هر دلیلی بسیار حیاتی است زیرا زندگی را در طی دوره زمانی راحت تر می کند.

10 بهترین چادر مسافرتی ضد آب
مدل رتبه بندی
چادر مسافرتی گنبدی 4 نفره Coleman برای کمپینگ 4.7
NTK Cherokee GT 3 تا 4 Person 7 by 7 Foot Sport Camping Dome چادر مسافرتی 100٪ ضد آب 2500mm 4.6
چادر مسافرتی 8 نفره TOMOUNT – ضد آب حرفه ای 4.9
چادر مسافرتی کوله پشتی سبک وزن Bessport ضد آب است 4.9
چادر مسافرتی زمستانی لوکس Crua Tri 4.9
چادر مسافرتی دو نفره کمپینگ 3-4 نفره ضد آب 4.5
تله ضد آب قابل حمل چادر مسافرتی خانواده Sowin
4.6
چادر مسافرتی خانوادگی کمپینگ ضد آب دو لایه JPFS 3-4 Person 4.8
چادر مسافرتی کمپینگ LETHMIK 4.7
چادر مسافرتی کوله پشتی سبک وزن 1 ، 2 و 3 شخص Naturehike با اثر پا 4.8

  1. چادر مسافرتی گنبدی 4 نفره COLEMAN برای کمپینگ

اگر به دنبال چادر مسافرتی هایی هستید که چهار خواب دارد ، چادر مسافرتی گنبدی 4 نفره Coleman یک انتخاب عالی برای شماست. این چادر مسافرتی به ابعاد 7 5 5 فوت با ارتفاع مرکزی 4 فوت 11 اینچ ساخته شده و از کف وان حمام پلی اتیلن سنگین 1000D برای دوام بیشتر و درزهای ضد نشت جوش خورده حتی در گوشه ها ساخته شده است. گنبد آفتاب 4 دارای یک درب ورودی بزرگ است که دسترسی به آن را برای آسایشگاه ها آسان می کند و همچنین دارای یک پرواز دارای سرپوش دار و 2 پنجره است که حداکثر تهویه را حتی در روزهای بارانی فراهم می کند.

چادر مسافرتی های Coleman بسیار آسان برای تنظیم و سقوط است و همچنین از یک درگاه دسترسی الکتریکی برای اجرای توان AC در چادر مسافرتی ، یک دریچه زمین برای اهداف تهویه و یک درگاه ذخیره سازی مش داخلی تشکیل شده است. و همچنین کیسه های آموزشی نزدیک کیسه ها نگه داشته می شوند ، بنابراین جابجایی آن دشوار است.

طرفداران
برای راه اندازی زمان بسیار کمی طول می کشد

قیمت مناسب برای چادر مسافرتی نفیس

منفی
بعید نیست چهار فرد بالغ را در آن جای دهد

10 بهترین چادر مسافرتی ضد آب 2019 – 2020 پیتر جی موران | لوازم سفر

  1. NTK CHEROKEE GT 3 تا 4 PERSON 7 توسط 7 FOOT SPORT CAMPING DOME چادر مسافرتی 100٪ ضد آب 2500MM

این چادر مسافرتی برای مونتاژ سریع طراحی شده است به همین دلیل برای یک خانواده کوچک ایده آل است. چادر مسافرتی یک درب بزرگ دارای وزن 15.2 پوند با اندازه کف راحت 7FT x 7FT و مرکز مرکز 4.4FT برای حداکثر راحتی است. پلی استر 100٪ ضد آب 190T با پلی یورتان لمینت شده است. رنگین کمان ستون آب 2500 میلی متر پوشش کامل کامل را ارائه می دهد ، در حالی که پوشش گرما پلاستیک گرما در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند.

همچنین دارای قطب های ضخیم شیشه ای فیبر نانو فلکس است که باعث می شود این محصول از استحکام و انعطاف پذیری بیشتری برخوردار باشد.

و شگفت انگیزترین ویژگی این چادر مسافرتی ، مش تنفس پشه است. پارچه میکرو مش پلی استر بسیار نازک NO-SEE-UM به اردوگاه ها کمک می کند تا از حشرات مختلفی مانند پشه و زنبورها یا هر حشره کوچک کوچک دیگر مضر باشند.

به طور کلی این چادر مسافرتی یک انتخاب شگفت انگیز است که برای اولین بار از اردوگاه ها با فرایند تنظیم آسان آن و اندازه بزرگ برای یک خانواده انتخاب می شود. وزن آن کمی سنگین است که وزن آن 15.2 پوند است اما می توان با مواد باکیفیت و مورد استفاده در آن مقابله کرد.

