تمرین برای بهتر

[ad_1]

برای برخی از دلیل بسیاری از VAs من می دانم که فکر می کنم که آنها باید به طور غریزی می دانند که چگونه به انجام همه چیز را در کسب و کار خود را.

آنها در واقع انتقاد خود را اگر آنها نمی دانند که چگونه به انجام کاری مانند امور مالی, برنامه ریزی استراتژیک تجزیه و تحلیل بازاریابی شبکه فروش. اینها همه چیزهایی است که شما نیاز به یادگیری به عنوان یک صاحب کسب و کار موفق.

اما این چیزها نمی آیند به طور طبیعی – به هر کسی آن را باور یا نه!!

شما نیاز به یاد بگیرند که آنها مانند شما آموخته ام هر چیز دیگری در زندگی است. و شما نیاز به تمرین آنها را برای دریافت بهتر در آنها.

نقل قول توسط توماس ادیسون است که نشسته است در بالای مانیتور کامپیوتر: بسیاری از شکست های زندگی افرادی هستند که درک نمی کنند که چقدر به موفقیت نزدیک بودند که آنها به.

این است که به دور و یکی از مورد علاقه من نقل قول های انگیزشی.

انتظار نداریم که همه چیز را می دانم زمانی که شما شروع کردن (و یا حتی اگر شما در کسب و کار برای مدت زمان طولانی).

نگاهی به زمان برای یادگیری و تمرین آنها را برای دریافت بهتر در آنها.

در اینجا چند نمونه:

برنامه ریزی استراتژیک – بسیاری از VAs آویزان کنید در اینجا. آنها مطمئن نیستید آنچه را که آنها نیاز به برنامه به طوری که آنها نمی انجام هر گونه برنامه ریزی است. که واکنشی در کسب و کار خود و قطعا شما هزینه پول. نگاهی به زمان برای تعیین آنچه شما می خواهید برای انجام این کار در کسب و کار شما (آیا شما می خواهید برای بدست آوردن مشتریان جدید و ارائه خدمات جدید خود را گسترش تیم طرح جانشینی?) و پس از آن ساخت یک استراتژی که در اطراف. اگر شما نمی دانید که چگونه این استراتژی نیاز به کنار هم قرار گرفتن به کسی برای کمک به شما انجام دهد. و سپس پیاده سازی است که ‘راه’ به مناطق مختلف کسب و کار شما. بیشتر به شما آن آسان تر از آن می شود.

فروش – تعداد خود گذشته 10 فروش مکالمات. آیا شما هر گونه مشتریان جدید? اگر شما نمی توانید حداقل 7 شما آن را انجام نمی دهد. اما خبر خوب این است که شما فقط نیاز به تمرین بیشتر. می توان آن را دلسرد شنیدن ” نه ” در فروش تماس بگیرید و آن را حتی لازم است. من به همه دانش آموزان من زمانی که شما در یک تماس فروش مشتری وجود دارد به یک دلیل. آنها می دانند که آنها نیاز به خدمات خود را, بنابراین شما نیاز به رسیدن به ریشه آنچه آنها نیاز دارند و چگونه شما می توانید آنها را کمک کند. که همه واقعا. بیشتر مکالمات شما را بهتر به شما خواهد شد در آنها. اما مهم این است که به شناسایی آنچه شما انجام می دهند اشتباه است و صحیح آن – دریافت کمک در اینجا اگر شما مطمئن نیستید آنچه شما انجام می دهند اشتباه است!

تجزیه و تحلیل ترافیک – اگر شما تجزیه و تحلیل آنچه شما انجام می دهند در کسب و کار شما چگونه شما می توانید مطمئن باشید که این کار را برای شما? شما صرف ساعت ‘شبکه’ اما نمی گرفتن مشتریان جدید? و سپس شما از دست رفته چیزی در طرح خود را. یادگیری آنچه شما نیاز به تجزیه و تحلیل و نحوه استفاده از اعداد به ظریف (یا بزرگ!) تغییرات در کسب و کار شما خواهد شد دیدن موفقیت های بیشتر. تجزیه و تحلیل همه چیز – از ترافیک وب سایت شما را به انتخاب کردن در نرخ خود را به تعامل در رسانه های اجتماعی به شبکه های خود و فروش. آنچه شما انجام می دهند که کار می کند (نکته: آیا بیشتر از آن!) و آنچه شما انجام می دهند که (اشاره: ایجاد تغییرات در اینجا!)

کسب و کار مسائل است درست مثل هر چیز دیگری. شما نیاز به تمرین آن را به بهتر از آن را. و شما نیاز به ایجاد تغییرات در زمانی که همه چیز کار نمی کند. آنها کلیدی است که به یک طرح و استراتژی و نظارت بر آن در تمام طول راه.

دریافت کمک اگر شما احساس می کنید مانند شما در حال از دست رفته و یا نمی دانید که آنچه شما انجام می دهند. این سریعترین راه برای یادگیری آنچه شما نیاز به دانستن (به طوری که شما می توانید آن عمل!)

همانطور که توماس ادیسون می گوید: شما خیلی نزدیک تر به موفقیت از شما حتی متوجه. Don’t stop کوتاه!

اگر شما نیاز به کمک احساس رایگان برای تماس با من در [email protected]

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>