دانلود کتاب از گوگل بوک

خاطرات ریاست جمهوری تجارت بزرگی دانلود کتاب از گوگل بوک است. اگرچه هیچگاه نام کتاب رئیس جمهور سابق شنیده نشده است ، اما دونالد ترامپ به عنوان نویسنده با چالشی بی نظیر روبرو خواهد شد.
آیا هیچ ناشری خاطرات ترامپ را خریداری می کند؟
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران ، خاطرات ریاست جمهوری از نظر تاریخی همیشه دانلود کتاب از گوگل بوک یک رویداد مهم در دنیای کتاب بوده است. آنها از این طریق درآمد زیادی کسب می کنند. انتشار دفتر خاطرات اغلب حرفه ای برای سردبیران و ناشران است. اما احتمال انتشار کتاب جدید توسط رئیس جمهور فعلی ، که ممکن است به فکر فروش خاطرات خود پس از ترک کاخ سفید باشد ، بیش از ناشران در نیویورک استرس آور است. گرچه کتاب رئیس جمهور سابق هرگز پذیرفته نشده است ، دونالد ترامپ به عنوان نویسنده با چالشی منحصر به فرد روبرو خواهد شد که می تواند وی را مجبور کند برای فروش کتاب بالقوه خود فراتر از منهتن باشد.

ناشران ویکلی با نمایندگان ، سردبیران و دیگر کارشناسان صنعت نشر صحبت کردند – آنها که دانلود کتاب از گوگل بوک با توجه به شرایط فرضی و حساس خود ، اغلب به شرط ناشناس ماندن صحبت می کردند – در مورد دلایل مختلف جعلی نبودن معامله برای کتاب ترامپ.

نیویورک پست در مقاله ای نوشت که مبلغی که رئیس جمهور پس از خروج از کاخ سفید برای دفتر خاطرات خود دریافت می کند می تواند به 100 میلیون دلار برسد ، اما اکثر منابع در Publisherswickley می گویند این رقم دانلود کتاب از گوگل بوک بیش از حد است. اگرچه تعداد کمی در مورد درخواست ترامپ برای چنین مبلغی به توافق رسیده اند ، اما برخی معتقدند رقم واقع بینانه تری بین 30 تا 40 میلیون دلار است. در مورد رقمی که ممکن است در هر مذاکره بسیار زیاد به نظر برسد صحبت های زیادی وجود داشت: 65 میلیون دلار؛ مبلغی که میشل و باراک اوباما برای معامله کتابهای خود از انتشارات خانه تصادفی پنگوئن دریافت کردند.

در حالی که بسیاری از منابع حدس می زنند که ترامپ ممکن است بیش از توافق با اوباما درخواست کند ، اما دانلود کتاب از گوگل بوک تعداد کمی معتقدند که توافق برای اوباما می تواند معیار تلقی شود اگر دلیل دیگری غیر از امضای قرارداد برای چندین کتاب وجود داشته باشد. . اینکه آیا ترامپ می تواند مانند هر اوباما دیگری بفروشد – “ظهور” میشل اوباما 8.2 میلیون نسخه در ایالات متحده و کانادا فروخته است – دانلود کتاب از گوگل بوک یک سوال عمومی است.

اگر مسئله مالی را کنار بگذاریم ، بزرگترین مانع تجارت کتاب ترامپ در یک نشریه مهم ، اختلاف نظرهایی است که می تواند در صنعتی با نیروی کار و پایگاه نوشتن ایجاد کند که کاملاً چپ گرا است. طی سه سال گذشته ، مقامات و نویسندگان علناً با انتشار دو کتاب مهم توسط ناشران اصلی خود مخالفت کرده اند: دفترچه خاطرات وودی آلن و انتشار میلو یناپولس توسط سایمون و شوستر. در پرونده آلن دانلود کتاب از گوگل بوک، کارمندان هچ در اعتراض به انتشار زندگینامه وی اخراج شدند و تعدادی از نویسندگان برجسته ، سایمون و شوستر ، تهدید کردند که اگر می خواهد کتاب را منتشر کند ، دیگر با او همکاری نخواهند کرد. اگرچه مشخص نیست که اعتراضات به کتاب ترامپ ممکن است چگونه باشد – کارمندانی که اکنون از خانه کار می کنند نمی توانند از نظر جسمی شغل خود را ترک کنند و اینکه آیا رئیس جمهور سابق ، هر چقدر اختلاف نظر داشته باشد ، دانلود کتاب از گوگل بوک می تواند مانند نویسندگان واکنش نشان دهد ، تردید وجود دارد. . – این فرصت می تواند بر هر مذاکره بالقوه سنگینی کند.

فرانک برایدن ، مدیر Premier Outers ، آژانس ادبی نمایندگی تعدادی از نویسندگان محافظه کار ، معتقد است که دانلود کتاب از گوگل بوک ترامپ با توافق احتمالی کتاب خود مشکلی نخواهد داشت. وی گفت: ویراستاران مستقل بزرگی وجود دارند كه قطعاً در نظر دارند خاطرات رئیس جمهور ترامپ را منتشر كنند. ممکن است در میان برخی از کارمندان و نویسندگان اختلاف نظر یا اقدام داخلی وجود داشته باشد. اما فکر نمی کنم دلایلی که منجر به تصمیمات وودی و میلو شد در این مورد صدق نمی کند. “مشاهده چنین تلاش هایی از نظر تبعیض آمیز دشوار است.”

آدام بلو ، پیشگام صنعت چاپ و نشر که تقریباً در هر انتشارات بزرگ کار می کرد و اکنون سردبیر اجرایی در Bombdair Books ، ناشر محافظه کار در PosthillPress است ، گفت که ترامپ مستحق توافق با یک ناشر بزرگ است ، اما گفت که این ممکن نیست . دانلود کتاب از گوگل بوک وی توضیح داد: “این وضعیت برای ناشر دشوار است.” انتشار یک تجارت است و تردیدی نیست که دونالد ترامپ کتاب های خود را می فروشد. وقتی من سارا پیلین را در سال 2009 منتشر کردم ، او 2.5 میلیون نسخه فروخت. وی در آن زمان فرماندار سابق آلاسکا بود. من حدس می زنم ترامپ در هفته اول می توانست یک میلیون نسخه از کتاب خود را بفروشد. “در نتیجه ، این یک پیشنهاد بسیار جذاب برای ناشر است.”

دیدگاهتان را بنویسید