راز #1 از فروشندگان موفق

[ad_1]

این که آیا آن است که یک تصمیم آگاهانه در بخشی خود را و یا فقط چیزی که اتفاق می افتد بدون مشارکت آگاهانه منجر به توسعه کسب و کار و دیگر هنرمندان بالا تمرکز بر توسعه ذاتی خود را نقاط قوت به جای اصلاح خود را درک نقاط ضعف.

آن است که ساده و تمایز اما یکی که جدا رایج و عادی از بین مردم انجام در بالای خود را در این زمینه. فروشندگان موفق حرکت با جزر و مد و انجام فعالیت هایی که می آیند به طور طبیعی به آنها. آنها سعی کنید به چیزی است که آنها هستند. اما آنها نه تنها خود را قبول استعدادهای ذاتی موفق فروشندگان نیز توسعه این استعدادها را در سطح جهانی قوت.

فروشندگان موفق و دیگر نوازندگان برتر می دانیم که تمرکز بر روی به اصطلاح نقاط ضعف و عیوب منفی تمرکز بر آنچه که تصور می شود وجود ندارد در زندگی خود را. آنها می دانند که هنگامی که تمرکز بر روی محدودیت های آنها را تجربه محدودیت در زندگی خود را. بیشتر از آنچه که آنها به’t می خواهید خود را آشکارا زمانی که ذهن مجاز ساکن تحتانی.

این است که می گویند که بالا اجرا را مدیریت کنید نقاط ضعف خود را, اما آنها سرمایه گذاری صفر در تلاش برای تغییر آن ضعف به قدرت است. آنها خودشان را با همسالان است که مکمل نقاط قوت به جای تلاش برای تبدیل شدن به چیزی در آنها نیست. تمرکز بر نقاط قوت مجوز ذهن به ساکن بر ویژگی های شخصی است که منحصر به فرد شماست.

تمرکز بر نقاط قوت-توسعه پتانسیل:

* اساسا بهبود در عملکرد شغلی

* افزایش خود را به طور کلی احساس رضایت

* آموزش ذهن برای تمرکز بر خوب

* ساخت و پایدار و حمایت تیم

* کاهش نیاز به مطابقت با انتظارات دیگران

* از بین بردن مرزهای خود را به موفقیت

* بهبود اعتماد به نفس خود را

* جلب مردم به سوی خود انرژی مثبت و چشم انداز در زندگی

در زمان من در این زمینه که در آن من بود کشت مخاطبین من صرف زمان بسیار کمی در یادگیری چگونه به نوبه خود یک ضعف به قدرت است. من می’t می گویند که این یک تصمیم آگاهانه از معدن در آن زمان من فقط به طور طبیعی می خواستم به تنها چیزهایی که به من احساس خوب است. بار وجود دارد که من کار من نیاز به انجام چیزهایی که من لذت بردن از, اما هر زمان که من تا به حال آزادی من به سادگی ترک انجام فعالیت هایی که ضعیف من است. بیش از زمان یاد گرفتم که من صرف زمان اضافه کردن مهارت ها و دانش که من پشتیبانی, طبیعی, نقاط قوت و توانایی های بهبود عملکرد من بیشتر از زمانی که من صرف زمان تلاش برای بهبود نقاط ضعف من.

برای مثال در سال های اولیه من به عنوان یک توسعه دهنده کسب و کار من در زمان برخی از آموزش ابراز وجود به این صفت دیده می شود به عنوان مهم در فروش. من خواهد بود قاطعانه زمانی که من نیاز به, بود اما هرگز یک صفت است که من عینک بسیار خوبی است. من آشکار عدم ابراز وجود به عنوان یک مسئولیت توسط مدیران و توسط خودم. پس از صرف مقدار قابل توجهی از زمان و پول در آموزش ابراز وجود من می تواند درک مفاهیم به خوبی به اندازه کافی اما هنوز هم آن را در من به آن اعمال می شود به نقش من به عنوان یک فرد فروش. بنابراین اساسا پس از یک سرمایه گذاری قابل توجهی در این آموزش واقعا هیچ چیز به حمایت از عملکرد من به عنوان یک فرد فروش. اگر هر چیزی من احساس می کنم که این مجموعه آموزشی من به دلیل این که من شنا کردن در برابر زمان. آن زمان من صرف تلاش برای یادگیری این صفت مرا بسیار ناراحت کننده است. من در تلاش بود برای پوشیدن یک برچسب زد که خلاف طبیعت است. اساسا من در تلاش بود به یاد بگیرند که چگونه به کمتر مثل خودم و بیشتر شبیه من فکر کردم من قرار بود.

تلاش برای اصلاح این ضعف به من احساس ضعیف و خسته و تهی از هر گونه الهام بخش انرژی است. من احساس خوبی در مورد خودم و یا توانایی های ذاتی من می دانستم که من تا به حال. چون تمرکز من در آنچه که من فاقد, من سقوط به رکود در طول این زمان.

زمانی که من در نهایت ارتباط بین سرمایه گذاری در نقاط قوت و تعالی عملکرد هیجان و آرامش خاطر از امکانات نامحدود جایگزین ترس و اضطراب و defensiveness من قبلا احساس فاقد ویژگی های خاص.

هنگامی که من شروع به تمرکز بر روی نقاط قوت, من شروع به درک و توجه به نقاط قوت در دیگران نیز هست. من احاطه خودم با افرادی که دوست داشت انجام چیزهایی که من نداشت. ما تا به حال باز گفتگو در مورد نقاط قوت ما می دانیم که در آن ما می تواند با تکیه بر یکدیگر است. سپس ما اجازه خودمان آزادی خلاقانه ساختار کار ما به طوری که ما می تواند هر یک از تمرکز بر روی آنچه که ما لذت می برد بیشتر است. هر تیم توابع بهترین زمانی که هر عضو می داند که در آن آنها می توانند با تکیه بر دیگر اعضای تیم بیشتر است. محض لذت بردن ما هر رو از استفاده شخصی خود ما نقاط قوت روزانه پرتاب موفقیت تیم ما.

شما باید از این ظرفیت در درون شما به بی نهایت ایجاد و گسترش مهربانی و خوبی در همه جا. این همه می تواند شروع با نگه داشتن تمرکز خود را بر روی خود و توانایی های منحصر به فرد و قوت ذاتی. شما باید قدرت را به مردم ترک با ماندگاری احساس الهام به سادگی مثبت داشتن تمرکز بر روی نقاط قوت و دیدن خوب همه در اطراف شما. آن است که این ماندگاری احساس است که افزایش شما بالاتر از معمول و عادی است.

©2007 تری رولت McCartney & فروش یک تفاوت Inc. – www.SellingADifference.com [http://www.sellingadifference.com]

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>