راهنمای خریدار هود آشپزخانه

از آنجا که بسیاری از ما آشپزخانه های چند منظوره داریم ، داشتن روشی برای مقابله با بویایی که پخت و پز می تواند ایجاد کند ، مهم است. این پای ممکن است طعم خوشمزه ای داشته باشد ، اما هنگام پذیرایی از مهمان ممکن است بوی ماهی در آشپزخانه چندان جذاب نباشد. علاوه بر این ، بخار موجود در هنگام پخت و پز می تواند یک آشپزخانه را پر کند ، باعث گرم شدن ناحیه می شود. از این رو یک هود خوب که بو و بخار را از پخت و پز از بین می برد ، یک ابزار مهم برای آشپزخانه است.

الهام و مشاوره
انواع مختلف هودهای آشپزخانه کدام است؟
هودها در شکل ها و اندازه های مختلفی وجود دارند ، از نمونه هایی که در قسمت زیرین یک کابینت آشپزخانه ترشح می شود ، تا واحدهای بزرگتر و مجسمه ای که در نوع خود یک ویژگی است. در Wren ، طیف وسیعی از گزینه ها برای انتخاب شما وجود دارد که همه این موارد را می توان در طرح طراحی انتخابی خود گنجانید. این راهنمای خرید شما را از گزینه های خود راهنمایی می کند و به شما کمک می کند دقیقاً چه نوع هود مورد نظر خود را تعیین کنید.

عصاره یا چرخشی؟

به ساده ترین حالت ، دو نوع هود وجود دارد که می توانید در آشپزخانه خود قرار دهید: آنهایی که هوا را از اتاق بیرون می کشند ، و آنهایی که آن را تمیز و بازیافت می کنند.

استخراج کننده ها
استخراج کننده ها
استخراج کننده ها هوا را از اتاق مکیده و با استفاده از مجاری ، آن را در خارج از منزل می گیرند.

طرفداران:
آلودگی هوایی کاملاً از بین می رود – نیازی به باز کردن پنجره ها در روزهای سرد نیست!

طراحی ساده آنها بدان معنی است که آنها می توانند از قدرت بیشتری نسبت به هودهای چرخشی استفاده کنند و به نگهداری کمتری نیاز دارند.

منفی:
نیاز به مجرای دیواری به معنی هزینه های اضافی قابل توجهی از یک سازنده خارجی است ، در حالی که بعضی از آشپزخانه ها به سادگی اجازه نمی دهند که این کار به روشی راحت انجام شود زیرا هود نمی تواند روی یک دیوار خارجی قرار گیرد.

هودهای چرخشی
هودهای چرخشی
هودهای چرخشی ، هوا را از آشپزخانه می گیرند و با استفاده از فیلتر ذغال ، آن را تمیز می کنند ، قبل از اینکه این هوای تمیز شده دوباره استفاده شود ، مجدداً به اتاق استفاده شود.

طرفداران:
فیلترهای زغال چوب در از بین بردن بوها از هوا بسیار مؤثر است.

فیلترها به راحتی مستقیم از تولیدکننده یا هر فروشگاه سخت افزاری خوب یا فروشگاه DIY در دسترس هستند.

هودهای چرخشی با فیلتر گریس جداگانه همراه هستند ، برای حذف قطرات روغن و خاک از هوا- اینها معمولاً فلزی هستند و پس از بیرون آوردن و تمیز کردن قابل استفاده مجدد هستند که بسته به نوع استفاده فقط در سال یکبار لازم است.

اندازه کوچکتر است و می تواند در هر نقطه از آشپزخانه قرار گیرد – برخلاف مدل استخراج کننده.

منفی:
فیلترهای زغال سنگ باید در فواصل منظم – معمولاً تقریباً در هر 12 ماه یا بیشتر – تعویض شوند – این به معنای هزینه طولانی مدت برای شما است.

در حالی که بوها را از هوا پاک می کند ، مسئله گرما و رطوبت را به طور کامل برطرف نمی کند ، بنابراین برخی از این موارد دوباره به داخل اتاق آزاد می شوند.

عبور هوا از طریق فیلتر به این معنی است که واحد نسبت به هود استخراج کننده از قدرت کمتری برخوردار است.

ویژگی های ویژه
هودهای عرضه شده در Wren همچنین از ویژگی های ویژه ای برخوردار هستند که می توانند زندگی در آشپزخانه را آسان تر کنند. به عنوان مثال ، چراغ های LED ، روشنایی متمرکز را برای اسباب کشی شما فراهم می کنند ، در حالی که برخی دیگر دارای حالت اتوماتیک در حال کار هستند. این بدان معنی است که پس از اتمام پخت و پز ، می توانید استخراج کننده را خاموش کنید و به مدت ده دقیقه دیگر مکش هوا را ادامه می دهید ، قبل از آنکه خود به خود خاموش شود. تمام هودهای ما نیز دارای تنظیمات سرعت هستند و به شما امکان می دهند بسته به شرایط شرایط سطح استخراج را تنظیم کنید. به عنوان مثال سرعت کم باید بخار از یک تابه کوچک مناسب باشد ، در حالی که می توان از سرعت بالایی برای از بین بردن دود هنگام سرخ کردن استفاده کرد.

ما در Wren اعتقاد داریم که تنها بالاترین کیفیت واحد بهترین هود خارجی و لوازم جانبی آشپزخانه شما را در اختیار شما قرار می دهیم. این بدان معنی است که از هر نوع هودی که برای آشپزخانه خود انتخاب کنید ، از دریافت یک وسیله با کیفیت بالا و تضمین شده از یکی از سه تولید کننده مشهور شریک ما: Faber، Matrix، CDA، Bosch و Neff اطمینان دارید. بنابراین به دامنه ما نگاهی بیندازید و ببینید که کدام هود مناسب برای طراحی آشپزخانه شما خواهد بود و به نیازهای آشپزی خود اهمیت می دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>