طرفداران
تهویه کافی وجود دارد

چادر مسافرتی کاملاً ضد آب و ضد UV است

جداکننده اتاق جداشونده حریم خصوصی بیشتری به شما می دهد

منفی
کیفیت و دوام چندان مناسب نیست

نشت ممکن است رخ دهد

قیمت و رتبه را در آمازون بررسی کنید

  1. چادر مسافرتی 8 نفره TOMOUNT – ضد آب حرفه ای

اگر با یک خانواده بزرگ یا گروه بزرگی از دوستان می روید ، این چادر مسافرتی بهترین است. چادر مسافرتی شخصی Tomount 8 دارای 3 تشک هوای ملکه است که در داخل آن قرار دارد و یا 8 کیسه خواب فردی که در داخل آن راحت است.

و بهترین قسمت این چادر مسافرتی بزرگ این است که فقط 10 دقیقه طول می کشد تا تنظیم شود. آستین های قطبی مداوم بدان معنی است که شما فقط باید یک بار به قطب ها غذا دهید.

همچنین دارای ضد آب و ضد باد حرفه ای با شاخص بیش از 4000 میلی متر است. همچنین از قطبهای محکمی ساخته شده است که در مقابل باد های شدید مقاومت می کند.

این چادر مسافرتی باغ شگفت انگیز کوهنورد دارای 1 درب مش بزرگ ، پنجره مش مشبک و چادر مسافرتی مش مشبک است ، جریان هوا بهینه را قادر می سازد تا به راحتی وارد و خارج شوید.

و شگفت انگیزترین بخش این چادر مسافرتی با یک سال ضمانت تعویض کامل یا بازپرداخت با 24 ساعت پشتیبانی اختصاصی از مشتری است.

طرفداران
با قیمت مناسب عرضه می شود

دارای پنجره های بزرگ است

امتیاز بالای ضد آب

دارای چادر مسافرتی آزاد است

منفی
این منطقه برای ظرفیت اعلام شده بسیار کوچک است

بدون دریچه کف

عناصر ذخیره سازی کافی نیست

قیمت و رتبه را در آمازون بررسی کنید

  1. ضد آب چادر مسافرتی کوله پشتی سبک وزن BESSPORT

این چادر مسافرتی جادار بهترین ایده برای زوج ها یا دو نفر است. بسیار مناسب و جادار است که بتوانید راحت دو نفر را در خود جای دهید.

درز قدم زدن باعث ایجاد این چادر مسافرتی و سد غیرقابل نفوذ در هنگام بارندگی و طوفان می شود که به شما کمک می کند تا در طول شب بدون هیچ گونه نشتی شما را خشک و ایمن نگه دارد.

طراحی چادر مسافرتی همچنین به معنای پایین چادر مسافرتی است تا شما را از زمین های مرطوب در امان نگه دارد.

همچنین راحت است زیرا وزن آن تنها 2.35 کیلوگرم است و دارای فضای داخلی سایبان ، تنظیم بسیار آسان و سبک است. دارای 2 قطب با ضمیمه های قطب کلیپ است که باعث می شود تنظیم و قابلیت تنفس بهتر شود.

و بهترین چیز این است که در خرید این چادر مسافرتی هیچ ریسکی وجود ندارد ، زیرا اگر به تعویض نیاز دارید ، آن را به صورت رایگان برای شما ارسال می کنند.

طرفداران
100٪ ضد آب

بسیار سبک وزن است

مقرون به صرفه

بسیار جادار

منفی
NA

قیمت و رتبه را در آمازون بررسی کنید

  1. چادر مسافرتی زمستانی لوکس CRUA TRI

چه کسی چادر مسافرتی را دوست ندارد که به شما در گرما و گرما کمک کند ، برعکس. این چادر مسافرتی لوکس Crua tri نفیس با لایه عایق tt ثبت شده است که به شما در تنظیم آب و هوا کمک می کند. عایق مورچه همچنین به میرایی سر و صدا و کاهش کامل نور کمک می کند.

