دانلود فیلم جنایی

آنچه دوست داریم
فیلم ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

شامل فیلم های جدید و شناخته شده است.

بارگیری ها مستقیماً در دستگاه تلفن همراه شما ذخیره می شود.

دانلود فیلم خارجی بدون سانسور عاشقانه
این فقط به عنوان بخشی از اشتراک پرداخت شده شما رایگان است.

فیلمهای بارگیری شده نمی توانند در جای دیگر کپی شوند یا با دیگران به اشتراک گذاشته شوند.

اگر قبلاً هزینه اشتراک فیلم را پرداخت کرده اید ، ممکن است واجد شرایط باشید که آن فیلم ها را به صورت رایگان بارگیری کنید و آنها را به صورت آفلاین تماشا کنید.

اما برخلاف سایتهای فوق ، خدمات اشتراک فقط فایل فیلم را به شما نمی دهند. شما می توانید فیلم را فقط در یک برنامه خاص بارگیری کنید ، بنابراین نمی توان آن را کپی کرد ، در جای دیگر ذخیره کرد یا به دی وی دی سوخته شد.

نتفلیکس
Netflix یکی از نمونه های خدمات اشتراک است که به شما امکان می دهد فیلم ها و برنامه های تلویزیونی آن را بارگیری کنید. می توانید فیلمهای Netflix را با استفاده از پیکان پایین نمایش داده شده در کنار هر فیلم با پشتیبانی بارگیری ، به دستگاه تلفن همراه یا رایانه (با برنامه Windows 10) بارگیری کنید.

مشترک شدن در نتفلیکس
آمازون نخست فیلم
مشترکین آمازون Prime Video نیز می توانند فیلم و نمایش را بارگیری کنند. برای بارگیری عنوان Prime Video Video ، به دنبال دکمه بارگیری در همان صفحه بروید که بتوانید ویدیو را پخش کنید.

مشترک شدن در Amazon Prime Video
ودو
کاربران Vudu می توانند فیلم ها را با دکمه DOWNLOAD HDX یا DOWNLOAD SD در برنامه موبایل Vudu یا برنامه دسک تاپ Vudu To Go بارگیری کنند. دقیقاً مانند Netflix و Amazon Prime Video ، فقط می توانید فیلم های Vudu را به صورت رایگان بارگیری کنید اگر این ویدیو را قبلاً خریداری کرده باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>