سه قواعد زندگی برای زندگی خوش و خرم و با موفقیت

وجود دارد بسیاری از مشکلات و چالش های ما در زندگی است. از لحظه ای که متولد شده تا روز ما این جهان را ترک کنند ما باید از طریق فیزیکی و عاطفی و روانی و معنوی تغییراتی که تعریف ما به عنوان انسان است. بدون در نظر گرفتن خانواده ما زمینه ما می توانیم و ما باید در پیدا کردن هدف در زندگی از طریق ما رویاها و آرمان. این حرفه که به معنی به زندگی ما و زندگی ارزش زندگی است. این سرنوشت در ساخت.

اما با وجود بهترین تلاش های ما شرایط می تواند از خط خارج برنامه های ما و ما را به حرکت در یک جهت متفاوت از یکی از ما را انتخاب کرده اند. اما ما نباید sidetracked توسط موانع در طول مسیر نباید ما را دلسرد کند. ما نیاز به ساخت قدرت در همه ابعاد از ما موجودات – فیزیک ذهن و احساسات و روح – به منظور مقابله با موانع و حرکت رو به جلو به تدریج.

بدن ما را سالم باید به صورت فیزیکی عمل است. ذهن ما باید آموخته شود برای تفکر انتقادی است. احساسات ما نیاز به آرامش برای می خواهید از عقلانیت. روح ما باید برای صعود به عنوان بالا به عنوان ما می خواهم به.

اگر ما می خواهید برای ایجاد خود ما سرنوشت ما نیاز به اعتصاب مطلوب و تعادل در تمام این چهار بعدی میروند.

برای مثال اگر ما در آرزوی تبدیل شدن به موفق جراح مغز و اعصاب, ما نیاز به مطالعه برای آن و خوراک ذهن ما با دانش مناسب و القای روح عزم ما برای رسیدن به آنچه هدف ما است. البته یک بدن سالم و بلوغ عاطفی نیز حمایتی از جمله خود ساخته سرنوشت.

اما زندگی هنوز هم می تواند ما پرتاب توپ منحنی و یا چالش های غیر منتظره در قالب سرمایه گذاری, سلامت, روابط و مردم است. ما نمی توانیم همیشه انتظار صاف سفر در تلاش ما برای موفقیت در تلاش ما. این است که ما نیاز به نگاه ما شخصیت و صفات مشخصه به منظور غلبه بر مشکلات است که مقابله با ما. بدون شناخت خود واقعی ما و آنچه ما قادر به از ما ممکن است احساس از دست داد و نامشخص است که چه چیزی را در چنین وضعیتی است.

چینی چهار ستون از سرنوشت یک شاخه ای از طالع بینی است که رمز گشایی تاریخ تولد ما و با دقت نشان می دهد ذاتی ما نقاط قوت و پتانسیل های پنهان در اشکال, سال, ماه, روز و ساعت ستون. نیز وجود دارد شانس رکن است که نقشه مسیر به ما آینده ای که می آید در 10 سالانه چرخه. با هم آنها به ما کمک به ایجاد و یا تحقق سرنوشت خود ما.

اگر شما علاقه مند به دانستن آنچه شما می توانید انجام دهید و آنچه که در آینده نگه می دارد برای شما در این رشته از دانش در طالع بینی چینی شما را رایگان و به دنبال آنچه شما می خواهید در زندگی. با یادگیری مبانی و اصول این هنر باستانی شما می توانید کشف نقاط قوت خود را در چهار بعدی عوالم و استفاده از آنها به نفع خود را در ایجاد و یا تحقق سرنوشت خود را. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از وب سایت من در http://www.bazidestiny.yolasite.com

گذشته از طالع بینی چینی است که متافیزیکی ما نیز باید مبتنی با سه قانون ساده برای یک زندگی شاد و موفق زندگی:-

– برو با جریان

– کاهش ضرر و زیان خود را

– ممنون

هنگامی که ما انجام کارهایی است که ما به خوبی در ما به احتمال زیاد به انجام آنها را به خوبی. این است برای رفتن با جریان قدرت ما.

هنگامی که ما از دست دادن ذهن ما به احساسات ما نیاز به دست آوردن مجدد ما خونسردی و نه بدتر. این برش ما ضرر و زیان است.

هنگامی که ما احساس ناکافی و حسادت دیگران ما باید به خودمان یادآوری کنیم که هیچ کس کامل نیست. گرامی آنچه شما و یا شما ممکن است آن را از دست بدهند. این است که سپاسگزار بودن.

زندگی فراز و نشیب دارد. با این قوانین ساده ما می تواند زندگی را بسیار بهتر است.

ایندکسر