جدید Nerf Guns 2010 – استقرار و Longstrike CS-6

[ad_1]

آخرین Nerf guns 2010 را در فاصله بیشتر و محو تاریکی با طرح های جدید و ویژگی های اضافه شده. حداکثر محدوده طولانی تر و تبدیل خوانده شده انفجار قدرت بیشتر از همیشه. هر دو مقدمه مطمئن شوید که برای تحت تاثیر قرار دادن Nerf متعصب در سراسر جهان است.

برای حیرت انگیز با سلاح های باور نکردنی محدوده را انتخاب کنید آخرین Nerf الهام N Strike Longstrike CS6. با یک بشکه فرمت این روشن و آبی و هوایی طراحی شده بلستر امتداد به بیش از سه فوت طول دارد. دارت را از اهداف تا 35 فوت دور تر از هر تفنگ Nerf کردن وجود دارد.

دنبال کردن و ضربه هدف خود را با کمک یک تلنگر به بالا دید و تاکتیکی ریل. فاصله خود را حفظ و تعامل با دشمن با این دوربرد سلاح با استفاده از بشکه extender شامل به حداکثر رساندن نفع خود.

برای آتش سریع با استفاده از quick-بازنگری کلیپ گنجانده شده و یا اضافه کردن یکی دیگر بر روی بلستر برای سرعت و حتی بیشتر. محدوده دقیق CS6 همراه با شش کلیک کنید-سیستم دارت, کلیپ, بشکه فرمت و دید. شما باید همه چیز را باید نبرد آماده.

برای یک مبتکر و عالی سلاح نگاه به N اعتصاب استقرار CS6. یکی از Nerf guns 2010 است که شما باید با استقرار می تواند به راحتی تبدیل به یک چراغ قوه به شما اجازه می دهد به تاریکی نفوذ و کشف دشمنان حضور. پمپ به کار گرفته بلستر است و سپس تبدیل به یک سلاح برای حمله به معرض هدف در جانشینی سریع.

کامل با یک سریع-بازنگری کلیپ و یک بند حمل دستی به استقرار CS6 سلاح از انتخاب برای بسیاری از Nerf طرفداران. سه گانه-یک باتری تحویل آب به قدرت چراغ قوه و استاندارد شش بر-سیستم دارت گنجانده شده است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>