خرید انواع کتاب الکترونیکی

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از اول تا 6 بهمن 1394 در اولین نمایشگاه کتاب مجازی در تهران حضور دارد.
حضور این مرکز در اولین نمایشگاه کتاب مجازی تهران
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران ، به نقل از روابط عمومي و روابط بين الملل اين مركز ، در نخستين نمايشگاه مجازي كتاب در تهران كه از ساعت 9 صبح 22 فوريه آغاز شد ، كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان بيش از 800 مورد را منتشر كرد. عناوین کتاب الکترونیکی در دو بخش برای فروش در بازار داخلی و بین المللی بارگذاری شده است.

همچنین 30 نشست فرهنگی شامل 18 جلسه آنلاین و 12 جلسه آفلاین با 180 سخنران داخلی و خارجی همزمان با اولین نمایشگاه مجازی كتاب در تهران برگزار می شود.

در این نمایشگاه مجازی در بخش بین المللی حدود 87 شرکت کننده حضور دارند که از این تعداد 72 ناشر از کشورهای خارجی و 15 نفر شرکت کننده ایرانی شامل آژانس های ادبی و ناشران داخلی هستند.

علاقه مندان می توانند از قسمت فروش داخلی اولین نمایشگاه کتاب های مجازی در وب سایت tehranbookfair.ir و دانلود کتاب رایگان در قسمت بین المللی وب سایت مجازی tehranbookfair.com کتاب خریداری کنند.

لازم به ذکر است که زمان مراجعه و خرید اولین نمایشگاه کتاب مجازی در تهران 24 ساعت است و کتاب های ناشران داخلی کتابراه با 20٪ تخفیف و کتاب های ناشران خارجی با 50٪ تخفیف و ارسال کتاب های خریداری شده از نمایشگاه کتاب مجازی تهران رایگان است.

همچنین سایت فروش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان shop.kpf.ir محصولات خود را با 20٪ تخفیف در روزهای نمایشگاه کتاب مجازی تهران ارائه می دهد.

13 آژانس ادبی ایرانی و خارجی کار خود را برای ارائه و مبادله حقوق کتابهایشان در اولین نمایشگاه مجازی کتاب در تهران آغاز کردند.
فعالیت آژانس های ادبی ایرانی و خارجی در اولین نمایشگاه کتاب مجازی در تهران
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) ، اولین نمایشگاه مجازی کتاب در تهران امروز (اول فوریه) رسما آغاز به کار کرد. در بخش نمایشگاه بین المللی و رایت در اولین نمایشگاه کتاب مجازی تهران 142 فعال فرهنگی در قالب ناشران حضور دارند که از 109 مرکز در 24 کشور جهان شرکت کرده اند.

در بخش بین المللی امکان مبادله 1450 عنوان کتاب با ناشران داخلی و خارجی وجود دارد.

آژانس های ادبی ایرانی و خارجی که در بخش نگارش اولین نمایشگاه کتاب مجازی در دانلود کتاب pdf تهران شرکت می کنند نیز شروع به ارائه کتاب هایی برای مبادله و انعقاد قرارداد کپی رایت با ناشران و مخاطبان خارجی در کشورهای دیگر کرده اند.

در اولین نمایشگاه مجازی کتاب در تهران 13 آژانس ادبی شامل 6 آژانس ادبی از ایران ، دو آژانس از ترکیه ، دو آژانس از چین ، دو آژانس از انگلیس و یک آژانس ادبی از یونان حضور دارند.

آژانس های ادبی ایرانی شرکت کننده شامل آژانس ادبی و ترجمه پاول با 20 عنوان کتاب ، آژانس ادبی فیدیبو دائیرمینا با 55 عنوان کتاب ، آژانس ادبیات کیا با 15 عنوان کتاب و موسسه فرهنگ زیست محیطی با 15 عنوان کتاب برای ارائه و تبادل آثار هستند. در بخش بین المللی اولین نمایشگاه کتاب مجازی در تهران.

آژانس های ادبی خارجی شامل The Rights Solution از انگلستان با 15 عنوان کتاب صوتی، ZNN Network Literacy and Illustrator Agency از ترکیه با 17 عنوان و آژانس Akdem از ترکیه با 13 عنوان هستند. انتشارات ملی چاپ چین و واردات و صادرات (گروهی) از چین با عنوان یک کتاب.

دیدگاهتان را بنویسید