ده راز موفقیت از جزایر

[ad_1]

ضرب المثل های کتاب عهد عتیق شد گردآوری شده توسط شاه سلیمان تقریبا 3000 سال پیش. با اینحال این پادشاه اسرار باقی می ماند به عنوان مربوطه و عملی به عنوان زمانی که برای اولین بار می گذراند. این تعجب آور نیست. طبیعت انسان تغییر نکرده است در این فاصله هزار سال.

فصل سوم از ضرب المثل ها که نوشته شده بود به تنهایی به ده اسرار موفقیت. هفت اسرار و گذشته هر یک با یک وعده نشان دادن آنچه می توان انتظار داشت (به عنوان یک قاعده کلی) هنگامی که آن اندرز به دنبال آن است. در این مقاله با اقتباس از آن اسرار به عنوان مشاوره کسب و کار.

راز 1: حفظ قانون; شما می خواهید برای دریافت بیشتر از روز خود را زندگی می کنند طولانی تر و بیشتر صلح است.

ما موجودات اخلاقی. زندگی با اصول اخلاقی باعث می شود کسب و کار ساده تر نگه می دارد ما جای پای امن و سپر ما از یک معامله خوب از نگرانی و اندوه و ننگ. هنگامی که ما در حال انجام آنچه درست است ما می تواند تمرکز بیشتری بر روی مسائل در دست نسبت به زمانی که ما در حال پریشان منفی مانند ترس از کشف. (قانون 1 است که بر اساس ضرب المثل ها 3:1,2)

راز 2: نوع و صادقانه; سپس شما را پیدا خواهد کرد به نفع با خدا و مردان است.

بسیاری از ما قدردانی از کسی که به ما می دهد یک کلمه دلگرم کننده می ایستد با ما که ما را یک اشتباه می کند و پرتاب کتاب به ما. ما قدر کسانی که نمی گراز اعتبار ما. و ما قدر کسانی که نگه داشتن کلمه خود را. یک مطالعه نشان داد که یکی از ویژگی های چند که اکثر میلیونرهای خود ساخته مشترک است که آنها نگه داشتن کلمه خود را. (بر اساس ضرب المثل ها 3:3,4)

راز 3: اعتماد کامل به خدا; شما در پیدا کردن جهت و بسیار سالم.

هیچ یک از ما می توانید ببینید پایان از ابتدا. اما کسانی که اعتماد به خدا نیاز نیست اخم هنگامی که کسب و کار دستخوش معکوس. آنها نمی کشند اگر بازار سهام فرو و یا یک کارخانه می سوزد. آنها معتقدند خدا در نهایت خوب را از چنین رویدادی است. کاملا به سادگی قرار داده و اگر ما به خدا ما در معاملات کسب و کار او راهنمای ما حتی اگر ما آن را درک نمی کنند ، دانستن این ما کمک می کند تا برای غلبه بر جدی معکوس. جزئیات زندگی کوروش McCormick, جان Wanamaker یا B. Lewis Tappan اگر شما شک این. مطالعات نشان داده اند که کسانی که خود را در نظر مؤمنان منجر شادتر زندگی بیش از همه. (بر اساس ضرب المثل ها 3:5-8)

راز 4: سخاوتمندانه نسبت به خدا و مردم; شما باید بیشتر برای نشان دادن آن.

جزایر به رسمیت شناخته شده است که کسانی که افتخار خدا اول از هر آنچه که به دست آوردن آنها (که شامل دادن به واقعی خیریه) تمایل به رونق. یکی از دلایلی که ممکن است سلامت روانی ، افرادی که احساس سپاسگزار تمایل به شادتر خواهد بود. افرادی که به اشتراک گذاشتن با دیگران لذت misers هرگز می توانید بدانید. همچنین هنگامی که ما به, ما مجبور به فکر می کنم با دقت بیشتری چگونه به استخدام آنچه که ما را ترک کرده اند. این باعث می شود ما بهتر مدیران. (بر اساس ضرب المثل ها 3:9-10)

راز 5: قبول اصلاح; آن را نشانه خدا شما را دوست دارد.

