سایت ایبوک رایگان برای دانشجویان

  1. آن را گوگل کنید.

از طریق GIPHY

ما می دانیم – فقط گفتیم که این موارد برای Google دشوار است. اما ، هر چه بیشتر به خاطر بسپارید ، احتمالاً موتور جستجوگر قادر متعال پاسخی را که به دنبال آن هستید ، تبدیل می کند. برای مثال ، بیایید بگوییم که شما نمی توانید نام آن را به خاطر بسپاریدکتاب کلاسیک کودکان Ella Enchanted ، نمایشنامه ای روی سیندرلا که در آن دختری لعنت می شود که باید از هر فرمانی که به او داده می شود پیروی کند. اگر به جستجوی “دختر كسی كه نفرین شده باشد” می پردازید ، آن را در صفحه اول نتایج جستجو مشاهده نمی كنید. اما کلمه “اطاعت” را پرتاب کنید و آن را در اختیارتان قرار دهید: Ella Enchanted نتیجه اول است.

همچنین می توانید مهارت های Google خود را با استفاده هوشمندانه و با استفاده از علائم نقل قول و منهای افزایش دهید. اگر کاملاً مطمئن هستید که عبارت یا نام خاصی در کتاب وجود داشته باشد ، آن را به نقل قول قرار دهید — Google فقط با این کلمات نتایج را برمی گرداند.

و اگر کتاب اشتباه نتایج جستجوی شما را شلوغ کرده است ، می توانید با اضافه کردن یک علامت منفی در مقابل کلمه کلیدی از آن نتیجه ، آن صفحات را حذف کنید. به عنوان مثال ، “دختر کتابی که نفرین شده است-راپونزل” برای خلاص شدن از نتایج مربوط به تعطیلی موهای بلند.

https://rebrand.ly/g3c98ko     https://bit.ly/2WZrUkO http://ulvis.net/U7rs    https://tinyurl.com/sz9r9zh
  https://plink.ir/O0PGm   https://b2n.ir/839739   http://gg.gg/h2s6k   https://is.gd/is1VUE
  https://cutit.org/67kFM   http://rlu.ru/2Fpvp   https://t2m.io/KoYcJNp9 https://cutt.ly/vtT2UUp 
      https://u.nu/4jgjm https://cutit.org/67kFM 

منبع: http://gg.gg/h2s9t

دیدگاهتان را بنویسید