راهنمای انتخاب سینک

انتخاب سینک غالباً کمی بیشتر از قیمت پایین می آورد. اما در Prochef ، ما معتقدیم که هر کس سزاوار محصولی است که کاملاً متناسب با نیازهای آنها باشد. در اینجا چند سؤال وجود دارد که هر مشتری باید از آنها بخواهد تا روشنگری کند.

 1. چگونه می توان شماره محصول را خواند؟
  شماره محصولات شامل کلیه اطلاعات مربوط به مجموعه ، نصب ، ابعاد و رنگ سینک می باشد.

A. نمونه شماره سینک:

شماره سینک Prochef

B. نمونه شماره شبکه:

شماره شبکه Prochef

ج – نمونه شماره صفحه برش:

معایب سینک گرانیتی

 1. هنگام خرید سینک چه مواردی را شامل می شود؟
  سینک های Prochef به راحتی نصب می شوند. به همین دلیل تمام سینک های ما به سخت افزار مورد نیاز نصب ، الگوی برش و راهنمای نصب و نگهداری مصور ارائه می شوند. ما همچنین با استفاده از همه محصولات ما یک دستگاه پاک کننده سینک را ارائه می دهیم.
 2. آیا باید فولاد ضدزنگ یا آتش خاموش انتخاب کنم؟
  سینک ظرفشویی سخت ترین قسمت کار آشپزخانه شما است ، بنابراین علاوه بر اینکه به ظاهر فکر می کنید ، باید قبل از انتخاب ، موادی را که سینک ساخته شده است در نظر بگیرید.

سینک های ProInox بیشتر در آشپزخانه ها متداول هستند زیرا با تجهیزات فلز ضدزنگ مطابقت دارند. می توانید از یک خط سینک دستباف یا برجسته با سبک مدرن یا سنتی استفاده کنید. این محصولات برای نصب topmount و undermount در دسترس هستند.

سینک ظرفشویی ProTerra از سنگ فرش قالب ساخته شده ، ماده ای به اندازه زمان ساخته شده است. این محصولات به لطف پوشش سفید براق و غیر متخلخل ، از نظر بهداشتی و تمیز کردن آسان هستند. همچنین در برابر تراشه ها و ترک ها بسیار مقاوم هستند. در هر چهار طرف مینا شده است ، سینک های ProTerra M125 می توانند به چندین روش نصب شوند. صرف نظر از مواد آن ، می توان آنها را در برابر هر نوع میز گرم نصب کرد.

4- آیا می توانم یک سینک برتر یا زیر آب بزنم؟
قبل از تصمیم گیری در مورد نوع نصب مناسب برای سینک خود ، countertop خود را در نظر بگیرید. برای پنهان کردن لبه های برش و کمک به جلوگیری از قالب ، نصب Topmount برای روکش های روکش ، چوب و کاشی و سرامیک توصیه می شود. لبه پایین مشخصات ما همچنین پاک کردن آب و مواد زاید از روی میز را آسان می کند. با این حال ، برای میزهای کوارتز ، گرانیت ، سنگ مرمر و میزهای Corian ممکن است نصب برتر یا زیرپایی را انتخاب کنید. همچنین ممکن است بخواهید عوامل دیگری مانند سبک یا عملکرد را در نظر بگیرید.

 1. چگونه می دانم چه اندازه را انتخاب کنم؟
  در اینجا سؤال اصلی مطرح است: آیا شما در همان پیشخوان سینک را تعویض می کنید یا این یک نصب جدید است؟

در حالت اول ، پیشخوان در حال حاضر موجود است و از قبل سوراخ هایی برای قرار دادن سینک قدیمی بریده شده است ، بنابراین گزینه های اندازه شما محدود است. سینک جدید باید به همان اندازه یا بزرگتر از نوع قدیمی باشد. مراقب باش! از آنجا که کابینت های شما نیز در همان مکان قرار دارند ، شما باید فضای کابینت را زیر سینک اندازه بگیرید و یک مدل برتر را انتخاب کنید که متناسب باشد (به سوال 7 مراجعه کنید).

در مورد دوم ، هنوز هیچ خللی در countertop شما وجود ندارد. این گزینه گزینه های بیشتری را به شما منتقل می کند ، اما شما هنوز هم باید قبل از انتخاب نهایی ، اندازه کابینت زیر سینک را در نظر بگیرید (به سوال 7 مراجعه کنید).

پس از تعیین حداکثر ابعاد ، زمان آن است که در نظر بگیرید که چقدر از سینک استفاده می کنید. آیا آشپزهای خانه شما از آن استفاده می کنند کمی یا زیاد؟ آیا معمولاً از گلدان و قابلمه بزرگ استفاده می کنید؟ اگر چنین است ، شاید بهتر باشد که یک کاسه بزرگ تنها داشته باشید. آیا می توانید واحد دفع زباله را نصب کنید؟ آیا شما می توانید با شستن ظرف های خود دست خود را بگیرید؟ در این حالت ، دو کاسه ایده خوبی خواهد بود.

 1. کدام پیکربندی کاسه بهترین است؟
  پس از انتخاب مواد ، نوع نصب و اندازه سینک خود ، تمام آنچه برای تصمیم گیری باقی مانده است تعداد کاسه ها و عمق آنها است.

برای تصمیم گیری در مورد تعداد کاسه های مورد نیاز خود ، به اندازه آشپزخانه خود و نحوه استفاده از سینک خود توجه کنید. یک کاسه منفرد برای فضاهای کوچکتر با فضای کاری countertop کمی مناسب است. کاسه های دوتایی قابلیت مانور بیشتری دارند زیرا به عنوان مثال می توانید از یک طرف برای شستن ظروف و دیگری برای شستشو یا خشک کردن استفاده کنید.

در مورد عمق سینک ، میانگین 8 “یا 10” است. بنابراین از خود بپرسید که آیا از گلدان ها و قابلمه های بزرگ استفاده می کنید یا خیر. در این صورت ، احتمالاً به یک کاسه عمیق 10 اینچ برای دست زدن و تمیز کردن آسان نیاز دارید.

 1. چگونه اندازه کابینت زیر سینک را اندازه گیری کنم؟
  برای هر مدل ، Prochef اندازه کابینت را پیشنهاد می کند. به عنوان مثال ، یک سینک ظرفشویی با کاسه 25 اینچی ، ما به یک کابینت 30 عریض توصیه می کنیم تا فضای کافی برای نصب صحیح سخت افزار نصب داشته باشد.

آیا شما آماده اندازه گیری اندازه کابینت خود هستید؟ در اینجا مثالی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند:

چگونه می توان حداقل عرض را روی کابینت خود جابجا کرد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>