ترجمه معتبر تخصصی پزشکی

تایلندی ، زبان رسمی تایلند ، اولین زبان مردم تایلند مرکزی است. 40 میلیون نفر به عنوان یک زبان مادری ، عضو گروه تای از خانواده Kra-Dai زبانها هستند.

تایلند ، مکانی که در آن بیشتر زبان با زبان تایلندی صحبت می شود ، پیشرفت در علم ، فناوری اطلاعات و مشاغل تجاری است. تایلند یکی از کشورهای با سرعت در حال پیشرفت در جهان ، زمینه پرورش سرمایه گذاری های جهانی و پیشرفت تجاری است.

با در نظر گرفتن این موضوع ، جای تعجب نیست که افراد برای انتقال به این منطقه سودآور به دنبال ترجمه شناسنامه معتبر تایلندی هستند.

اگر شما یک مهاجر در تایلند هستید که به دنبال شغل خوب هستید ، یا دانشجویانی که به دنبال دریافت مدرک تحصیلات عالی در دانشگاه های تایلند هستند ، شناسنامه یک سند اساسی است که برای این کار امکان پذیر است. و در صورت نیاز به شناسنامه ، ترجمه های معتبر شناسنامه ضروری است.

اینجا جایی است که معتبر ترجمه تخصصی پزشکی وارد می شود. در ادامه بخوانید تا بدانید این آژانس ترجمه و محلی سازی چه خدماتی را ارائه داده است.

زبان شناسان معتبر
داشتن یک زبان شناس معتبر و حرفه ای یکی از مهمترین عواملی است که برای حضور در یک آژانس ترجمه حرفه ای مورد نیاز است و ترجمه مریخ آن را بدست آورده است. متخصصان و زبان شناسان حرفه ای مریخ که تعداد آنها بیش از 5000 نفر است ، نه تنها افراد بومی هستند بلکه در حوزه زبان و تخصص خود دارای مدارک معتبر هستند.

گواهینامه کیفیت
به غیر از وجود پشتیبانی زبان شناسان معتبر ، گواهینامه های کیفیت نقش مهمی در حصول اطمینان از ترجمه گواهی تولد تایلندی خود با بهترین کیفیت دارند. برای اطمینان از بالاترین استانداردهای کیفیت ممکن برای خدمات خود ،

ترجمه مریخ دارای گواهینامه ISO 9001: 2008 است و عضو GALA است. نه تنها این ، ترجمه مریخ همچنین مطابق با استانداردهای GDPR است که دلالت بر این دارد که این شرکت خود را از تمام به روزرسانی ها و استانداردهای کیفیتی حفظ کند.

ارائه خدمات
علاوه بر ارائه ترجمه شناسنامه با کیفیت ، ترجمه Mars نیز خدمات دیگری را ارائه داده است. این ارائه می دهد خدمات ترجمه سند همراه با محلی سازی وب سایت ، نرم افزار ، بازی ، آموزش الکترونیکی و تجارت الکترونیکی . علاوه بر این ، آن را نیز ارائه می دهد انتشار دسک تاپ (DTP) و ترجمه.

پشتیبانی مشتری
برای پشتیبانی جامع مشتری و مشتری ، Mars ترجمه خدمات پشتیبانی را پشتیبانی می کند که غیرقابل جبران است و همچنین در کل مراحل ترجمه ادامه می یابد. در نتیجه ، زبان شناسان معتبر در ترجمه مریخ نه تنها ترجمه و پشتیبانی محلی سازی را در حین ترجمه ارائه می دهند بلکه پس از تحویل ترجمه به مشتری نیز ارائه می شوند.

در صورت وجود هر مشتری بالقوه پرس و جو مربوط به ترجمه ، این متخصصان محلی سازی خدمات مشاوره رایگان ارائه می دهند. برای دریافت مشاوره رایگان توسط کارشناسان محلی سازی و ترجمه ما ، اینجا را کلیک کنید .

پشتیبانی چند زبانه
ترجمه مریخ ، تقریباً از دو دهه پیش تأسیس شده است ، در 6 مرکز تجاری اصلی جهان و پشتیبانی ترجمه 24/7 در صورت بروز هرگونه سؤال یا مشکلی ، دفاتر دارد. در نتیجه دسترسی گسترده اش به سراسر کشورها ، زبان شناسان بومی مریخ ترجمه در بیش از 90 زبان جهانی ارائه می دهند و تعداد زیادی از جفت های زبانی را در بر می گیرند.

این بدان معنی است که شما می توانید بدون در نظر گرفتن زبان مبدا خود ، به راحتی ترجمه گواهی تولد تایلندی خود را دریافت کنید .

قیمت گذاری مقرون به صرفه
یکی از مهمترین نگرانی افرادی که مایل به جابجایی هستند و برای شرکتهایی که قصد محلی کردن آنها در بازارهای فعلی خود را دارند ، قیمت گذاری است. یک شرکت یا یک شخص مجبور است هزینه های محلی سازی را کاهش دهد و ترجمه مریخ این نگرانی های هزینه را کاملاً درک می کند.

به همین دلیل است که نرخ ترجمه ترجمه مریخ با قیمت های استاندارد ترجمه در هر کلمه ارزان ترین و با قیمت رقابتی در بین رقبا است. این بدان معناست که هر فرد یا شرکتی می تواند خدمات بی سیم و ترجمه ای را با نرخ مقرون به صرفه دریافت کند ، بدون اینکه کیفیت این خدمات ترجمه شده را به خطر بیاندازد.

اخرین حرف
تایلند و زبان تایلندی به ویژه ، به افرادی که به دنبال انتقال به منطقه بسیار پر سود تایلند هستند ، چیزهای زیادی برای عرضه دارد.

آن دسته از افرادی که برای ترجمه شناسنامه خود به زبان تایلندی و همراه با تحویل سریع و کارآمد پروژه نیاز به تماس با ترجمه مریخ را دارند تا از خدمات ترجمه بیش از 5000 متخصص زبان برای شناسنامه یا هر سند دیگری بهره مند شوند.

آنها در صورت انتخاب ترجمه مریخ به عنوان شریک ترجمه خود ، مطمئناً یک تجربه محلی سازی و ترجمه ای یکپارچه و جامع را کسب می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>