این چادر مسافرتی به نوعی نیست که ساخته شده با مصالح باکیفیت باشد ، زیرا به عنوان یک سرمایه گذاری ساخته شده است تا سالهای بعد دوام آورد. این شامل قطب های محافظ آلومینیومی محافظ ، فن آوری ثبت شده DuraBreathe برای جلوگیری از تراکم ، پارچه ضد آب ، ضد آب ، سوراخ و پارچه 80/20 ، مقاومت در برابر پارچه ، صفحه زیربنای دو ضخامت داخلی ، تکه های آلومینیومی بدون چرخ و گولنهای درخشان

این چادر مسافرتی یک تجربه خاموشی به شما می دهد تا بتوانید بهتر بخوابید و ردپای بزرگ 3 نفره (6.5ft x x 7.5ft x x 5ft tall) می تواند یک تشک ملکه را با فضایی برای صرفه جویی در خود جای دهد.

این چادر مسافرتی برای هر فصلی در هر زمان از سال قابل استفاده است و بهترین چیز این است که می توانید هرگونه فعالیت ماجراجویی را انجام دهید زیرا مناسب بسیاری از انواع آب و هوا نیز هست.

طرفداران
محافظت در برابر آب و هوا

بادوام

عایق خوب

سال استفاده

منفی
پرهزینه است

سنگین است

قیمت و رتبه را در آمازون بررسی کنید

  1. چادر مسافرتی دو نفره کمپینگ 3-4 نفره ضد آب

این خانه کمپینگ ایده آل است که فضای کافی را برای 3-4 بزرگسال فراهم می کند تا در یک صندلی هوای راحت یا 1 ملکه قرار بگیرند. جذاب ترین ویژگی آن این است که می توان در عرض چند دقیقه فقط پارچه و قطب ها را به سمت توپی تنظیم کرد تا پناه سایه بسته شود.

این پناهگاه بسیار بادوام است و بسیار سبک وزن است که از قطب های قاب فایبرگلاس ، کف PE مقاوم در برابر آب ، پارچه پلی استر مقاوم در برابر آب ، 4 تکه فلزی ، 4 طناب ضد باد ساخته شده است که این خانواده را در صورت نیاز پایدارتر و قابل اطمینان تر می کند.

همچنین دارای تهویه بسیار خوبی است زیرا دارای دو زیپ و یک درب دو جداره و یک مش مشبک باز برای مشاهده مناظر شگفت انگیز از طبیعت است.

به طور کلی این یک چادر مسافرتی شگفت انگیز برای یک خانواده کوچک است زیرا حمل آن خیلی سنگین نیست و همچنین برای مسافرت آسان و ذخیره سازی جمع و جور در یک کیف حمل وجود دارد.

طرفداران
تهویه عالی

طراحی با کیفیت عالی

فضای داخلی بزرگ

طراحی سبک و کم حجم

منفی
از نظر اندازه صحیح نیست

قیمت و رتبه را در آمازون بررسی کنید

  1. تله ضد آب قابل جدا شدن از چادر مسافرتی های کمپینگ خانوادگی SOWIN

این چادر مسافرتی خانه نمایشگر فوری sowin در اندازه گیری 84.6 ″ L x 84.6 ″ W با ارتفاع مرکزی 59 اینچ و ابعاد بسته بندی شده: 23.6 x 5.1 x 5.1 اینچ ،. این مناسب است که 3 نفر بدون هیچ مشکلی در این مکان قرار بگیرند.

همچنین نصب آن بسیار آسان است زیرا همراه با دستورالعمل هایی ساخته شده است که فقط 5 دقیقه طول می کشد تا نصب شود و 2 دقیقه برای پایداری آن می توانید سهام فولاد ضد انحصاری را در آن قرار دهید.

این چادر مسافرتی زیبا و با کیفیت بالا از پلی استر با دوام 170t ساخته شده است و کیف باران قابل جابجایی از پارچه پلی استر ضد آب 190 تن ساخته شده است. همچنین دارای یک تله کفپوش پارچه آکسفورد 150D ضد آب با سنگین و درزهای مهر و موم شده است.

بسیار جادار است که دارای فضای ذخیره سازی اضافی است و مرا برای من ایجاد پنجره های بزرگ مش مشبک ساخته است. 2 درب بزرگ برای ورود و خروج آسان.

برای خانواده هایی که مایل به پیاده روی هستند و یا به ساحل یا پیک نیک می روند بسیار ایده آل است زیرا همراه با یک کیسه حمل بسته بندی منظم است که سفر با آن را آسان تر می کند.

طرفداران
تنظیم آسان

منفی
خیلی بزرگ

قیمت و رتبه را در آمازون بررسی کنید

  1. چادر مسافرتی خانوادگی کمپینگ ضد آب دو لایه JPFS 3-4 نفره

این چادر مسافرتی JPFS مقاوم و ضد آب است و از پارچه پلی استر ضد آب 210T با روکش PU ساخته شده است ، این می تواند به شما در ماندن در فضای خنک کمک کند و همچنین شما را از اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند

رنگین کمان و چادر مسافرتی داخلی نیز ضد آب هستند و می توانند از ورود آب با درزهای ضبط شده جلوگیری کنند.

