راهنمای خرید سینک آشپزخانه رایگان ما در مورد انتخاب سینک آشپزخانه مناسب برای خانه خود را بخوانید.

داخلی • نوامبر 2019

آشپزخانه قطب اصلی خانه است ، مکانی که در آن خانواده و دوستان برای ایجاد غذا و خاطره جمع می شوند. آشپزخانه خانه را تمام می کند و هنگام طراحی ، ملاحظات کلیدی شامل فضای ، گردش کار و طراحی داخلی می شود. سینک آشپزخانه از هر یک از این ملاحظات مهم عبور می کند ، بنابراین ما قصد داریم نحوه انتخاب سینک مناسب را برای شما خراب کنیم.

انتخاب سینک آشپزخانه مناسب برای خانه شما
همانطور که در سالن آشپزخانه آینده خود تحقیق می کنید ، مهم است که برخی از سبک های اصلی نصب را در نظر بگیرید ، زیرا می توانند مواد و سبکی را که انتخاب می کنید تعیین کنند. ما دو گزینه معمول نصب را بررسی خواهیم کرد – topmount و undermount.

قبل از خرید سینک خود ، با یک متخصص در مورد پروژه خود صحبت کنید. یک نصاب دارای مجوز می تواند به شما کمک کند تا تعیین کنید چه چیزی در طراحی جدید یا موجود بهترین عملکرد شما را دارد.

سینک ظرفشویی
سینک ظرفشویی Topmount رایج ترین و سنتی ترین نوع سینک ظرفشویی آشپزخانه است. اینجاست که سینک ظرف سوراخ بریده شده قرار می گیرد و لب سینک روی نیمکت در اطراف سوراخ قرار می گیرد. در صورت به روزرسانی ، می توان نصب و پاک کردن این سینک ها را آسانتر کرد. سینک های Topmount به طور کلی دارای یک دره کش هستند که آنها را برای آشپزخانه شما کاربردی تر می کند ، اما فضای کمی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. سینک های Topmount معمولاً دارای لبه های بیرونی و داخلی گرد هستند. آنها در طیف وسیعی از اندازه ها و پیکربندی ها قرار می گیرند و دامنه قیمت از سطح ورودی تا حق بیمه دارند.

سینک آشپزخانه Everhard Nugleam Edge

این کوله پشتی مجرد Nugleam Edge 800 ما با سینک آشپزخانه Drainer است. این سینک Topmount دارای یک سینی زهکشی سخاوتمندانه و دارای یک حاشیه مدرن و تیز است که متناسب با هر نوع طراحی آشپزخانه است.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره این سینک ، اینجا را کلیک کنید.

سینک های زیر آب
خرید سینک ظرفشویی گرانیتی زیر پوسته همچنان با دسترسی بیشتر مواد بنزینی به دست می آیند و صاحبان خانه به یک طراحی مدرن برای آشپزخانه خود می روند. این نوع سینک در زیر نیمکت نشسته و جلوه ای بی نظیر ایجاد می کند.

سینک های Undermount در طیف وسیعی از اندازه ها و پیکربندی ها قرار می گیرند. این سینک ظرفشویی ها همچنین با لوازم جانبی اضافی از جمله درزگیر و تخته خردکن در دسترس هستند. از آنجا که نصب به مواد بنچاپ شما بستگی دارد ، قبل از خرید و نصب با نصاب مجاز خود مشورت کنید.

این سینک ظرفشویی Square و Plus یک و نیم کاسه کاسه ای با لوازم جانبی است که مناسب برای نصب کم کاری می باشد.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره این سینک ، اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده لوازم جانبی اینجا را کلیک کنید.

اندازه مناسب را پیدا کنید
سینک های آشپزخانه Topmount و Undermount در اندازه های مختلفی قرار می گیرند ، بنابراین آنچه شما انتخاب می کنید به فضای موجود شما و میزان استفاده شما از آشپزخانه بستگی دارد. طراحی عالی آشپزخانه عملکرد را در ذهن خود حفظ می کند ، که این امر نیاز به درک نیازهای شما در آشپزخانه و طراحی فضای شما در این زمینه دارد. آیا شما با وسایل بزرگی که برای شستن آنها لازم است طبخ می کنید؟ آیا شما یک نیمکت برای کار با یا سطوح دیگری که می توانید برای تهیه غذا استفاده کنید ، دارید؟ توصیه ما این است که فضای موجود را اندازه گیری کنید تا بدانید که با چه چیزی کار می کنید و سپس به این فکر کنید که به چه مقدار فضای آزاد نیاز دارید. توصیه می شود برای آماده سازی و تمیز کردن مواد غذایی ، از هر دو طرف سینک ، فضای مخصوص بنچاپ را رزرو کنید.

دامنه ظرفشویی آشپزخانه Nugleam Edge

انتخاب مواد مناسب
سینک ظرفشویی آشپزخانه معمولاً از جنس استنلس استیل است ، اگرچه ما شاهد هستیم که مواد مختلف دیگری نیز به بازار آسیب دیده اند. انتخاب مواد مناسب به ترجیح خودتان و اینکه چگونه آشپزخانه خود را طراحی کرده اید کم می شود.

در زیر برخی از گزینه های مواد سینک ظرفشویی آشپزخانه را مشاهده کنید:

فولاد ضد زنگ – متداول ترین و سنتی ترین مواد مورد استفاده ، با دوام و ماندگار است.
کوارتز – به زودی به محدوده ما می رسد ، کوارتز برای کسانی است که به دنبال ساختن سینک آشپزخانه قطعه قهرمان آشپزخانه هستند. این پایان همچنین برای افرادی که طرح رنگ تیره دارند و وسایل تیره برای هماهنگی دارند ایده آل است.
بتن – افزایش محبوبیت. این ماده سنگین که زمانی قدیمی بود ، دوباره و روند جدیدی پیدا کرده است.

این کاسه Squareline Plus Single Bowl ما با Drainer است که برای نصب زیرنظر عالی است.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره این سینک ، اینجا را کلیک کنید.

آشپزخانه کوارتز Everhard غرق می شود

نمونه ای از کوارتز یک و نیم کاسه عالی جدید مرسوم ، مد روز ما با Drainer Sink.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره این سینک ، اینجا را کلیک کنید.

خط پایین: چگونه انتخاب کنیم
در اینجا چند روش سریع برای محدود کردن آن آورده شده است:

نصب – با یک مجوز نصب کننده مشورت کنید. آیا این یک بنچاپ موجود است یا جدید؟ آیا محدودیت هایی با مواد بنچاپ شما وجود دارد؟ چه سبک نصب با طراحی آشپزخانه شما کار می کند؟
شکل و اندازه – فضای شما چقدر است؟ چقدر از سینک استفاده می کنید؟
ماده – آیا شما یک سبک سنتی یا یک قطعه بیانیه می خواهید؟ به کل طراحی آشپزخانه فکر کنید تا مشخص کنید چه چیزی به بهترین شکل ممکن کار خواهد کرد.
به دست نیاز دارید؟ برای بهترین نتیجه ، ما همیشه توصیه می کنیم که سینک شما توسط یک نصاب مجاز نصب شود.

برای مشاهده دامنه سینک آشپزخانه ما اینجا را کلیک کنید.

برای اطلاعات دقیق تر ، یک خرده فروش در نزدیکی خود پیدا کنید یا برای تماس با ما اینجا را کلیک کنید.