توصیه هایی برای به حداقل رساندن ارث درگیری

[ad_1]

شما در طول زندگی خود سرمایه گذاری و صرفه جویی عاقلانه است. شما به اندازه کافی مراقب باشید از خطرات را تهدید می کند که پس انداز خود را و شما قطعا می خواهم به تصویب کار برای شما عزیز آنهایی که پس از سرمایه گذاری زمان زیادی فداکاری و تلاش است. اما شما باید بسیار مراقب باشید در مورد حداقل دخالت دولت و مالیات در حالی که در حال عبور خود را در محل کار. وجود دارد برخی از خوبی تثبیت راه برای مطمئن شوید که گیرنده های مورد نظر خود را دریافت مالی میراث به درستی. خانواده محدود مشارکت بنیادهای خصوصی بخواهد غیر قابل فسخ تراست ابطال تراست و یک سوپ الفبا از استراتژی برخی از قطعات ضروری در به منظور تامین مالی طرح.

در اینجا لیستی از برخی از توصیه های برای به حداقل رساندن ارث در تضاد است.

آدرس ملک شخصی به طور جداگانه

ایجاد یک لیست جداگانه خود, شخصی, خواص با دستورالعمل های مناسب است که چه کسی باید به ارث می برند چه مورد است. اعضای خانواده اغلب شروع درگیری در میان خود در مورد ارث از اموال. شما می توانید با تهیه یک ملک شخصی تفاهم نامه یعنی جداگانه اموال شخصی لیست به عنوان بخشی از این خواهد شد. شما باید با قرار دادن تاریخ و امضا در حالی که تهیه یک دست نوشته یا تایپ شده در لیست.

به روز رسانی طرح و مستغلات به طور منظم

ایجاد تغییرات در برنامه ریزی و مستغلات به عنوان در هر شرایط در حال تغییر به خصوص پس از طلاق. تحت قوانین ازدواج بسیاری از کشورهای نفع زن و شوهر سابق. شما باید بلافاصله disinherit همسران سابق خود را به منظور جلوگیری از عجیب و غریب و نتایج ناخواسته. تغییرات دیگر در زندگی مانند مرگ یا طلاق یک کودک و یا نا توانی بیماری یا اعتیاد از هر ذینفع نیز باید در نظر گرفته شود در حالی که به روز رسانی خود را طرح و مستغلات.

نگه دارید باز بحث و گفتگو در ویژه دارایی

خانواده ورودی بهتر است در برخی از موقعیت ها. شرایط مانند جانشینی کسب و کار خانواده برای مراقبت از یک کودک معلول, صفحه اصلی, نیاز کودکان و پدر و مادر برای ادامه لذت بردن از تعطیلات باید ذکر شده در همان صفحه.

در نظر بگیرید یک prenuptial agreement

ارث تعارض عمدتا به این دلیل برای یک ازدواج دوم. تعارض می تواند به حداقل برسد در مرگ با کمک یک پست-nuptial یا prenuptial agreement. آن را به وضوح متحده توزیع اموال در میان همسران و سایر ذینفعان.

به وضوح شناسایی هدیه و وام

کودکان مبتلا مالی بی لیاقتی هستند که اغلب با کمک پدر و مادر خود را. پدر و مادر به طور کلی ارائه کمک و یا به عنوان هدیه یا وام. تعارض می تواند تولید با توجه به این موضوع از وام های پرداخت نشده از پدر و مادر است. پدر و مادر باید به وضوح دولت در مورد همه چیز را در طرح و مستغلات خود را.

صندوق املاک اعتماد

به منظور جلوگیری از درگیری شما باید به درستی retitle و صندوق تمام دارایی های خود را. تمام سیاست های بیمه عمر را نام اعتماد به عنوان ذینفع اگر این را نشان می دهد توزیع مساوی میان شاهد کودکان.

تمام ذکر شده در بالا توصیه ها باید به دنبال به منظور اجتناب از هر دو ژنتیکی و اکتسابی ارث در تضاد است.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>