دارای تهویه عالی با یک درب بزرگ جلو و پشت است که اجازه می دهد تا هوا بهینه در داخل و خارج جریان یابد و همچنین دارای یک پنجره بزرگ مشبک آسمان بام بزرگ برای منظره های باورنکردنی است و شما را از حشرات کوچک محافظت می کند.

این چادر مسافرتی جذاب به اندازه کافی بزرگ است که در 3-4 بزرگسال و 4-5 کودک قرار دارد زیرا اندازه آن 7 فوت x 7 فوت با ارتفاع 4.4 فوت مرکز است که به شما امکان می دهد تا راحت حرکت کنید.

آنها همچنین به خوبی با درب ساخته شده اند که شما را از نور خورشید محافظت می کند و همچنین بسیاری از گیره های چادر مسافرتی به شما کمک می کنند چادر مسافرتی خود را به قطب های ساق خود ایمن کنید.

همچنین دارای دو زیپ برای راحتی و بیرون آمدن آسان است.

این چادر مسافرتی برای پیاده روی ، مسافرت های جاده ای و ماهیگیری بسیار ایده آل است. تقریباً چادر مسافرتی مورد علاقه همه افراد است.

طرفداران
تنظیم آسان

سبک وزن

بزرگ جادار فراخ

منفی
یافت نشد

قیمت و رتبه را در آمازون بررسی کنید

  1. چادر مسافرتی کمپینگ LETHMIK

این چادر مسافرتی کمپینگ lethmic یک چادر مسافرتی قابل حمل خودکار است که 2-3 نفر در آن جا می گیرد و برای راه اندازی حدود 30 ثانیه طول می کشد. در دو رنگ نارنجی و آبی وجود دارد بنابراین انتخاب آن را هیجان انگیز می کند.

این پارچه از پارچه پلی استر محکم 190T + پوشش PU و کف پارچه آکسفورد 190D با درزهای کاملاً ضبط شده ساخته شده است.

جذاب ترین ویژگی این چادر مسافرتی این است که دارای جدیدترین فناوری هیدرولیک است و می توان آن را به راحتی در مدت زمان 30 ثانیه تنظیم کرد ، چه کسی این را دوست ندارد. شما به معنای واقعی کلمه می توانید آن را تنظیم کنید و در مقایسه با بسته های عمومی بهاری و دستی این حداقل 2 برابر طول عمر را دارد.

چادر مسافرتی کمپینگ وزنی معادل 8.38lb ، اندازه بسته بندی: 29.5 X 6.3 X 6.3 اینچ (75 X 16 X 16cm) با قطب شیشه ای با فیبر با مقاومت بالا دارد و می تواند در برابر فشار بالا مقاومت کند.

این چادر مسافرتی همچنین یکی از ویژگی های شگفت انگیز دیگر با ترکیب مش های فشرده شده داخلی به همراه لایه پارچه فشرده شده بیرونی است که می تواند قابلیت تنفس کامل درب و یا حفظ حریم خصوصی را به شما بدهد.

و در صورت آسیب دیدن بخشی ، شرکت قول بازپرداخت کامل یا جایگزینی و ضمانت 1 ساله را می دهد. این برای شما و خانواده تان خوب است.

طرفداران
باد و ضد آب

تهویه مناسب

منفی
برای کمپینگ های زمستانی مناسب نیست

قیمت و رتبه را در آمازون بررسی کنید

  1. NATUREHIKE CLOUD-UP 1 ، 2 و 3 نفر چادر مسافرتی کوله پشتی سبک وزن با انگشت پا

این چادر مسافرتی نایلونی نفیس با مش نایلون ضد خراش 210T و یک رنگین کمان ساخته شده توسط 210Trip-stop نایلون و سیلیکون پوشش داده شده دارای ویژگی های PU3000mm ضد آب و UV 50+ ضد آفتاب

با قطب چادر مسافرتی های سنگین ساخته شده با 7001 آلومینیوم فضایی می تواند در برابر باران شدید و برف زیاد مقاومت کند.

تنظیم بسیار سریع و آسان فقط با 2 برگه دو برابر حدود 2 دقیقه طول می کشد و همراه با یک کیسه فشرده سازی فوق العاده جمع و جور می باشد تا بتوانید به راحتی آن را در هر کجا انجام دهید که باعث می شود کمپینگ لذت بخش باشد.