ما نیاز به یادگیری از اشتباهات ما. در زندگی خود من توبیخ شده است که اغلب بهترین معلم من. اگر خدا به شما فکر نجات او را درست شما. (بر اساس ضرب المثل ها 3:11-12)

راز 6: اصول یادگیری و علم در پشت کسب و کار خود را; شما اشتباهات کمتر بهتر زمینه را برای تصمیم گیری های خود را و خواب راحت تر.

جزایر پیچیده ششمین راز موفقیت در داخل کلمات ستایش خرد. واقعیت این است که ما باید یاد بگیرند علم و اصول صدا در پشت هر کسب و کار ما در تعامل است. قوانین اقتصاد نمی تواند مسخره با مصونیت از مجازات هر یک بیش از قوانین آیرودینامیک. (بر اساس ضرب المثل ها 3:13-24)

راز 7: آرامش در طول بحران; اعتماد به خداوند به جای پای خود را نمی خواهد ،

کیپلینگ یک شعر نوشتم که آغاز می شود و به پایان می رسد مثل این:

اگر شما می توانید نگه دارید سر خود را هنگامی که همه در مورد شما

در حال از دست دادن ایشان و سرزنش آن بر شما…

مال تو است و زمین و آنچه که در آن

و – که – شما خواهید بود یک مرد پسر من!

شعر خود را مناسب است تفسیر در جزایر هفتم راز است. (بر اساس ضرب المثل ها 3:25,26)

راز 8: پرداخت در یک مد به موقع.

هیچ کس قدردانی گفته بودن چک است که در ایمیل هنگامی که آن را نیست. کارکنان خود را پرداخت و طلبکاران در یک مد به موقع در صورت وجود هر گونه راه ممکن برای انجام این کار است. این دستاوردهای شما احترام و اعتماد به نفس از کسانی که شما را در مقابله با. (بر اساس ضرب المثل ها 3:27,28)

راز 9: تحمل رقابت است.

آیا شما به یاد داشته باشید روز از جنگ گاز هنگامی که ایستگاه سعی کردم به رانندگی هر یک از دیگر از کسب و کار توسط undercutting قیمت های خود را? در جنوب شرقی آسیا و باندهای کشته رقبا در حق رای دادن جنگ بین محصولات مشابه است. این یک فقیر مدل کسب و کار. امروز ما می دانیم که اگر شما با قرار دادن دو داروخانه یا دو فروشگاه های مواد غذایی در یک گوشه هر دو را معمولا بهتر از هر یک به تنهایی. رقابت خوب است برای کسانی که کار سخت و استفاده از روش های نوآورانه برای داشتن بالاترین استانداردها در برابر رقبا است. (بر اساس ضرب المثل ها 3:29,30)

راز 10: شرکت در نمایشگاه شیوه های کسب و کار; سپس شما باید خداوند را در کنار خود.

هر نوع از کسب و کار اجباری خرید و فروش, آیا توسط یک شرکت mob, کارگری, اتحادیه صنفی و یا دولت لطمه می زند و اقتصاد به عنوان یک کل. زمانی که اسپانیا اخراج یهودیان آن اقتصاد خود را فرو ریخت. زمانی که بلوط مورد آزار و اذیت بانکداران که نمی خواهد به وام های رهنی برای کسانی که نمی تواند بازپرداخت آن کمک به یک وضعیت که در آن بازار مسکن سقوط کرد و به ایالات متحده رفت و به یک بحران اقتصادی. در یک مقیاس کوچکتر کسب و کار است که مردم را به امضای اسناد و یا که ارائه کاه چاپ خوب از دست دادن اعتبار. وجود دارد وب سایت من بازدید بار اما نمی خواهد دوباره مراجعه کنید چرا که آنها فریب من با قبل از بررسی دکمه اشتراک. اینها همه اشکال اجبار. رسیدگی علنی و منصفانه. منافع بلند مدت بسیار فراتر از هر چیزی در این جهان است. به عنوان جزایر قرار داده و آن را خداوند لعن و نفرین است که در خانه ستمکار: اما او برکت زندگی از فقط. “مطمئنا او scorns این scorners: اما او می دهد و فضل فروتن. حکیم وارث جلال: اما شرم باید ارتقاء احمق.” (بر اساس ضرب المثل ها 3:31-35)

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>