تبدیل شدن به بهترین – 10 ترفند برای تبدیل شدن به یک فروشنده موفق

[ad_1]

هر آنچه در آن است شما فروش شما یک فروشنده. از اتومبیل را به کیف پول سکه, طلا و جواهر, به, کشباف, شما یک فروشنده از موجودی خود را. به عنوان یک کسب و کار تجارت الکترونیکی را می توان روی حیله و تزویر در زمان و تبدیل شدن به بهترین فروشنده شما احتمالا می تواند به نظر می رسد مانند یک وظیفه دلهره آور است. با این حال وجود دارد برخی از کلاهبرداری است که کمک خواهد کرد که شما با ارائه خدمات عالی و یک فروشنده که دیگران خواهد دوستان خود و وابستگان به بیش از و بیش از. در زیر ده ترفند برای تبدیل شدن به بهترین شکل ممکن e-commerce فروشنده و فرد فروش شما می شود.

  1. دارای یک صفحه نمایش بزرگ – ممکن است شما یک جسمی جدول در یک صنعت نمایشگاه و یا یک نمای در خیابان اصلی اما شما در حال حضور و شما باید نمایش وب سایت شما و تمام تبلیغات آنلاین به عنوان هر چند که نمای خود را — به دلیل آن است!
  2. فروشندگان خودرو و بچه گربه ها – آیا این راه اشتباه وجود دارد برخی از فوق العاده فروشندگان خودرو استفاده می شود که بسیار خوب برای کار با. اما در یک کلیشه حس فروشندگان خودرو استفاده می شود دیده می شود که بازور با صدای بلند و نفرت انگیز. نمی تواند یک بچه گربه یا اینکه به عقب و فوق العاده خجالتی و فروش نیست هر چیزی. در حالی که شما از لحاظ جسمی در مقابل مشتریان خود وب سایت شما و حضور آنلاین باید بیان یک شخصیت متعادل. یک اعتماد به نفس و ادراک فروشنده, اما یک فرد بیش از حد.
  3. اقامت فعلی – درست مثل شما می توانید خود را تغییر دهید صفحه نمایش خود را در فروشگاه آجر و ملات برای مطابقت با فصل تعطیلات و فروش و غیره شما باید انجام دهید همان را با کسب و کار آنلاین و وب سایت.
  4. بود تازه! – شما می خواهید مطمئن شوید که موجودی خود را به طور مداوم در حال تغییر است. نگه داشتن همان موجودی در همان نقطه می دهد بیات احساس از سایت خود را. تازه ماندن و نگه داشتن آیتم های جدید وجود دارد در همه زمان ها; افرادی که بازدید سایت خود را اغلب خواهد آموخت که برای خرید یک آیتم قبل از آن در دسترس نیست دیگر!
  5. مشتری با وجدان – می دانیم آنچه می خواهید مشتریان خود و طرح خود را موجودی و خدمات به مشتریان درآمده است. با استفاده از ابزار مانند نظرسنجی و گزارش تجزیه و تحلیل می تواند کمک به شما انجام این کار.
  6. می تواند معقول و منطقی قیمت اقلام خود را منطقی. دست ساز جهان شناخته شده است به خصوص برای overpricing. در حال حاضر هیچ مشکلی وجود دارد با قیمت گذاری برای آنچه که یک آیتم با ارزش است اما شما باید در نظر بگیرید که شما می خواهید یک مقدار از مشتریان. نمی فروختن اما نمی توان آن را به طوری که مشتریان خود را تنها می تواند به خرید یک آیتم از یک سال و یا.
  7. یادگیری از بهترین و سایر کسب و کارهای کوچک هستند که موفق هستند و قطعا رقابت خود را; با این حال آنها خود را خاموش و مربیان نیز هست. آنها بدیهی است که انجام می شود چیزی درست برای رسیدن به موقعیت آنها و چیدن خود را به بهترین شیوه و چگونه آنها را اجرا کسب و کار خود است که به نفع شما است.
  8. بهره مندی از روز های بارانی – When it rains, مردم معمولا نمی رفتن به خارج برای انجام خرید آنها در فروشگاه آنلاین. این ممکن است به نظر می رسد دور از ذهن اما بسیاری از فروشندگان آنلاین هدف تبلیغات خود را به مناطق که در آن وجود دارد قابل پیش بینی آب و هوای بد و یا پیشنهاد روز بارانی فروش. خلاق شدن است نیمی از نبرد پس از آن ممکن است کار برای شما به عنوان به خوبی.
  9. یک Know-It-All About محصول خود را – تبدیل شدن به یک متخصص مطلق در محصول خود را. یک اشتباه است که فروشندگان را برای معرفی بیش از حد بسیاری از محصولات بیش از حد به سرعت. زمانی که شما موقعیت خود را به عنوان یک متخصص در یک بازار تو رفتگی در دیوار شما خواهد بود رفتن به فرد برای همه مشتریان خود و کلمه سفر سریع در مورد آگاه بازرگانان.
  10. یک پروانه اجتماعی – بیش از همه رسانه های اجتماعی. آن را اساسا تبلیغات رایگان و هر کس در تلفن های خود را بنابراین شما به معنای واقعی کلمه در کف دست خود را. پس کل خود را کسب و کار آنلاین است این است که یک فرصت بزرگ را به بازار به آنها جایی که آنها هستند و رسم آنها را به وب سایت خود را که در آن آنها می توانید به فروشگاه و خرید.

بدون در نظر گرفتن بازار خود را اگر شما استفاده از نکات بالا شما می خواهد به خوبی در راه خود را به تبدیل شدن به بهترین فروشنده محصول خود را انتخاب. می شود آن را دست ساز و یا خریداری شده موجودی شما می توانید جای خود را در دنیای تجارت الکترونیک با پیروی از این و دیگر بهترین شیوه شما را در راه خود را. تجارت الکترونیکی کسب و کار است که یک فرصت فوق العاده است, اما آن را قطعا طول می کشد برخی از مهارت های تنظیم و دانش. کارشناسی ارشد خود را کسب و کار و تبدیل شدن به یک فروشنده برجسته و شما تجربه موفقیت های زیادی!

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>