این چادر مسافرتی در هر چهار فصل با ویژگی شگفت انگیز چادر مسافرتی داخلی و خارجی قابل استفاده است ،

این می تواند در آب و هوای بارانی و برفی باشد که ضد آب و ضد باد عمل می کند و فقط از لایه داخلی به عنوان چادر مسافرتی تهویه بهار و پاییز و تابستان استفاده می شود. این چادر مسافرتی را می توان به پیاده روی ، کوهنوردی ، سواحل و هر مناسبت برد ، زیرا دیگر لازم نیست که نگران فصلها باشید زیرا همه آنها متناسب است.

طرفداران
ارزان

نسبتاً سبک است

عملکرد باران خوب

بدون بدن چادر مسافرتی قابل استفاده است

منفی
زیپ ها می توانند یک حلزون باشند

اگر یک فرد قد بلندتر هستید ، به دنبال تغییرات بزرگتر بروید

کاملاً بدیهی است که کپی از طراحی Big Agnes ، با مواد سنگین تر است

قیمت و رتبه را در آمازون بررسی کنید
بهترین چادر مسافرتی ضد آب

سؤالات متداول
برخی از مارک های خوب چادر مسافرتی های ضد آب چیست؟
چادر مسافرتی ضد آب Coleman Sundome 9 Dome، چادر مسافرتی ضد آب کنیون مس Eureka، چادر مسافرتی ضد آب چادر مسافرتی Teton Sports Mounts اینها معدودی از رایج ترین مارک های خریداری شده توسط افراد زیادی است. از کیفیت بالایی برخوردار بوده و 100٪ ضد آب هستند.

تفاوت چادر مسافرتی های ضد آب و دفع آب چیست؟
چادر مسافرتی های پیوند دهنده آب با استفاده از سطح مقاوم در برابر آب درمان می شوند که به هرگونه لغزش رطوبت سطح چادر مسافرتی ها کمک می کند و نمی توانید چادر مسافرتی را خیس کنید ، اما اینها برای رگبارها و لامپهای کم نور ایده آل هستند اما اگر طوفان بدتر و سخت شود ، چادر مسافرتی های دافع آب فقط می توانند خاموش شوند. تا زمانی که رطوبت سایبان چادر مسافرتی جاری شود آب خاموش خواهد شد و سرانجام به چادر مسافرتی شما خواهد رسید.

از طرف دیگر ضد آب با پوشش پوشیده شده است که رطوبت را که بدون هیچ گونه نشتی می چرخد ​​دفع می کند. حتی در سخت ترین طوفان ها نیازی به نگرانی در مورد استخر یا نشت نیست

بهترین محصول برای بوم ضد آب چیست؟
دفع آب سنگین کمپ کمپ کیوی یکی از بهترین اسپری هایی است که به ضد آب بودن کمک می کند.

بسیار مقرون به صرفه و استفاده آسان است و معمولاً کاربران از این محصول بسیار صحبت می کنند زیرا یک بطری سخاوتمندانه 10.5 اونسی می تواند یک چادر مسافرتی را با مگس با دو کت ضخیم پوشانده باشد. این بسیار امیدوار کننده است

بهترین چادر مسافرتی یک نفره چیست؟
NEMO Hornet 1 به دلیل ویژگی های سبک بودن ، دارای درجه یک چادر مسافرتی یک نفره در سال 2020 است و دارای ورودی جانبی است که باعث می شود تا یک نفر بتواند از داخل چادر مسافرتی ها بگذرد.

دارای کف وان است که می تواند از تغییرات جوی جلوگیری کند.

نتیجه
بنابراین اکنون زمان آن رسیده است که آن را ببندید و این قطعاً نظر صادقانه من درباره راهنمای خرید چادر مسافرتی های ضد آب در بازار است.

ماجراهای بسیاری وجود دارد که خواستار چادر مسافرتی های کمپینگ هستند اما اگر یک اتفاق ناگوار با چادر مسافرتی اشتباه انجام شود ، تمام سفر شما ممکن است بسیار ناخوشایند شود. به همین دلیل سرمایه گذاری در چادر مسافرتی های ضد آب با کیفیت بالا بسیار مهم است که اطمینان حاصل کند سفر شما در زمان شما ارزش دارد.

امیدوارم همه این اطلاعات از جهات بیشتری برای شما مفید بوده و بتوانند در انتخاب چادر مسافرتی رویاهای خود به شما کمک کنند .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>