خرید کتاب خاطرات باراک اوباما

خاطرات “سرزمین موعود” باراک اوباما در ماه نوامبر وارد بازار کتاب رمان صوتی شد.

این کتاب 768 صفحه از جلد اول یک رمان صوتی مجموعه دو جلدی است. جلد اول شرح اوایل زندگی سیاسی اوباما و مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2008 و مرگ بن لادن در سال 2011 است. سرزمین موعود در 17 نوامبر به بیست و پنج زبان ، از جمله اسپانیایی ، چینی ، عربی ، فنلاندی ، ویتنامی و چک منتشر می شود. .

دانلود کتاب صوتی رمان های معروف

پیش بینی می شود تقاضا  دانلود کتاب صوتی رمان های معروف برای فروش کتاب زیاد باشد. تاکنون رمان صوتی سه میلیون نسخه از این کتاب توسط انتشارات کرون ، یکی از شرکت های تابعه پنگوئن ، سفارش داده شده است. به همین منظور ، کرون دستور چاپ یک میلیون نسخه از کتاب را در آلمان صادر کرد و ترتیب داد که سه کشتی یک میلیون نسخه از کتاب را به ایالات متحده ببرند.

میشل اوباما و باراک اوباما دانلود کتاب صوتی رمان های معروف قراردادی 65 میلیون دلاری با انتشارات تاج امضا کردند. با وجود سفارشات بالای کتاب ، به نظر نمی رسد چنین قیمتی زیاد باشد. خاطرات “برخاستن” از میشل اوباما بیش از 8 میلیون نسخه تنها در ایالات متحده و کانادا رمان صوتی به فروش رسیده است.

دانلود رمان صوتی مودب پور

نوشتن کتاب باراک اوباما زمان دانلود رمان صوتی مودب پور بیشتری طول کشید. اندکی پس از ترک کاخ سفید ، اوباما شروع به نوشتن کتاب ، نوشتن در خانه در واشنگتن و گاه در Martha’s Vineyard کرد.

باراک اوباما در بیانیه ای گفت: “به نظر نمی رسد که دانلود رمان صوتی مودب پور شما کتابی را تمام می کنید و من به این افتخار می کنم.” طی چند سال گذشته ، من به ریاست جمهوری خود فکر می کردم و در سرزمین موعود سعی کردم توصیف صادقانه ای از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری دانلود رمان صوتی مودب پور و افرادی که به شکل گیری آن کمک کردند ، ارائه کنم. در مورد اشتباهاتی که کردم. “فشار فرهنگی که رمان صوتی من و تیم من به عنوان یک ملت با آن روبرو بوده ایم و هستیم.”

دانلود رمان صوتی عاشقانه بدون سانسور رایگان

اوباما می گوید دانلود رمان صوتی عاشقانه بدون سانسور رایگان  این کتاب رمان صوتی فقط سیاسی نیست ، رشد او و میشل را در طی سالها نشان می دهد و او امیدوار است که این کتاب به مردم الهام بگیرد تا نقش خود را در ساختن آینده جهان بازی کنند.

بسیاری از کتابها در پاییز منتشر می شوند ، اما  دانلود رمان صوتی عاشقانه بدون سانسور رایگان سخنگوی اوباما گفت که ایده انتشار کتاب قبل از انتخابات به هیچ وجه مطرح نشده است و باراک ترجیح می دهد برای کمک به دونالد به نامزد خود جو بایدن و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 کمک کند. دانلود رمان صوتی عاشقانه بدون سانسور رایگان ترامپ برای پیروزی در انتخابات. ترامپ را شکست دهید.

نکته عجیب در مورد این خاطرات این است که دانلود رمان صوتی عاشقانه بدون سانسور رایگان باراک اوباما نه تنها یک سیاستمدار بلکه نویسنده است. اولین کتاب او ، رویاهای پدر من ، در سال 1995 توسط تایمز منتشر شد. البته اوباما در ابتدا با سیمون و شوستر قرارداد داشت ، اما پس از تأخیر در تحویل کتاب ، قراردادی 40 هزار دلاری با تایمز منعقد کرد.

داستان صوتی کوتاه

آقای اوسنووس ، مدیر انتشارات تایمز ، داستان صوتی کوتاه درباره رمان صوتی قرارداد 65 میلیون دلاری اوباما گفت: “من فکر می کنم انتقال از یک معامله 40 هزار دلاری به یک معامله 65 میلیون دلاری بزرگترین قوس تاریخ انتشار است.”

به گفته کرون ، “رویاهای پدر من” بیش از 3.3 میلیون نسخه در ایالات متحده و کانادا و “شجاعت امید” ، کتاب دیگر اوباما  داستان صوتی کوتاه در سال 2006 ، بیش از 4.2 میلیون نسخه فروش کرده است.

آقای اوباما همچنین رمان صوتی دو کتاب را گفت و برنده جایزه گرمی بهترین آلبوم صوتی شد. میشل اوباما برای کتاب Getting Up همین عنوان داستان صوتی کوتاه را دریافت کرد. باراک اوباما همچنین باید نسخه صوتی سرزمین موعود را بخواند.

جلد اول این کتاب تا دو ماه دیگر منتشر می شود اما از زمان انتشار جلد دوم این کتاب تاکنون خبری منتشر نشده است.

وب سایت ایران پیپر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme