دانلود کتاب تاریخی

به گفته ایران پیپر ، تقریباً 100 روز پس از شیوع تاج ویروس در ووهان چین ، دولت چین اعلام کرد که ممکن است برخی از فروشگاه های مواد غذایی در ووهان افتتاح شود ، اما کتابفروشی دانلود کتاب تاریخی منطقه ولسوالی ژانگنگ از اولین کسانی بود که کتاب می فروخت. وی خطر انقباض ویروس تاج را پذیرفت و کار خود را از سر گرفت. گفته می شود که این محله محل تولد ویروس تاج بوده است.

طبق آمارهای ایالتی ، حدود هزار کتابفروشی دانلود کتاب تاریخی در ووهان چین وجود دارد که هیچکدام جرات جرات بازگشایی به جز کتابفروشی دانلود کتاب تاریخی را ندارند. آقای چنگ ، ​​بنیانگذار و صاحب كتابفروشی ، می گوید بسته شدن سه ماهه كتابفروشی دانلود کتاب تاریخی ما را در آستانه ورشكستگی قرار داده است ، اما بیش از مشكلات اقتصادی ، تعهد ما را برای اطلاع رسانی و فروش كتاب های ما بازگرداند.

در روزهایی که به ساکنان ووهان اجازه داده شد فقط دو ساعت به این شهر سفر کنند ، کتابفروشی چنگ سعی کرد از آن ساعات محدود برای تبلیغ و فروش کتاب استفاده کند. چنگ گفت: “مردم از دانلود کتاب تاریخی در روزهای اولیه می ترسیدند اما به تدریج فروش کتاب افزایش یافت و ما موفق شدیم.” او می گوید برخی از دوستانش در کتابفروشی های دانلود کتاب تاریخی در اثر تاج جان خود را از دست دادند ، اما تعهدات کاری وی باعث شده است که او از این حوادث چشم پوشی کند.

با توجه به روزهای اول کار خود در Korona ، چن می گوید که تشکر از مردم برای شروع یک کتابفروشی دانلود کتاب تاریخی یک قدرت قبلی برای نگه داشتن کتابفروشی بود. روز سختی بود اما خیلی دلگرم کننده بود که مردم از کنار کتابفروشی قدم می زدند و از ما برای بازگشایی آن تشکر کردند.
محققان دانشگاه کارنگی در انگلستان به تازگی نتایج مطالعه جدید خود درباره خواندن و یادگیری کودکان را منتشر کرده اند ، که نشان می دهد خواندن کتاب های داستان با تصاویر تأثیر بهتری در یادگیری و درک کودکان دارد. اریک تایسون ، استاد ارشد و رئیس دانشکده روانشناسی و علوم اجتماعی و رئیس تیم تحقیق ، می گوید که کتاب های تصویری بهتر از سایر کتاب ها در یادگیری هستند.

دکتر تیزسون با اعلام نتایج این مطالعه که در مجله معتبر روانشناسی رشد و توسعه انگلیس منتشر شده است ، معتقد است کتابهای داستان و کتابهای تصویری غیر داستانی می توانند به کودکان بهتر آموزش دهند و عموماً به کودکان خردسال نیز می آموزند که عکس هایی با متن ها این یکی از ضروریات است.

وی گفت: “تحقیقات میدانی در مورد کودکان نشان داده است که کتابهای چاپی یا الکترونیکی تصویر برای یادگیری و آموزش کودکان ضروری است و این هیچ ارتباطی با نوع کتاب ندارد.” حتی استفاده از تصاویر صحیح و مؤثر به همراه متن و داستان به کودکان کمک می کند تا به خواندن علاقه مند شوند.

تیزن گفت: “علاوه بر استفاده از عکس با کودکان برای دانلود کتاب تاریخی ، بهتر است از پاداش و پاداش استفاده کنید تا آنها را به یادگیری و یادگیری دیرتر در زندگی انگیزه دهید.” کودکان وقتی انگیزه یادگیری می گیرند بهترین چیزها را می آموزند ، اما این انگیزه در سالهای اول زندگی فقط با ایجاد علاقه به خواندن فراهم می شود.

یک مطالعه دانشگاه کارنگی در مقایسه با کتابهای چاپی و الکترونیکی نتایج جالبی پیدا کرد ، که نشان می دهد نسل جدید کودکان محتوای کتاب های الکترونیکی عکس را بهتر از کتاب های چاپی درک و درک می کند.

با توجه به یافته های دانشگاه ، استفاده از تصاویر و انیمیشن ها به همراه داستان و متن در درجه اول انگیزه غیرمستقیم برای تمرکز و حافظه کودکان است که با تحقیقات علوم اعصاب نیز تأیید می شود.

متخصصان مغز و اعصاب از تیم تحقیقاتی دانشگاه انگلستان اسکن مغزی را ثبت کردند و دریافتند که دوپامین در مغز کودکانی که از کتاب عکس استفاده می کنند بیشتر از کسانی است که از دانلود کتاب تاریخی بدون عکس استفاده می کنند. به نظر می رسد تصاویر در کتابهای درسی و داستان ترشح هورمونهای مغزی ، به ویژه دوپامین را تحریک می کند و باعث بهبود یادگیری و حافظه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید